Şimdi Ara

AGP 8X Ekran Kartlarına ne Oldu?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
381
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Size bir sorum olacaktı benim Agp8X lik anakartım var fx5200 ekran kartı var ekran kartı almayı düşünüyom ama piyasada kalmamış.
    Bu Agp 8x ekran kartları hiç üretilmicek mi, bu kadar 8x kullanıcıları ne alacak piyasada ekran kartı yok hep pcı express 16x var.
    Bir arkadaşım söyledi fx5200 gibi fx7000 gibi neyse işte ve üzeri küsüratlı ekran kartları çıkacakmış onun için toplatılmışlar. Hem 16x ve 8x serisi olacakmış. Bunun aslı varmı yani Agp 8x ekran kartları öldümü yaşıcak mı.
    ölürse bu bize yapılan kazığın üstüne bir bardak su içelim ozaman.
    bu konuyla ilgili soru varsa forumda kusura bakmayın vaktim olmuyor pek araştıramıyom.
    Şimdiden Teşekkürederim :)

• agp kartlar artık çok sınırlı seviyelerde geliyor Türkiye ye. bende zor bela X1600Pro aldım. AGP8X 6600GT bulmak imkansız zaten. artık agp kartlar piyasada çok zor bulunuyor. ne kadar bütçe ayırdın ekran kartı için?
  • ona kalırsa S3 TRİO 3D ekran kartları da üretilmiyor.8x kartların üretilmemesi bize atılan kazık anlamına gelmez.Mutlaka kullanılacaktır.yerine göre s3 kartlar bile iş görüyor.Yeni gelen teknoloji eskiyi piyasadan iter;öldürmez.
  • agp ölmekten çok öldürüldü.bazı kartların agp si çıkıyor ancak Türkiye ye gelmiyor.yani mecbur pcı a geçecez yakında
  • valla bütçe olarak 250 $ düşündüm ama deyecek bişe ise 300$ enfazla başka vermem ekran kartına para. para işlemci ve anakarta veririm onlar bilgisayarın herşeyi çünkü...
  • agp daha olmedı hala pıyasanın babaları kendı cıpsetlerını hem agp hem pci uzerınde piyasaya suruyorlar 250-300 papele rahatca aradıgın modelı bulacaksındır piyasadan toplama olayı dıye bısey olamaz pc sektorunde yenı tech. geldıkce eskıyı kımse tercıh etmedıgı ıcın arz-talep olayından dolayı firmalarda getirmeyı pek ıstemıyorlar buda gayet mantıklı bence
  • yurt disinda agp en az pci express kadar yaygin tecrubeyle sabit asil agp
    kartlari bilincli olarak getirmeyen bizim isguzar distribitorler artik hangi akla hizmet bunu yapiyolarsa
    sanki insanlar her 1 senede bastan asagi donanim yenilemek zorunda.
    Bu kafayla yeni donanim satamayacaklarini anlamalari lazim.
    Saygilar.
  • agp olmedi ancak biraz aramak lazım artık onları turkiyede avrupa da falan hala sebil gibi agp var
  • 5200 fiyatında daha iyi kartlar war.onlardan al.boswer 5200 u..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.