Şimdi Ara

Ahri için makro ayarları

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
1
Favori
905
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar ahri için yapılmış makro ayarlarıdır. Ahrinin kombosunda herhangi bir zorluk yok ancak e1qw makroya ayarlandığı zaman seri bir saldırı oluyor.

Ahri sevdiğim şampiyon olduğu ve kullandığım için sizinlede paylaşmak istediğim izlediğiniz ve yaptığınız yorumlar için teşekkür ederim

http://www.youtube.com/watch?v=X9HRGah_Uvw&list=UUhCVgpq3Xo1q_PzVTa_qKUg

Şampiyonlar için makro ayarları bir seridir daha önce yaptığım lee sin insec gibi başka şampiyonlarında makro ayarlarını çekip yükleyeceğim.

NOT: E SKİLL İ KAÇABİLECEĞİ İÇİN DAHA VERİMLİ SONUÇ ALMAK İSTEYENLER E TUŞUNU MAKRONUZA EKLEMEYEBİLİRSİNİZ

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fluylar -- 26 Eylül 2014; 20:42:36 >

• Sırf şu kolaylıklar için maus u değiştirmeyi düşünüyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • e kaçarsa q da kaçıyo seviyorum böyle gereksiz şeyleri kullananları
  • quote:

Orijinalden alıntı: mahseer898

Sırf şu kolaylıklar için maus u değiştirmeyi düşünüyorum.

Sadece oyunlar için değil diğer konularda da yardımcı bir ekipman:). Faydasını göreceksiniz imkanınız olduğunda almanızı tavsiye ederim :) yorumun için teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fluylar -- 25 Eylül 2014; 0:42:14 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rapid Step

e kaçarsa q da kaçıyo seviyorum böyle gereksiz şeyleri kullananları

Kullanamayanların bırakma gibi bir şansı var :) Bilmeyenleri bilgilendirmek için yapılmış makronun kolaylığını göstermek için hazırlanmış bir video.Kullanacak olanların senin yorumunuda dikkate alırlarsa sevinirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Maelsterg

Hazırlamak kötü olmamış ama konu kapanır söyleyim. Bende Logitech için bi konuya rehber yazmıştım oradan biliyorum. Rehber niteliğinde bi şey olmuş, mantığı kavrayan başka şeyler de yapabilir -Gerçi her mouse'un macro için farklı yazılımları var bazıları alakasız falan.- Yine de Ahri için neden macro kullanmaya ihtiyaç duydun acaba Lee Sin falan neyse ama direk skillshot champı. Tek tuş ile bütün skilleri boşa atabilirsin yani

Yorumun için teşekkür ederim :) dediğim gibi kullanamayanların kullanmama gibi bir şansı var. Ahri sevdiğim bir karakter bundan önce açtığım lee sin insec konusunda başka karakterler içinde isteyen bir çok arkadaş olduğu için 2. olarak ahri için hazırlamak istedim hiç bir zorluğu yok ahrinin :) şöyle bir şey basılı tuttuğu zaman atıyor bıraktığın zaman kesiliyor :) bu bir seridir şampiyonların makro komboları için sık sık oynadığım karakterlerden başlamak istedim :) kullanamayan kullanmamakta özgür beceremediği yerde bırakabilir :)

• 
Sayfa: 1

Benzer içerikler

- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.