Şimdi Ara

Airbag Tamiri | Airbag hakkinda merak ettikleriniz. (15. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
453
Cevap
25
Favori
119.202
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: M_aTRa_X

Ankara da onereceginiz bir usta var midir? Airbag isigi sonmuyor 4 ariza birden veriyor suan resmi bulamadim bu yuzden basvuracagim. sigorta kutusunu kontrol ettigimde airbag sigortalari takili degildi onlari taktim arizalar yine gitmedi.

0532 781 90 16

Buyrun hocam. Ankara'da Fuat Karabacak'ı tavsiye ederim. 2 tane eski kurt var. Onlardan uzak durmanı tavsiye ediyorum.

Ama Fuat Karabacak hem dürüst hemde kaliteli işçilik yapar.
  • Merhaba,
    Kontak anahtarını çevirdiğimde airbag ışığı yanmıyor (Araç daha önce airbag patlatmış ama değişti gözüküyor). Antalya'da kontrol ettirebileceğimiz düzgün bir yer var mı?
  • merhaba usta size ulasabilecegimiz telofon numarasi varmi
  • Usta merhaba 2017 audi Q2 aldim sofor kapisi ve arka kapi tarafindan arac kaza yaptigindan sofor koltugu arka airbag ve perde airbaglar acilmis on sag sol ve arka sag sol emniyet kemerleri calismiyor sofor emniyet kemeri disinda digerleri kilitlenmis sofor emniyet kemeride calismiyor benim sorularim soyle: Ben hollandadayim emniyet kemerlerini cikma bulsam burda taktirsam izine geldigimde airbag sorunlarini halledebilirmiyiz bu konuda daha detayli konusmak icin telofon numarasi yazarsaniz sevinirim ayrica emniyet kemeri ille audi Q2 kemerimi olacak acaba baska audi kemerleri uyarmi arabaya ? istanbula bayi acildimi?
  • Merhaba 2004 model honda jazz sürücü ve yolcu airbag tamiri kaç para şimdiden teşekkürler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Engin25q2

Usta merhaba 2017 audi Q2 aldim sofor kapisi ve arka kapi tarafindan arac kaza yaptigindan sofor koltugu arka airbag ve perde airbaglar acilmis on sag sol ve arka sag sol emniyet kemerleri calismiyor sofor emniyet kemeri disinda digerleri kilitlenmis sofor emniyet kemeride calismiyor benim sorularim soyle: Ben hollandadayim emniyet kemerlerini cikma bulsam burda taktirsam izine geldigimde airbag sorunlarini halledebilirmiyiz bu konuda daha detayli konusmak icin telofon numarasi yazarsaniz sevinirim ayrica emniyet kemeri ille audi Q2 kemerimi olacak acaba baska audi kemerleri uyarmi arabaya ? istanbula bayi acildimi?

Merhabalar. Hocam dm yoluyla bilgileri gönderiyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: efens123

Merhaba 2004 model honda jazz sürücü ve yolcu airbag tamiri kaç para şimdiden teşekkürler

Merhabalar.

1000 lira hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: vitex

Merhaba,
    Kontak anahtarını çevirdiğimde airbag ışığı yanmıyor (Araç daha önce airbag patlatmış ama değişti gözüküyor). Antalya'da kontrol ettirebileceğimiz düzgün bir yer var mı?

Antalyada tunaylar airbag var. Konuya bu aralar bakamadım özür dilerim. Eğer hala aynı sorunu yaşıyorsanız yardımcı olayım

• Reiss02 Kardeş güzel bir konu olmuş teşekkür ederim
    selamlar Sorum şu 2007 model d2 kasa 1.3 bir doblom var araçta herhangi bir kaza falan yok çok yakın arkadaşım olan ilk sahibinden aldım.
    1,5 yıl falan önce airbag ışığı sönmedi. servise ve bir ustaya gittim aracı pc ye bağladılar pc aracın diğer motor ayarlarına bağlanıyorken airbag beynine bağlanamadı servis beynin değişmesi gerektiğini söyledi.
    bulunduğum ilçede elektronikten anlayan bir ustaya gittim bu bölgenin en iyisi diye geçiyor.
    onun pc side beyne bağlanamadı
    vitesin oradaki beyni söküp dükkanda birşeyler yaptılar araca beyni takınca gene pc görmedi.
    neyse bir kaç gün sonra tekrar götürdüm aracı bıraktım öğleden sonra aracın airbag beynini değiştirdik hazır diye aradılar gittim. problem halloldu. bu olay 2016 yılının eylül ayında idi.

