Şimdi Ara

aile dostumuzun terbiyesizligi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
313
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar 2 gun once aile dostumuz eve rusyadan arkadasimin karisi diye bir bayani birakti 2 gun Sonra gitcek diye bugun disari cikmistim saat 7 gibi eve geldim bilgisayar acikti rusca bi arkadaslik sitesiydi bizim aile dostumuzun bu kadinla iliskisi oldugunu ogrendim adam kadinla iliskiye girip alcaklar diye bizim eve birakti herseyi ogrenince aileme haber verdim tartistilar adamla adam birazdan gelip kadini goturcek siz benim yerimde olsaniz siz ne yapardiniz adam birde evli

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Tamam

• csb

• Ya bos konusmayin ne csbsi zaten forumda actigim 4 yada 5 konu bu benim csb ile isim olmaz gercekten konu ciddi

• Tam anlayamamakla birlikte temkinli olun tartışma filan olduysa arbede çıkmasın. Sonu kötü bitmesin.

• Yengeyle sende taklıcaktın bulmuşken sonra çeneni kapıcaktın kim ne yapıyosa yapsın sen işine bak

• Arkadaslar bugun kadin eskisehirden esimin.arkadasi gelcek dedi adam bizim eve geldi neyse bunlar.disari cikti geri eve geldiler evde baya durduk adam ben eskisehire doncem dedi gittik bunla bilet almaya bana adam bu kadin yollu sen bunla takil yavsa dedi eve geldim mesajlari gordum midem bulandi adam halen eve gelmedi olay cikartcam o adami asla eve sokmam birdaha arkadaslar aile dostumuz ve bu eskisehirden gelen.kisiler farkli kafaniz karismasin burda

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.