Şimdi Ara

Age of Empires mobile ön kayıtlar açıldı: İşte oynanış videosu (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
0
Favori
2.379
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Bu tarz oyunlar iyi olursa hoşuma gidiyor. Bir ara birini oynuyordum böyle Türk oyuncular hatta gezegen vardı sıralama da Ktü klanı vardı 1.di serverde. Bende bir Türk klanına girmiştim. Orduları savaşlar da ve korumak için birbirine yollamak veya düşmanlara beraber yollamak filan vardı ve acayip eğlenceliydi ganimetler kazanıyordun haritada yaratıkları kesip aynı şekilde. Burada ise gemi bile koymuşlar adamlar. Eğer hakkını verebilirlerse tutar, ben ilk günden oynamak isterim. Böyle oyunlar Clash of Clansdan daha zevklidir. Çünkü + olarak haritası vardır ve bir sürü oyuncu ve klan vardır bunları fiziksel olarak görebilir, konuşabilirsin başka bir yere taşınabilirsin. Saldırı başladı mı gece? Arkadaşın arar saat 1 de hemen oyuna girersin düşmandan önce hareket eder ya savunur ya saldırırsın öyle bir heyecan :) bence güzel olabilir eğer emek verilmek istenirse. İnsanların olumsuz bakması normal çünkü çoğu kalitesiz oluyor mobil oyunların, sadece reklamdan ibaret. Ama bunda savaşlar bile daha detaylı gibi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Herhalde cag atlama 1 sene sürer bunda

• mystiery_ kullanıcısına yanıt
    Bende red alertciyim

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Şu videoya GTA San Andreas yazsalar daha yakın bir video olurdu age of ile ne alakası var pay to win oyun olmuş resmen

• red alert benzeri mobil olarak oyun yok dimi

• Tat vermeyecektir. Bildiğimiz yeni nesil coc tarzı olacak gibi. Yani bu şekilde onlarca oyun var zaten. Mesele offline lan party yada online eşleşmeli klasik tarzda olması lazım diye düşünüyorum.

• Wjéasz kullanıcısına yanıt

Aynen öyle. RTS değilse sadece ismini ve marka değerini kullarak cash grab yapacaklar. Firmalar mobile kolay para olarak bakıyor, PC ve Konsol kalitesinde oyun sunmak umurlarında değil.

• Vain kullanıcısına yanıt
    Çöplüğe döndü zaten hocam şuan mobilde oynanabilecek birtane oyun yok

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.