Şimdi Ara

AĞUSTOS 2016 TELEFON TAVSİYESİ [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
426
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Öncelikle konuyu açma sebebim tüm herkesin uzun zamandır beklediği sorularla yanıt alabilmesi ve o site bu site değil en doğru adres donanimhaber.com a gelmesi.
    1)Her türlü sorular sorulabilecek
    2) X model Telefonu almak isteyen kişiler kullanıcılarla buluşacak
    3) En doğru ve güvenilir siteyi satıcıyı söyleyebilecek
    4) Bu sayede hepimiz kazançlı çıkabilecek

ILK SORU BENDEN GELSIN:
    Note 4 nasıl bir cihaz. 2014 senesinde çıkmış olmasına ve note 5 ve note 7 gibi 2 üst modeli varken günümüzde hala kullanılabiliyor mu. Isınır mı? Kullanıcı deneyimleriniz nelerdir?

KONUNUN HEPİMİZE HAYIRLI OLMASI DİLEĞİYLE

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• uni 2. sinifa gectim cok fazla oyun performansi olmasada guncel populer oyunlara bi bakarim ornek suan ki pokemon. 2 bin lira civari bi telefon almayi dusunuyorum iphone 6 var kafamda alayim mezun olup ise baslayana kadar kafam rahat olsun yaklasik 3-4 sene. ekrani buyuk istiyorum yoksa direk SE alicaktim.
    aslinda sonyciyimdir ama gerek okul ortamim olsun gerek uzun suredir ipad kullanmis olmam iphone al gitsin rahatina bak diye kafam atiyo 😄 kamera performansi ve bataryasida iyi olmali arkadasin m8 hic fena degildi htc de aklimi celiyo arada.
    2000-2500 lirada az para degil degicek bi telefon almak istiyorum her turlu oneriye acigim samsung haric

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • exxplorer kullanıcısına yanıt
    Sony ci olman sana direk Z5 PREMIUM almani gerektir mez mi? 4K ekranı olması benide kendine çekmedi değil

• VOLKAN_TC V kullanıcısına yanıt
    4k gereksiz ama telefon icin. s6 edge dediler yani onceki modelleri gibi degil baya iyi olmus falan samsung bile dusunuyorum artik

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 4K gereksiz yazmışsın haklısın daha 2k destrkli oyunlar çıkmazken 4k biraz abartılı fakat geleceği düşünmüşler
    Samsung düşünmüşsün
    O zaman note 5 sana göre note 7 30 ağustos da raflarda eylül ekim gibi fiyatlarda düşüşe girer bende kapar bir note 5 veya note 4 hayatima bakarim.
    Bekleyemem diyorsan s6 edge alabilirsin. Ama samsung telefonlarinin su yonunu sevmiyorum s4 ciktiginda en iyi telefondu sonra s5 cikti ve en iyisi o oldu s4 satamadi bile cunku 2 yil sonra cop olan bir seri S serisi. Fakat note serisi bir baska. Note 2 kullananlar bile gar piyasada cunku telefon seni bagliyor. Ust surumunu almadan edemiyosun. Elimde note 3 var note 5 e atlicam gibi geliyor.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.