Şimdi Ara

Aion vs Rift

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
1.515
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar uzun yıllar wow oynadım arada age of conan maceram oldu son olarakda 1 ay Rift denedım. Aion a da wow dan keyif aldığım için başlamamıştım.Rift güzel oyun ama hakkını vererek oynayamadım . Şimdi tekrar aktif etmekle aion u denemek arasında kararsızım. Benim için önemli olan pvp dir.2. kez wow accumu sattım ve dönme şansım yok. İki oyunuda deneyen kararsız kalan ve wow dışı mmo oynamak isteyen arkadaşlar yorumda bulunursa sevinirim.Wow çok güzeldi iyidi hoştu ama yeteri kadar oynadık sizde biliyorsunuz. Özetle ilerde çıkıcak olan oyunlarıda bekleyen benım gibi kararsız kalan arkadaşların yorumlarını merak ediyorum .

• aion güzel ama pvp sistemi henüz oturmadı ve saçma sapan bir çok şeyi var. aion u brakıp rift e başalayan 3-4 tanıdığım oldu 1 ay sonra aion a geri döndüler. uzun süredir aion oynuyorum memnunmusun desen tamamen memnun değilim diğer oyunlarda beni çekmiyor guild wars 2 bekleyenlerdenim. şuan aion zaman geçirmek için iyi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kuwobe -- 12 Nisan 2011; 1:56:00 >
  • aion hem oynanabilirlik hemde grafık acısından oldukca tatmın edıcı bir oyun, riftin pvp sistemi olan rift gate ler zaten aionda var üstelik abbys denen yerdede pvp olayı bı haylı canlı gorunmekte. Diğer artısı ise tum karakterlerın dengelı olması kısacası PK ıcın en ideal grup tum klasların bır arada olması zaten oyunun kendısı grup(party) üzerine dayalı bır oyun.
    firma NCSOFT oldugundanda kalıtesı ortada musterı hızmetlerinde ustelık oyuna her hafta bakım ve ufak patchlerde gelıyor 2.5 ve 3.0 surumlerıde hazırlanıyor gelecegı olan bır oyun. Craft sıstemı guzel ve sıkmayan bır yapısı var work orderler sayesınde

Rifte para verıp başlayan arkadaşlar kıza bılırler ama bence rift aionun bır ek paketı gıbı :)) tabıkı sunuda dusunerek basla rift yenı cıkan bır oyun yanı ben ranka gırmeye oynarım dersen rift uygundur. ama oturmus ve gelecegı olan bır oyun dersen tabıkı aion

pvp olarak tatmın eder grafıkler ust duzey abysde atrifact ve kalelerı de ele gecırmek ıcın bır mucadele var... böyle uzar gıder :) hıkayesı olan bır oyun

• quote:

Orijinalden alıntı: caneraksu22

pvp olarak tatmın eder grafıkler ust duzey abysde atrifact ve kalelerı de ele gecırmek ıcın bır mucadele var... böyle uzar gıder :) hıkayesı olan bır oyun

ölünce 3k ap kaybediyorum anti-pvp sistem var suan aionda onu kaldırırlarsa hard pvp olur kana kan
  • ap nedir bilmiyorum ama her öldüğümüzde böyle bi kayıp yaşamamız kötü olmuş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kozlowski

ap nedir bilmiyorum ama her öldüğümüzde böyle bi kayıp yaşamamız kötü olmuş.

ohooo saatlerce dredgion die bir instance var onu bekliosun iyi bir gearin yoksa %80 yeniliyorsun 3.5k puan allıyorsun. eğer bi asmo seni 1 kere keserse 3k kaybediyorsun ...................................... anti-pvp yani pvp yapamıosun town da boş boş bekliosun.
  • aion
  • 3k ap kaybetmen sanırım bırazda senın tavan yapan AP ile ilgili :)) ben hıc 3k ap kaybetmedım
  • quote:

3k ap kaybetmen sanırım bırazda senın tavan yapan AP ile ilgili :)) ben hıc 3k ap kaybetmedım

iyi bir abyss item almak için ortalama 400-1m arası ap istio

250k ap den sonra 3k kaybetmeye başlıyorsun. mesela abyss silah alıcaksın 1m ap istiyor. 250k dan sonra pvp gidersen kazandığından çok verirsin veya kazandığın aldığın eşit olur sanmıyorumki karlı çıkasın. sadece dredgion kale oyun bu şekle dönüyor.
  • quote:

aion hem oynanabilirlik hemde grafık acısından oldukca tatmın edıcı bir oyun, riftin pvp sistemi olan rift gate ler zaten aionda var üstelik abbys denen yerdede pvp olayı bı haylı canlı gorunmekte. Diğer artısı ise tum karakterlerın dengelı olması kısacası PK ıcın en ideal grup tum klasların bır arada olması zaten oyunun kendısı grup(party) üzerine dayalı bır oyun.
    firma NCSOFT oldugundanda kalıtesı ortada musterı hızmetlerinde ustelık oyuna her hafta bakım ve ufak patchlerde gelıyor 2.5 ve 3.0 surumlerıde hazırlanıyor gelecegı olan bır oyun. Craft sıstemı guzel ve sıkmayan bır yapısı var work orderler sayesınde

