Şimdi Ara

Aion Türkçe Dil Seçeneği Kaldırılıyor. (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
36
Cevap
0
Favori
17.836
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • İngilizce oynayacak olsam gider,paşalar gibi na serverinde oynarım, senin götü bklu eu gameforge serverini napyım demi...
  • Turkhes kullanıcısına yanıt
    Ulan yabancıların ne kadar seviyesiz p.ç ler olduklarını bilmesek insan üstü yaratıklar gibi göstereceksin, peki bende polonyalı ve almanlardan hiç hoşlanmıyorum o ne olacak , Almanlar hiçbir ortama uyum sağlamazlar mesel hep ortamı kendilerine uydururlar, ingilizce bir servere gir eğer alman nufus varsa hep almanca konuşurlar,bende bundan rahatsız oluyorum hadi kapattır bakalım almancayıda rahat etsin millet.Yani bu geyiği yapmak istemiyorum ama yaptırıyosunuz, niye bu aşağılık psikolojisi var kardeşim bizim milletimizde? Yaw ben yabancıların muhabbetini de biliyorum ,adi serfsz cogu,çıkarcı , egoist ne ararsan var, sana saygısı bile samimi değildir kurallardan korkuyodur yada bir çıkarı vardır mesela.Bizim insanımız kendi gibi davrandığı zaman hepsinden iyi merak etmeyin.Oyunda türkleri gömek istememelerinin tek sebebi bizim paramızın üzerinde atatürk resmi olmasıdır, sen euro ile çalışsan avrupalı player mi istersin türk mü ? Bütün mesele burda, türk playerler 3 kat fazla harcama yapmadıkları sürece bir alman etmiyor gameforge için...

• NoMuTa kullanıcısına yanıt
    Amma siyaset yapmışsın. Atatürk falan ne alaka onların umurunda mı sanıyorsun ? Türkleri sevmeyen kesim MMO geçmişi uzun olan oyunculardan kaynaklanıyor. Türkler ve Rusların isimleri hep hileyle yanyana dolaştığı için , o muhabbetler açığa çıkıyor. Çoğu diye genelleme yapmışsın kaç tane başka ülkeden arkadaşın var acaba. Başına 1 tane bozuk tip gelmiş diye hepsini mi öyle sanıyorsun. Cahil muhabbeti yapmayın. Almanlara gelince adamların zaten her oyunda kendi serverları var sana bana denk gelemezler merak etme. Başında [DE] yazan serverlar ne anlama geliyor sanıyorsun merak ettim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Turkhes

Amma siyaset yapmışsın. Atatürk falan ne alaka onların umurunda mı sanıyorsun ? Türkleri sevmeyen kesim MMO geçmişi uzun olan oyunculardan kaynaklanıyor. Türkler ve Rusların isimleri hep hileyle yanyana dolaştığı için , o muhabbetler açığa çıkıyor. Çoğu diye genelleme yapmışsın kaç tane başka ülkeden arkadaşın var acaba. Başına 1 tane bozuk tip gelmiş diye hepsini mi öyle sanıyorsun. Cahil muhabbeti yapmayın. Almanlara gelince adamların zaten her oyunda kendi serverları var sana bana denk gelemezler merak etme. Başında [DE] yazan serverlar ne anlama geliyor sanıyorsun merak ettim.

Demek istediklerimin %10 unu bile anlamamışsın kardeşim,de sunuculardan bahseden mi oldu sana,ingilizce dilde serverlarda bunu yapıyorlar dedim, cahil muhabbeti neresi anlamadım, atatürk meselesini de çok yanlış anlamışsın türk lirasının değerinin az olduğunu kastettim orda ben, siyaset yok yani über zeki kardeşim. laf sokmak için okuduğun çok belli, biraz okuduğunu anlada öyle cevap yaz :)

• quote:

Türk arkadaşları ruslarla bir tutan bir zihniyete ne desem bilemedim,ya bana hep iyi adamlar denk geliyor ya sizde bi sıkıntı var kardeşim, gw2,allods,aion oynadım ve buradaki arkadaşlar gerçekten seviyeli arkadaşlardı.Asıl siz yabancıları çok büyütüyosunuz gözünüzde, benim oyunlardan çok yabancı tanıdığım var,öyle yüzeysel merhaba hadi görev yapalım dolaşalım muhabbetlerini geçince çıkıyor gerçek yüzleri.

