Şimdi Ara

(EYLÜL devam ediyor) Akbank Restoran Alışverişlerinde %10 İade Lira (En fazla 50 liralık) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
64
Cevap
10
Favori
4.683
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: clxa

Evet onu gördüm ben de akbank direkt mobil den yazdım hemen. Kayıt açtı, incelenip haber verilecekmiş. Yazarım sonucu buraya da.

edit: 17/07/2017 15:20
    "Neo Restoran İndirimi Kampanyası ile ilgili iletiniz Bankamızca incelenmiştir.

Kampanya kapsamında Neo ile hafta içi yapılacak restoran harcamalarından % 10 indirim kazanılacaktır.

Bir müşteri bir işlemde en fazla 5TL, tüm kartlarıyla toplamda en fazla 50TL indirim kazanabilir.

Kampanyadan faydalanmak için NEO yazarak 4566'ya SMS gönderilmesi gerekmekte olup kayıt olunduktan sonraki işlemlerden ödül kazanılacaktır.

Aynı gün aynı işyerinden yapılan harcamalardan ilki geçerlidir.

Kazanılan indirim tutarı 2 iş günü içinde Neo'nun bağlı olduğu vadesiz mevduat hesabına yansıyacaktır.

Kampanya kazanım talebiniz olumlu sonuçlanmış olup 5-TL indirim hesabınıza yüklenmiştir.

Bilgilerinize sunarız.

Saygılarımızla,

Akbank "

Bilgi için teşekkürler. Geçen ay yaptığım alışverişler için bir itiraz edeyim bakalım iade edecekler mi.

• Ağustos geldi mesaj yollamayı unutmayın kampanya devam ediyor bu ay da.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • MüdavimBey kullanıcısına yanıt
    Hani nerde %20 gösterde katılalım. Mağarada mı yaşıyon?
  • Teşekkürler katıldık bakalım

• Teşekkürler
  • Pos sınırlaması var mı

• hocam sadece pos mu geçerli yoksa çevrimiçi harcamalar da dahil mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: onurlu05

quote:

Orijinalden alıntı: MüdavimBey

Cepteteb yüzde 20 bu çöp.

Boş laflarla kendinizi büyük göstermeye çalışıyorsunuz ama yaptığınız ne? Cepteteb %20 bu çöp demek
    1) Başka bankanın kampanyasından bahsediyorsunuz. Herkeste her kart olmayabilir.
    2) Söylediğiniz kampanya 30.06.2017 tarihinde bitti
    3) Söylediğiniz kampanya sadece online yemek siparişinde geçerli. Bu restoranlarda da geçerli

Bütün bunlara rağmen çöp deyip geçip üstüne ben bilirim her şeyi havasında davranıp insanlara sen konuşma diyorsunuz. Konuşmak istiyorsanız paylaşımcı yardımcı olun insanlara. İyiyseniz insanlar anlar zaten

Vurdu gol oldu

• önceki aylara itiraz edip sonuç aldınız mı? olumlu olduysa ben de geçmiş ayları bir tarayayım da itiraz edeyim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kemalemall

Pos sınırlaması var mı

POS'un hangi bankaya ait olduğu mühim değil. Hafta içi restoran olarak tanımlı POS üzerinden ödemenin yapılması gerekiyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: carpediemsral

önceki aylara itiraz edip sonuç aldınız mı? olumlu olduysa ben de geçmiş ayları bir tarayayım da itiraz edeyim

Evet itiraz edince incelenecektir diyorlar bir mail geliyor sonra inceleme başladı diye. Birkaç gün sonra da iade geliyor, bunun için de mail atıyorlar para iadesi yaptık diye.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kefeniyle yola çıkan adam

hocam sadece pos mu geçerli yoksa çevrimiçi harcamalar da dahil mi?

Denemedim açıkçası ama çevrim içi dahil değildir diye düşünüyorum. Yemeksepetinden alırken banka kartıyla ödeme seçeneğini seçin, restoran pos makinesi getirsin yani o şekilde ödeyerek iade aldım hep.
  • Axess dahil değil sanırım ?

• Sanal pos sektörü restoran olarak gözüküyorsa dahildir. Starbucks Mobil ve dominos.com.tr den işlemlerim oldu. İadeleri yatırıldı geçen ay. Yemeksepeti ePos restoran olarak mı gözüküyor yoksa hizmet sektörü olarak mı tam bilmiyorum

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Son yaptığım restoran alışverişi şimdi baktığımda işletme kodu elektronik olarak yansımış iade alır mıyım

• quote:

Son yaptığım restoran alışverişi şimdi baktığımda işletme kodu elektronik olarak yansımış iade alır mıyım

Alamasanız bile müşteri temsilcisine yazınca birkaç gün içinde iade ediyorlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hakan Akkır

quote:

Son yaptığım restoran alışverişi şimdi baktığımda işletme kodu elektronik olarak yansımış iade alır mıyım

Alamasanız bile müşteri temsilcisine yazınca birkaç gün içinde iade ediyorlar.

Online dan sordum olmaz dedi hocam
    Edit: bu sabah iadeyi yapmış Banka, kayıt falan da açtırmamıştım, akbankın güzelliği:)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hakankemall -- 11 Ağustos 2017; 13:4:36 >
  • Eylül kampanyası var mı?

• Paramedik 112 kullanıcısına yanıt
    Var devam ediyor. Vadesiz hesabı olmayana iade vermiyorlar mı acaba. Ben ilk yaptığım da karta indirim gözükmüştü ama şimdi bakıyorum yok. Acaba ben mı yanlış hatırlıyorum

• dermani06 kullanıcısına yanıt
    2 aydır yok diye biliyorum.
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.