Şimdi Ara

Agents of S.H.I.E.L.D. (2013 - 2020) (153. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.370
Cevap
52
Favori
93.096
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 151152153154155
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: maybe4you

Bu görüntüyü hatırlayan var mı? 2 bölüm önce Coulson'ın bir anlık hatırlaması ile gördük. 3 sezon ilk bölümdeymiş. Sanırım 3. Sezon benim favori sezonum :))

3x01'in başlarındandı bu baya güzel bir sahneydi. Geçen wallpaper ararken şuna denk geldim buraya da bırakayım. Aslında daha genişti çift ekran içindi biraz kırptım resim ile arama yapınca orijinali çıkabilir.

• Çok harika bir dizi bitmemesi lazım daha yeni o kadın ve kızı falan çıktı oradan anlatacakları bir sürü malzeme çıkar gelecek sezon devam etmesi lazım bu sezon bitirmemeliler.
  • ICromwelleI kullanıcısına yanıt
    Adamı durduk yere kopardılar sinematik evrenden

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 4x14

FITZ NE YAPTIN SEN
    Fragmanda Doktor olarak görmüştük bölümde de doktor ayrıca gelmiş diye düşünürken şok ettiler. 2 Fitz'in çok zıtlaştığı sahnenin üzerine Jemma gelirken eyvah aslında tek Fitz mi var diye düşündüm ki korktuğum gerçek oldu
    Yine de yaptıklarını Doktor gibi bencil nedenlerden yapmadı şu an Fitz'e ne olacağını baya merak ediyorum umarım bozmazlar karakteri.

Superior cool origin story bro'nun intikamını aldı

HYDRA cidden ölmüyor

Edit: Fitz twistini gözümüze sokmuşlar meğer (5x05)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Charles Bartowski -- 24 Mart 2018; 13:23:23 >

• Baya iyiydi ben beğendim.

Özellikle
    Fitz sahneleri baya güzeldi.
  • Fitz olayını anlamadım ben birisi beni aydınlatır mı?
  • Muhteşem bölümdü.

Son sahnede General'İn konuştuğu kim bilen var mı?
  • yaban arısı Y kullanıcısına yanıt

Bana Kree gibi geldi, arkadaki alfabelerden ben'de öyle bir izlenim bıraktı.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ne ayak arkadaş iyice olaylar karmaşık hale geldi.
    Sondaki adam kree gibiydi nedense bir ara red skull falan sandım hydra yine geldi. Fitz şizofreni oldu sanırım şimdi doktor sanıyor kendisini.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yaban arısı

Muhteşem bölümdü.

Adam Odium falan dedi Kree gibi duruyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Charles Bartowski

quote:

Muhteşem bölümdü.

Muhtemelen Kree ama Hydra'yla ne alakası var çözemedim. Hive Hydra demekti, onu da Kree'ler sürgün etmişti, o yüzden Hydra destekçisi Kree olması garip. Bir de General Hale insanlığın sona ermesini engellemeye çalışıyorum dedi, insanlığı sona erdiren Kree'lerin Dünya'yı kolonileştirmesi olmayacak mı? Gelecek bölüm fragmanında da Coulson'ın Hydra'yla (General'le) ittifak yaptığı gözüküyor. Ya General ikili oynuyor ya da Kasius'un babasından farklı düşünen bir grup Kree daha var.

• quote:

quote:

quote:

Muhteşem bölümdü.

Muhtemelen Kree ama Hydra'yla ne alakası var çözemedim. Hive Hydra demekti, onu da Kree'ler sürgün etmişti, o yüzden Hydra destekçisi Kree olması garip. Bir de General Hale insanlığın sona ermesini engellemeye çalışıyorum dedi, insanlığı sona erdiren Kree'lerin Dünya'yı kolonileştirmesi olmayacak mı? Gelecek bölüm fragmanında da Coulson'ın Hydra'yla (General'le) ittifak yaptığı gözüküyor. Ya General ikili oynuyor ya da Kasius'un babasından farklı düşünen bir grup Kree daha var.

