Şimdi Ara

AĞIZ İÇİ YARA(AFT) İÇİN İLAÇ, GARGARA ÖNERİSİ VERİNİZ (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
0
Favori
75.709
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • ilaç la olacak iş değil bol bol vitamin al uzun sürede bir daha görmek istemiyorsan, geçirmek için tuz falan basarken sonra behçet hastalığına yakalanırsın dikkat et.
  •  AĞIZ İÇİ YARA(AFT) İÇİN İLAÇ, GARGARA ÖNERİSİ VERİNİZ

• Aft yarası başlangıcı'ndan itibaren tedaviyi en geç 2 güne kadar yapmanız lazım.Yoksa biraz büyüdükten sonra ne yaparsan yap yara kapanmıyor.Kenakort-a orabase al bir tane evde bulunsun.Çıkınca hemen üzerine sürüp bekletirsin,1 günde kapanır.
  • yoğurt otunu tavsiye ederim. şu zamana kadar sürünüyormuşum vallahi. suyu kaynatın, kaynadıktan sonra kurutulmuş yoğurt otunu ufalayıp suya dökün, soğuyunca için diyorlar ama ben gargara yapıyorum ve 15 dakika içinde etkisini gösteriyor. ikinci günde aynı şekilde yaptığımda ağzımda yaranın olduğu yeri hissediyorum dilimle ama kesinlikle acı yanma vb kalmıyor. yoğurt otu resmi içiin bakınızhttp://www.sifavi.com/PHOTOS/53/013_B.JPG
  • Ruz değilde karbonat bas ben bastım sabaha yara azalmıştı 2 güne geçmişti 1 haftalık yara. Ama beslenmene de dikkat et

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • piraldyne oral solüsyon al. günde 3 kez ağrılı bölgeye sür.. birkaç günde iyice rahatlar.. (tabi eğer dişhekimine gidersen daha iyi olur.. önce hastalığına teşhis koyulması doğru olur.. aft-herpes başka birşey olabilir)

AĞIZ İÇİ YARA(AFT) İÇİN İLAÇ, GARGARA ÖNERİSİ VERİNİZ

• Oralmedic isimli bir ilaç var. Yeni aft ilacı. 28TL olması lazım. Bu ilaç ile aft 5 dakika içerisinde geçmezse bu mesajımı alıntılayın paranızı iade edeyim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mishakal

Kenacort a orabase

yatarken sür.

yemek yeme su içme.

2-3 güne kesinlikle geçer

hadi geçmiş olsun.

Ulan bu trollde mi yönetici oldu. Totemleri unutmadık
  • Kenacort-A. Eczanede 4 lira.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.