Rifte para verıp başlayan arkadaşlar kıza bılırler ama bence rift aionun bır ek paketı gıbı :)) tabıkı sunuda dusunerek basla rift yenı cıkan bır oyun yanı ben ranka gırmeye oynarım dersen rift uygundur. ama oturmus ve gelecegı olan bır oyun dersen tabıkı aion

rifti oynadın mı gerçekten? riftin pvp sistemi ile rift gate'in bir alakası yok. riftteki rift gatelar mob summonluyor. public quest olarak bu riftleri kapatmaya çalışıyoruz.

riftin pvpsi warfrontlar(bg) ve open world olarak var.

bana sorarsan rift derim. aion 3.0'dan sonra oynanır. bir sürü getir götür işi olan görevler var. adamlar oyunu kolaylaştırdı iyi güzel de açıkta tonlarca görev kaldı. bu kolaylaştırmayı en başında niye akıl edemedilerse...

• rifti bır arkadasımdan oynadım ama açıkcası 1 saat dayanabıldım tabıkı zevkler tartısılmaz bana garıp gelen yonlerı oldu mesala skıller her klasta nerdeyse aynı vuruyor ornegın asassin 1. sıkılı 10 vuyorsa warriorunda 10 vuruyor gıbı

exp rate nasıl pek bilmiyorum bı konuda haklısın aionda exp kasmak zor bı suru quest ve hedıye olarak gelen exp bossterler bıle zor lakın herkezın amacı bu tarz oyunlarda bellıdır instanecelere gırmek max lvl olup pvp yapmak bunuda en ıyı yapan oyun guild wars olmustur max lvl 25 :)) 2 gunde 25 ol pvp arenalarda doyasıya ak

exp kasmak zor olunca adam cıldırıyor mesala gw de tum class kobnınasyonlarını ne guzel deneye bılırsın ama aionda ornegın bı karakterı max laman 6 ay en az :))
  • guild wars 2 akar diyorum başka bişey demiyorum. aionda şuan 650k gibi bir ap im var army star 5 olup dönüşücem bir kaç kere ondanda zevkimi alıp bırakcam oyunu. kasması iğrenç görevleri çok sıkıcı şu kadar mob kes şunla görüş deli gibi dolaştırıp duruyor boş yere yapılmış bir ton görev var. görev yaparken sıkılmamalı insan. guild wars 2 de şu şekilde olacak 1 level 2 lvl e ne kadar zamanda geçiyorsan sallıyorum 50 den 51 e okadar zamanda geçiceksin ve görevler şukadar mob kes git şunla konuş gibi olmucak. aion pvp si ortada zaten içler acısı. guild wars 2 de pvp de güzel olursa tadına doyum olmaz. uzun seneler oynanır. umarım aion gibi fiyasko olmaz o oyunda.
  • Aslında benim arayışım çıktığı zaman tartışılmadan bi solukta oynanıcak bir oyun 1-2 sene bıkmadan oynayabiliceğimiz bilmiyorum ileride çıkıcak olan swotr GW2 falan bu kalitede olurlarmı Aion da riftte yeni bişey çıktımı bırakılcak tarzda oyunlar galiba. Belkide biz doyduk vaktim olduğu halde lvl 25 de q yapmayı bırakıp pvp yaptım rift te son 7-8 gun kalada girmedım .Oyun sürem bittiği zamn canım oynamak istiyo mesela Ama biliyorum açtırsam 2 gun sonra bayıcam gene .
  • herhangi bir haberde yok gw2 ile ilgili 2011 ilk çeyreği diyorlardı bir haber yok henüz
  • Bende aion dan hiç zevk almıyorum görevleri gerçekten çok sıkıcı ama zaman geçirmek için oynuyorum.ben gw2 bekliyorum çok güzel olacak diyorlar bakalım.Rifti denedim iğrenç bir oyun :D ilk başladım zombiler saldırıyor paso zombi kesiyorsun çok saçma geldi bana anında terk ettim :)
  • GW 2 gelene kadar Aion devam ^^.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.