• kardeş forum kültüründen bile bi habersin, floodu gömmüş geçmişsin birde akıl dağıtıyorsun :D şikayet edilen şeyleri temsil eden birey olarak anlamaman normal oluyor bu durumda.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nephiss

kardeş forum kültüründen bile bi habersin, floodu gömmüş geçmişsin birde akıl dağıtıyorsun :D şikayet edilen şeyleri temsil eden birey olarak anlamaman normal oluyor bu durumda.

Muhatabınız kim ? kime cevaben yazıyosunuz ?
  • NoMuTa kullanıcısına yanıt
    2004 ten 2012 ye kadar ko 2012 den 2015'e kadar aion oynadım. Biliyoruz neyin ne old.'nu ya sana denk gelenler melek gibiymiş yada bana gelenlerin hepsinde kişilik bozukluğu varmış demekki.
    Bana şu sorunun cevabını ver zeka pırıltısı forumdaş SENİN DİLİNİ DÜNYADA KAÇ KİŞİ KONUŞUYOR İNGİLİZCEYİ KAÇ KİŞİ KONUŞUYOR ? Şu zubabalı geyiklerinden vazgeçin Allah aşkına.Oyunu Türkçe oynayanların halinide gördüm Aionda içler acısıydı merak etme onlar için iyi olmuş çağ atladılar farkında değiller.
    Ruslarla Türkleri ben bir tutmuyorum az yabancı forumlara falan bak . Ne demek istediğimi anlarsın.
    Türk lirasını değeri az ise biz ne yapak senin burada yaptığın tatava ile değeri mi yükselecek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Turkhes -- 18 Mart 2016; 19:31:15 >
  • quote:

2004 ten 2012 ye kadar ko 2012 den 2015'e kadar aion oynadım. Biliyoruz neyin ne old.'nu ya sana denk gelenler melek gibiymiş yada bana gelenlerin hepsinde kişilik bozukluğu varmış demekki.
    Bana şu sorunun cevabını ver zeka pırıltısı forumdaş SENİN DİLİNİ DÜNYADA KAÇ KİŞİ KONUŞUYOR İNGİLİZCEYİ KAÇ KİŞİ KONUŞUYOR ? Şu zubabalı geyiklerinden vazgeçin Allah aşkına.Oyunu Türkçe oynayanların halinide gördüm Aionda içler acısıydı merak etme onlar için iyi olmuş çağ atladılar farkında değiller.
    Ruslarla Türkleri ben bir tutmuyorum az yabancı forumlara falan bak . Ne demek istediğimi anlarsın.
    Türk lirasını değeri az ise biz ne yapak senin burada yaptığın tatava ile değeri mi yükselecek.

Tamam kardeşim üstün saçmalama performansın karşısında diyecek bişey bulamadım sen bildiğini okumaya devam et, senin dilini kç kişi konuşuyormuşta falanda fişmekanda..sanki bitek benim dilim sanki biz kötü bişey istiyoruz, adamlar zaten türkçe çevirisini yapmış zamanında , buda güzel bir olay ve tek bir güncelleme çevirisini bahane ederek koca bir dili ortadan kaldırıyorlar, demek istediğimi anlamak isteyenler anladı.

• Veryansın edeceksin madem git gameforge'a ticket yolla derdini söyle. Adamların bunu bir sürü yapma sebebi var merge gelince ortak dil kaygısı ağır bastı bak Alquima-Anuhart birleşti Anuhartlılar kendi serverlarında duramadılar. İngilizce konuşan adama hasret kaldık diye çoğu Antrishka'ya geldi neredeyse.Herkes İspanyolca konuşuyor diye. Sana göre her şey saçmalık zaten bu kafayla gene iyi oynamışsın o saydığın oyunları. Hadi iyi forumlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Turkhes -- 1 Haziran 2016; 20:05:11 >
  • Arkadaşlar ben bunu şimdi gameforgeden indiriyorum türkçe dil desteği kalkınca aynı client ile giriş yapabilirmiyim ??
  • Hocam bi sorum olacak serverların doluluk oranları nasıl? en iyi server hangisi şimdi başlamak mantıklı mı?
  • Kısa Aion sürünüyor , ölmesine az zaman kaldı.
  • woldhkk W kullanıcısına yanıt
    antriksha güzel tavsiye ederim LFG'si canlı
  • Bordo38 B kullanıcısına yanıt
    Bence Hiçde Sorun Olmaz . Gavurların Oyunlarını Oynamaktansa Zaten Metin 2 Oynarım daha
  • Bu oyunun türkçe yaması, ya da patchi felan varmı? Bizlerin en güzel yaptığı işler türkçe yama :) her zaman ihtiyacımız olacak bu ihtiyaca cevap veren birileri olmuş mu?
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.