Şimdi Ara

Aile gezmesi

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
222
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Değerli arkadaşlar yakın zamanda başımdan geçen bir olayı paylaşmak istiyorum sizlerle, annem ve kız kardeşim ile birlikte İstanbul da yaşıyoruz, malum iş güç koşturmaca ara sıra kısa günlük kafa dağıtmak istiyor insan, yıllık izinler bitti kullandım ve artık öyle Akdeniz veya egeye kaçma imkanım yok maalesef bu yüzden annem ve kız kardeşim ile birlikte bazı haftalar adalara bazı hafta sonları havuza gidiyoruz, gel gelelim gittiğimiz ortamlarda maalesef bizim yurdum insanının olduğu yerde insan huzur bulamıyor, saygısızlık ve saçma sapan hareketler üst seviyede inanın insan mutlu olmak güzel zaman geçirmek için mi gidiyor yoksa stres sahibi olmak için mi belli değil, oysa yabancıların olduğu otel ve plajlar inanın huzur hakim, çıt yok ve kimse kimseye karışmıyor, herkes kendi halinde, kimse kimseye sığır gibi davranmıyor, artık biyere giderken özellikle bizim ülkenin insanının az olduğu ortamları tercih ediyoruz, bir yandan çok güzel zaman geçiriyoruz diğer yandan yurdum insanı nasıl bu zavallı hale geldi üzülüyorum gerçekten.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• İstanbul da yanında bayanla rahat rahat gezebilecegin 5-6 ilçe kaldı geri kalanı keko dolu.Biraz paraya kıyman lazım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Maalesef öyle dediğin doğru bugün orta düzeyde kalitede mekanlara bile gitsen abuk subuk tipler var hep

• katılıyorum memlekette dengesiz sığır çok
  • Turist olsam bu coğrafyada tatil yapmazdım

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.