O kısmı ben de anlamadım gelecek bölümde açıklanır muhtemelen. Hydra, Kree'ler ile ortak değildir ama bir grup Kree ile ortak olabilir bence.

• 5x14 :))

Bu yeni Fitz'e bayıldım. Sonunda ya sonunda, kaç bölüm sonra Daisy gücüne kavuştu. Fitz kesinlikle yapılması gerekeni yaptı. Mack'in yaralanmış olması sadece bir kaza. Bu arada içimden bir ses yakında olacak diyor.

Yoyo'nun yanan bir Mack'i kurtaramaması...

Fitz'in dediği gibi daha önce gördüğü Jemma hayali onun vicdanı olmuştu. Fakat bu yeni hayal Fitz de kim? İçindeki kötü adam değil. İçindeki doğruları yapmak zorunda hisseden cesur bilim adamı o.

Coulson ne yaptın sen? Düşmana teslim oldun. Bizimkiler onu nasıl kurtaracak bakalım.

General Hale ne ayaksın sen ya? Konuştuğu kişi Kree gibi geliyor. Bence Kasius'un babası. Odium falan demişti büyük ihtimal odur bence. Ama hydra demesi? Bence hydra'yı kullanıyor ama hydra nerede. Yok oldu sanıyorduk yine çıktı ortaya :))

Bu bölüm sakin geçti hazırlık bölümüydü sanki. Büyük bir şeyler olacak bence. Sondaki Jemma - Deke konuşmaları yine duygusala bağladı :))

• Jemma nın kusması hoşuma gitmedi. Hamile kaldı muhtemelen, Deke in annesini doğurabilir çocuğuna Fitz i anlatabilir annesi de son sahnede Deke in anlattıklarını kendisine aktarabilir.

Buradan çıkan bir olasılık Fitz artık var olmasa bile Deke için süreç devam edebilir. Daha önceki bölümlerde günümüzün geleceği, geleceğin geçmişinde Fitz Zephyre yer çekimi uygulaması için uğraşıyordu ama bu sefer dizide dramatik bir hamle ile zaman döngüsünü kırmak ve kendini affettirmek için Fitz in kendisini feda edişini gösterebilirler. Umarım böyle bir hamle yapmazlar.

• Clark Gregg'in Ajan Coulson rolü ile Captain Marvel filminde görülme ihtimali var

http://comicbook.com/marvel/2018/03/26/captain-marvel-clark-gregg-agents-of-shield/
  • quote:

Orijinalden alıntı: neoyilmaz

Clark Gregg'in Ajan Coulson rolü ile Captain Marvel filminde görülme ihtimali var

http://comicbook.com/marvel/2018/03/26/captain-marvel-clark-gregg-agents-of-shield/

Onaylandı gözükecek filmde. Acaba bu durum Coulson'ın mevcut durumunu etkiler mi yoksa
    dizide öldürüp filmde de dram yapmak için mi eklediler

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: neoyilmaz

Clark Gregg'in Ajan Coulson rolü ile Captain Marvel filminde görülme ihtimali var

Onaylandı gözükecek filmde. Acaba bu durum Coulson'ın mevcut durumunu etkiler mi yoksa
    dizide öldürüp filmde de dram yapmak için mi eklediler

Comicbook haberi ilk yaptığı zaman başlıkta Clark Gregg diziye filme katılmak için ara veriyor yazıyordu. Film 90'larda geçecek o yüzden Coulson'ın şuanki durumuyla alakası yok.
    Bence bu haberle birlikte Coulson öldü diyebiliriz Sezon sonu ölecek ve dizinin devam edip etmeyeceği belirsiz, bu sezon biterse öyle kalır ama devam ederse (Mack'i oynayan abimiz yenilebileceğini duyduk tarzı bir laf etmiş) belki bir yolunu bulup geri getirirler, Clark Gregg'in filmde işi bittikten sonra.

• 5x14 harika bir bölümdü.
  • ghost riderın katılması artık imkansız dimi diziye?
  • Heîsenberg kullanıcısına yanıt
    Düşük olsada ufak bir ziyaret ihtimali olabilir diye umuyorum

• 
Sayfa: önceki 151152153154155
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.