Şimdi Ara

Aion hakkında sorularım var

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
341
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar bn aiona yeni başladım bard açtım 10 levelim şu an ve oyuna baktığım an kafamda bir sürü soru oluştu bunları bana cevaplarsanız sevinirim

1.Bard hangi zırhı giymelidir (kumaş,deri gibi)
    2.stigma nedir? ne yapılır? ne işe yarar?
    3.mana taşı nedir? ne işe yarar?
    4.oyunda 10 levelim uçabiliyoruz fln demişlerdi 10 level olunca ama bn uçamıyorum yani kanat işaretine tıklıyorum burada uçulmaz diyor birde kanatları nereden alıyoruz birsürü şekilli kanatlar fln var bazılarında?
    5.bard için hangi özellikler önemlidir (hassasiyet,büyü gibi)

tüm sorum şu anlık bu kadar cevap veren herkese teşekkür ederim arkadaşlar

• 1.Yok(Bard oynamadım ama düşünüyom :) )

2.Stigma olayı ilerde ekstra yetenek verir stigma ağacı var ordan 2 şekil yetenek var kantor örnek verirsek dps yada support bardınkileri bilmiyorum ama genel olarak ekstra skileri açarsın en iyi stigmalar ap ile alınır

3.Mana taşı silah zırd vs özellik basarsın taş işde basıyon güçleniyo gibi :D

4.Uçmak için belirli yerler var eltnendi galba yanlış hatırlamıyosam orda uçuluyodu belirli yerlerde uçabilirsin meraketme kanat almak içinde görev yapmak zorundasın ilerde vericek 2-3 tane olucak yada TL ile aion sitesinden alabilirsin

5:1 de sölediğim gibi bilgim yok k.b

Not:Yanlışım varsa düzeltin bırakmıştım oyunuda şimdi indiriyom yeniden başlıcam umarım yardımcı olmuşumdur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ScaryGhost -- 24 Ocak 2015; 15:37:13 >
  • Bard sadece kumaş zırh telli çalgı takar aksesuarlarda da büyü güçlendirmeli olanları kullanacaksın.
    Stigma şimdilik çok birşey bilmene gerek yok oyundaki iyi skiller oluyor 20 levelde 1 tane vericekler sana.
    Mana taşını ilerleyen zamanlarda daha iyi öğreneceksin zaten zırhlara takılıp özelliklerini güçlendiriyor.
    Uçma sadece belli bölgelerde olur ama süzülebilirsin istediğin yerden aşağı inerken boşluk tuşuna bas yeterli.
    Bard için büyü güçlendirme kasılıyor.Pve setine başka türlü taşlar kasanlar olabilir onu zaten ilerleyen zamanlarda öğrenirsin.

sefer görevlerini yapıp level kasmaya devam et.Seviyen yetmediği zamanlarda seviyene uygun sikke görevi yada yan görev yaparsın levelini alırsın
    16 da haremel e girmeye unutma veteron da haritanin solunda girişini görürsün girdiğinde muska basmayı unutma.
    seviyene uygun sikke görevlerini görmen için

http://gameguide.na.aiononline.com/aion/Coin+Guide

• 
Sayfa: 1

Benzer içerikler

- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.