Şimdi Ara

Agents of S.H.I.E.L.D. (2013 - 2020) (148. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.370
Cevap
52
Favori
93.096
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 146147148149150
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: tru****

Deke'in babasının Fitz olma ihtimali var mı? Yoksa ben çok mu yanlış anladım bu bölümde olanları

Deke'in babası yakın bir zamanda ölmüş çünkü Voss denen adam geçmişe Daisy'nin dönmesini istemiyor. Daisy dönmezse Dünya yok olmaz diyor. Deke'in babası da buna karşı çıkınca Voss öldürüyor.

Deke, FitzSimmons'ın torunu falan çıkabilir

• quote:

Orijinalden alıntı: Charles Bartowski

quote:

Orijinalden alıntı: yaban arısı

Flint geri dönüp dünyayı birleştirecek herhalde, daha dizide gözüktüğü ilk sn yazmıştı herkes. Bu diziden daha yaratıcısını beklerdim. Gerçekten hayal kırıklığına uğratıyorlar son 2 sezondur.

Flint monolith'i birleştirecek bence daha bir şey olmadan diziyi gömmek de tuhafmış.

Diziyi ondan gömmedim. Bu bölüm güzelid de genel olarak 2. ve 3. sezondaki seviye yok. 4.sezonda böyleydi bana göre (Framework hariç) ama sonra toparlarlar diye bekledim. Bu sezon da ilerleme olmayınca hayal kırıklığı oldu benim için. Hala toparlayabilirler tabii bakalım.

• quote:

quote:

quote:

Flint geri dönüp dünyayı birleştirecek herhalde, daha dizide gözüktüğü ilk sn yazmıştı herkes. Bu diziden daha yaratıcısını beklerdim. Gerçekten hayal kırıklığına uğratıyorlar son 2 sezondur.

Flint monolith'i birleştirecek bence daha bir şey olmadan diziyi gömmek de tuhafmış.

Diziyi ondan gömmedim. Bu bölüm güzelid de genel olarak 2. ve 3. sezondaki seviye yok. 4.sezonda böyleydi bana göre (Framework hariç) ama sonra toparlarlar diye bekledim. Bu sezon da ilerleme olmayınca hayal kırıklığı oldu benim için. Hala toparlayabilirler tabii bakalım.

Bence LMD hikayesi de güzeldi SHIELD ile de çok bağlı bir hikayeydi ama Ghost Rider'ı ben de sevmemiştim. Bence 2.sezon 3 ve 4'ten geriye kalıyor olaylar çok soyut kalmıştı o dönemde. Son bölüm itibariyle büyük riskler almaya başladılar düzgün işlerlerse bence geçen sezondan bile daha iyi olabilir.

• arkadaşlar dizi nasıl gidiyor? yanlış hatırlamıyorsam son iki sezonu izlememiştim.
  • Bu sezon sarmadı beni ya. Framework-aida sezonu on numaraydı. Ghost Rider'ı nedense N.Cage'in oynadığından daha iyi bulmuştum. Ondan önceki sezonda baya iyiydi first inhuman olayı vs. Bu sezon sevmememin sebebi biraz da sürekli kapalı mekanda geçmesi ve aksiyonun az olması.
  • Chloe Bennet'ı git gide beğenmeye başlayan ben miyim

Dizinin başında sıradan geliyordu git gide gözüme hoş gelmeye başladı
  • 5x09 Güzel bölümdü ama pek bir ilerleme olmadı geçen haftaya göre de sönük kaldı

Tess'e Tahiti çektiler hemen aslında bu sezon öyle bir bağlantı bekliyordum asıl Coulson ile karşılaşırsa güzel bir diyalog geçecek mi onu merak ediyorum.

Sinara biraz kötü öldü çok kötü değildi ama daha iyisi olabilirdi.

İsyan kısımları güzeldi, Kasius ölsün artık
  • Sondaki Dove Cameron'un karakteri olabilir ya da
    Raina mı acaba
  • Zevk vermiyor artık değişik bir şey olmuyor hep aynı ilerleyiş; bütçe kısıtlaması çok fazla etkiledi devamlı kapalı mekanlar çok bayıyor. Flint o kadar itici ki her görüşümde ekranı yumruklayasım geliyor. Ablasında da iş yok. Enoch mükemmel bir karakter, keşke sonraki sezon onların gezegeninde geçse. Kasius ve hanımı Sinara da rollerinde başarılılar. Dövüş sahneleri iyi.

Sinara'nın ölümüne takılmayın, Kasius diriltir.

Sanırım sezon finalinde geçmişe dönecekler ve Quake'in dünyayı patlatmasını izleyeceğiz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xLordRealx -- 27 Ocak 2018; 18:5:20 >
  • Gönderme var, gönderme var
  • Güzel bölümdü :)

Sinera pisi pisine öldü sanki. Daha zor bir ölüm beklerdim. Sonra Daisy ve Flint bu bölüm hiç güç gösterisi yapmadılar artık ayıp olmaya başladı. Bu bölüm herkesin işleri yolunda gitti sanki mutlu son oldu. Bu demektir bi dahaki bölüme çok kötü şeyler olacak :D

• Sinara'nın ölme nedeni

Agents of S.H.I.E.L.D. (2013 - 2020)

• quote:

Sinara'nın ölme nedeni

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Aragramir -- 28 Ocak 2018; 14:18:45 >

• quote:

Orijinalden alıntı: murathan34

quote:

Sinara'nın ölme nedeni

Sinara: I HATE YOU!

• Kasius kendi mekanındayken arka planda çalan müzik çok hoş ya tam o moda sokuyor adamı

5x09 geçiş bölümüydü belli sorular cevaplandı ama yine bi soru ekledi sonunda
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Man in the Suit

Kasius kendi mekanındayken arka planda çalan müzik çok hoş ya tam o moda sokuyor adamı

5x09 geçiş bölümüydü belli sorular cevaplandı ama yine bi soru ekledi sonunda

Kahin şaşırtacak diyorlar şu flashbacklerdeki ekipten biri olabilir veya inhumans dizisineki kahin çocuk olabilir deniyor

Bu arada yeni bölüm 3 Şubat'ta(normal tarihi) ama ondan sonraki bölüm 3 Mart'ta yayınlanacak. Olimpiyatlar nedeniyle 1 ay yeni bölüm olmayacak

• Charles Bartowski kullanıcısına yanıt
    Yapma be, üzdün Yine mi ara veriyor? Final olmasın da.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: maybe4you

Yapma be, üzdün Yine mi ara veriyor? Final olmasın da.

Finalle ilgili bir durum yok şimdilik, sezon onayı da alır deniyor

• Sondaki köstebek kimdi merak ettim açıkcası sanırım sinarayı diriltecek diye düşünüyorum kasius herhalde veya ölmüşte olabilir.
  • Dove Cameron
    Ruby isimli Daisy'e takıntılı ve zeki/kurnaz bir karakteri oynayacakmış General Hale (şu dünyada geçen bölümde kendi altında çalışanları vuran general kadın)'ın kızıymış.
    Marvel animasyonlarında Spider-Gwen'i seslendiriyormuş ama onunla alakası olmaz herhalde . Ben yine de bu kadar konuşulduktan sonra çizgi romanlardan bir karakter olacağını düşünüyorum

Bu kızı tanıyan var mı bu arada? ABD'de baya popüler herhalde, dizi gelişi sayesinde hiç konuşulmadığı kadar konuşulmaya başlandı.
  • 
Sayfa: önceki 146147148149150
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.