Şimdi Ara

Aion Online ve Sabır (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
1.764
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Launcher belirli bir süreden sonra yüklemeyi durduruyor pc'yi açık bırakıp yarın oyunu yüklenmiş halde bulmanız biraz zor.

Oyunun hızlı inmesini istiyorsanız pc başında zaman geçirmeniz şart biraz film-dizi veya anime serisi ve cips takviyesi ile iş kolay.

Şimdi yükleme bazen belirli bir süreden sonra duruyor nedeni launcher yaşadığı bağlantı sorunları bu durumda launcher açıp kapatmanın pek faydası! olmaz zaten deneseniz bile indirmenin devam etmediğinizi görürsünüz bu durumda pc'nizi yeniden başlatmanız şarttır; bu yöntem biraz zaman alsada seri bir şekilde oyunu çekersiniz.

• Kardeş bendensin bende 2 gün boyunca yüklemeye çabaladım gece açık bıraktım yattım sabah durmuş aynı yerde
    ama sonunda başında bekledim felan durduğunda kapıyorum açıyorum devam ediyor.Yani pes etmiyeceksin.
    bugün başladım 13 lvl spritmasterim
  • quote:

Orijinalden alıntı: HeadToHead

Kardeş bendensin bende 2 gün boyunca yüklemeye çabaladım gece açık bıraktım yattım sabah durmuş aynı yerde
    ama sonunda başında bekledim felan durduğunda kapıyorum açıyorum devam ediyor.Yani pes etmiyeceksin.
    bugün başladım 13 lvl spritmasterim

nerde oynuyosun :D
  • beyler bana konu açtırmiyim şimdi burdan soruyum

ben north america slinti indirip yükledim oyuna girdim ama avrupaya geçemiyorum tekrar clint mi indirmek gerek şimdi ? nası yapcaz
  • quote:

Orijinalden alıntı: dabelebedyu

beyler bana konu açtırmiyim şimdi burdan soruyum

ben north america slinti indirip yükledim oyuna girdim ama avrupaya geçemiyorum tekrar clint mi indirmek gerek şimdi ? nası yapcaz

Evet dostum firmalar ayrı olduğundan öyle bir izin yok.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.