Şimdi Ara

AH KAPALI (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
137
Cevap
0
Favori
5.377
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İşte o durumlar bende de var düzelir herhalde
  • teklifte bulunduğum itemler yok ve paramda geri gelmemiş
    şu oyun çıktığından beri her seferinde bir sorun yaşıyoruz.
  • Tamda çok uygun item bulmuştum :S neyseki herkezde var bu sorun blizzard gibi bir firma, düzeltir heralde
  • o itemlar gelmezse cıngar çıkartırım. mis gibi amuletimin parasını yemesinler.
  • 2m bidlemiştim bir shield e.
    girdim baktım ne para var ne shield var bidlediklerim arasında of of napcaz şimdi

edit; imla.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi v1gor -- 2 Temmuz 2012; 1:04:20 >
  • item koyabiliyorum ama hala 7.5m lik eldivenim kayıplarda neyse sabah ola hayrola olmadı ticket atıcam bir kere güzel item düşürdüm onuda ah yuttu
  • iki gün önce satışa koyduğum itemlar da yok .. ne auctions kısmında ne de completed kısmında koyduğum legendary itemım gözükmüyor.
    sizce ticket açmaya gerek var mı?
  • Benim de dün gece satışta olan 10 eşyamda gözükmüyordu. Forumda bu mesajı görünce rahatladım. herkeste aynı sorun varsa mutlaka bir bakım falan vardır elbet düzelir...
  • ben de itemlerin buhar olduğunu görünce telaşlandım bi an ama neyse tek bende sorun yokmuş. geceden beri sorun devam ediyor demek.
  • @emre544
    aynen benimkilerde yok olmuş bi bende oldu sandım buraya girince rahatladım
  • Hala bir sorun var gibi.
  • geceden beri sorun devam edıyor..rmah ve ah de ıtemlerım hala kayıpp.. off off
  • ah'de 10 tane itemim kayıp Blizzard iyice boka batmaya başladı sonumuz hayrola...
  • Hala sorun var, AH'yi kapatsalarda millet uğraşıp kafayı yemese bari.
  • Dedin ve kapadın AH :)
  • Yurt dışında forumları okurken çok sayıda insanla davalık olmuş blizzard.Bu %15 lik transfer kesintisi ile bi banka arasında tam karışık anlayamadım sıkıntı olmuş.Çok sayıda kullanıcının parası verilmemiş.Benim 10AH 10 TANE RMAH olmak üzere 20 item şu anda buhar oldu.Extradan hiç bi şeyde satılmıyor şuanda.Rmah oyunun içine edecek demiştim çok sürmedi etti.
  • insanın gözünü para hırsı bürüyünce böyle olan bize oluyor. 12 senelik devasa oyunu b.k ettiler. Eskiden ne güzel elden satardık itemleri.
  • Benim anlamadığım şey neden hep avrupa serverlarında oluyor bunlar? Çıkış tarihinden beri amerikanın 1 kere bile kapandığını görmedim, avrupa ise maşallah 2-3 günde bir kesin ya server gidiyo yada market tarafı uçuyo.
  • quote:

Orijinalden alıntı: e-Asprin

insanın gözünü para hırsı bürüyünce böyle olan bize oluyor. 12 senelik devasa oyunu b.k ettiler. Eskiden ne güzel elden satardık itemleri.

ah bozuldu zaten. git generalden yaz elden sat. kimse karışmıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kyle Butler

quote:

Orijinalden alıntı: e-Asprin

insanın gözünü para hırsı bürüyünce böyle olan bize oluyor. 12 senelik devasa oyunu b.k ettiler. Eskiden ne güzel elden satardık itemleri.

ah bozuldu zaten. git generalden yaz elden sat. kimse karışmıyor.

ramah varken elden almıyorlar artık, ancak oyun parası ile satarsan ah de alıyorlar.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.