şimdi yaklaşık altı- yedi aydır arada bir bazen aracı yeni çalıştırıp kavşağa gelirken vitesi boşa aldığımda bazen durup dururken yolda bip sesi çıkarıp airbag uyarısı yazıyo ve hemen sönüyo ışığı falan yakmıyo.
    ustaya da tekrar gitmedim. problem nedendir acaba

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi crepis -- 17 Kasım 2017; 11:39:24 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Reiss02

quote:

Merhaba,

Antalyada tunaylar airbag var. Konuya bu aralar bakamadım özür dilerim. Eğer hala aynı sorunu yaşıyorsanız yardımcı olayım

Evet, sorun yerinde duruyor. Hiç bir işlem yapmadım henüz. Güvenilir bir yer olmadan gitmek istemedim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: crepis

Reiss02 Kardeş güzel bir konu olmuş teşekkür ederim
    selamlar Sorum şu 2007 model d2 kasa 1.3 bir doblom var araçta herhangi bir kaza falan yok çok yakın arkadaşım olan ilk sahibinden aldım.
    1,5 yıl falan önce airbag ışığı sönmedi. servise ve bir ustaya gittim aracı pc ye bağladılar pc aracın diğer motor ayarlarına bağlanıyorken airbag beynine bağlanamadı servis beynin değişmesi gerektiğini söyledi.
    bulunduğum ilçede elektronikten anlayan bir ustaya gittim bu bölgenin en iyisi diye geçiyor.
    onun pc side beyne bağlanamadı
    vitesin oradaki beyni söküp dükkanda birşeyler yaptılar araca beyni takınca gene pc görmedi.
    neyse bir kaç gün sonra tekrar götürdüm aracı bıraktım öğleden sonra aracın airbag beynini değiştirdik hazır diye aradılar gittim. problem halloldu. bu olay 2016 yılının eylül ayında idi.

şimdi yaklaşık altı- yedi aydır arada bir bazen aracı yeni çalıştırıp kavşağa gelirken vitesi boşa aldığımda bazen durup dururken yolda bip sesi çıkarıp airbag uyarısı yazıyo ve hemen sönüyo ışığı falan yakmıyo.
    ustaya da tekrar gitmedim. problem nedendir acaba

Merhabalar.

Emniyet kemeri , Direksiyon sargısı ya da kisa devreden olabilir.

Bu sorunuza net cevap vermek maalesef arıza tespit cihazına bağlamadan mümkün değildir hocam.

Bilinen tek şey. Beyinden olmadığıdır şu an

• quote:

quote:

quote:

Merhaba,

Evet, sorun yerinde duruyor. Hiç bir işlem yapmadım henüz. Güvenilir bir yer olmadan gitmek istemedim.

Tunaylar airbag Eyüp güvenilir bir meslektasimdir.

Antaya da güvenip kefil olacağım tek kişidir.

Numarasını açık yazıyorum. Antalya dan başka arkadaşların da işine yarar diye.

+905324352652

• Peki kardeş arızayı anlık yapiyo zaten arıza yokken daha öncekileri pc görebilir mi mesela en son bir ay falan önce yapmıştı yarın gitsem pc ye bağlasalar gösterir mi

• quote:

Orijinalden alıntı: crepis

Peki kardeş arızayı anlık yapiyo zaten arıza yokken daha öncekileri pc görebilir mi mesela en son bir ay falan önce yapmıştı yarın gitsem pc ye bağlasalar gösterir mi

Orjinal fiat arıza tespit cihazıyla görünür hocam. Başka türlü arıza kaydetmedigi için işığın yandığı sırada bir airbagciye girmeniz gerekir . Orjinal fiat cihazını da airbag işi yapanlarin kullandığına şahit olmadım daha :)

• quote:

quote:

quote:

quote:

Merhaba,

Tunaylar airbag Eyüp güvenilir bir meslektasimdir.

Antaya da güvenip kefil olacağım tek kişidir.

Numarasını açık yazıyorum. Antalya dan başka arkadaşların da işine yarar diye.

+905324352652

Teşekkürler, en kısa zamanda uğrayacağım.

• Eyvallah ilginiz için teşekkürler:)

• Hocam iyi geceler Adana ve Mersin için irtibat bilgisi alabilir miyim

• slmlar istanbulda yeriniz nerde bmw e46 1999 model aracım var direksiyon torpido eğirbekler kaçliraya olur hayırlı işler
  • quote:

Orijinalden alıntı: RailFlexboost

Hocam iyi geceler Adana ve Mersin için irtibat bilgisi alabilir miyim

Merhabalar.

Adana 'da kendi iş yerimiz var. Mersine haftada 2 servis yapıyoruz çoğu zaman.

0532 511 66 23

Bekir Atlıhan

Kardeşin Abdurrahman yönlendirdi derseniz gereken her şey yapılacaktır

• quote:

Orijinalden alıntı: haydia

slmlar istanbulda yeriniz nerde bmw e46 1999 model aracım var direksiyon torpido eğirbekler kaçliraya olur hayırlı işler

Merhaba.

Istanbul için şu an avcılar melisa airbag önerdiğim ve yonlendirdigim yer.

Yonlendirdigim arkadaşlardan en fazla memnuniyeti oradan aldım.

Size uygunsa bilgilerini göndereyim

• 
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.