Şimdi Ara

Aion 55 Level Oldum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
1.099
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Selamün aleyküm, iyi forumlar, iyi oyunlar aion kitlesi. Sizlerin azıcık başını ağrıtacağım, kusura bakmayın :)

1-)55 level oldum fakat, ne item dizmeyi biliyorum ne de başka birşeyi. Ne yapmam lazım şimdi, ezik olarak 65 olmak istemiyorum.
    2-)AP nasıl kasabilirim (en kolay yoldan) Bir de AP gear nedir, yenilir mi içilir mi ?
    3-)Arkadaşım 62 level fakat akıl hocam olamıyor. Akıl hocası seçeneği kapalı.
    4-)Class'ım ranger. Şu build doğru mudur :
    http://aion.aspirine.su/stigma/#eCnavaaadeBkeoayasguazfBiaBmaBag
    5-)Gümüş-Altın-Platin sikke ile reward chestleri farklı bir yerden alıyorduk. Şimdi onun yeri gözükmüyor. Direk 60 levellik aksesuar takımı verse ne iyi olurdu :) Acaba var da ben mi bilmiyorum ?

Yardımlarınızdan ötürü şimdiden teşekkür ederim, iyi forumlar..

• quote:

Orijinalden alıntı: MangekyouSharingan

Selamün aleyküm, iyi forumlar, iyi oyunlar aion kitlesi. Sizlerin azıcık başını ağrıtacağım, kusura bakmayın :)

1-)55 level oldum fakat, ne item dizmeyi biliyorum ne de başka birşeyi. Ne yapmam lazım şimdi, ezik olarak 65 olmak istemiyorum.
    2-)AP nasıl kasabilirim (en kolay yoldan) Bir de AP gear nedir, yenilir mi içilir mi ?
    5-)Gümüş-Altın-Platin sikke ile reward chestleri farklı bir yerden alıyorduk. Şimdi onun yeri gözükmüyor. Direk 60 levellik aksesuar takımı verse ne iyi olurdu :) Acaba var da ben mi bilmiyorum ?

Garnizon yapacaksın garnizonların açılması ise 61LvL olduğunda başlar. Her bir seviye atladığında farklı garnizonlar açılır ve 64'de hepsi açılmış olur. Son seviyeye geldiğinde bile setini tamamlamak için garnizon yapıp BattleMedal - Dövüş Madalyası toplayacaksın. Garnizon mobları sana 244 AP kazandırır onun dışında savaşlarda da bol bol AP kasabilirsin. Mentor ( akıl hocası ) olmak için en az dokuz seviye fark olması gerekiyor dahada fazla olabilir. Ranger oynamadığım için build hakkında bir fikrim yok 60LvL PvP seti ise görev yapa yapa alınıyor fakat yapana kadar 65LvL olmuş olursun.

• quote:

Orijinalden alıntı: Globalrush1

quote:

Orijinalden alıntı: MangekyouSharingan

Selamün aleyküm, iyi forumlar, iyi oyunlar aion kitlesi. Sizlerin azıcık başını ağrıtacağım, kusura bakmayın :)

Garnizon yapacaksın garnizonların açılması ise 61LvL olduğunda başlar. Her bir seviye atladığında farklı garnizonlar açılır ve 64'de hepsi açılmış olur. Son seviyeye geldiğinde bile setini tamamlamak için garnizon yapıp BattleMedal - Dövüş Madalyası toplayacaksın. Garnizon mobları sana 244 AP kazandırır onun dışında savaşlarda da bol bol AP kasabilirsin. Mentor ( akıl hocası ) olmak için en az dokuz seviye fark olması gerekiyor dahada fazla olabilir. Ranger oynamadığım için build hakkında bir fikrim yok 60LvL PvP seti ise görev yapa yapa alınıyor fakat yapana kadar 65LvL olmuş olursun.

Çok teşekkürler değerli yorumlar için, oyunu öğrenmeye bakacağım artık. Çok hızlı kastım sanırım.

• Aion da oyun 65 den sonra başlar asıl, 61 de açık olan garnizonlarını yapmaya bak, 65 olmadan kendine sağlam iletişimi olan bir lejyon bul. Mahzenlerde falan çok ihtiyacın oalcak. Bunun dışında kasarken itemlerinin ne olduğu o kadar da önemli değil, zaten 65 olunca her şeyini baştan dizeceksin. Tavsiyem bol bol düello yap, yenmek ya da yenilmek çok önemli değil. Parmakların pvp ye iyice alışsın sonra 65 setini dizdikten sonra ezik ezik dolaşmassın.
  • oyuna yeni başlayan biri olarak class seçimin yanlış olmuş diyebilirim. ranger itemsiz adam kesmesi en zor classlardan biri ayrıca oynaması çok zordur. muhtemelen bu class bi işe yaramaz deyip bırakacaksın. halbuki ranger perfect bir classdır.
  • Blackbull42 B kullanıcısına yanıt
    yok ya bence iyi olmuş, öğrenir illaki. Ben gladla başladım mob kesilmiyor 50 kere bıraktım başladım oyunu ilk başladığım zamanlarda. Ama 65 den sonrada hiç pişman olmadım.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.