Şimdi Ara

Age of Empires II HD (2013) / Definitive Edition (2019) [ANA KONU] (5. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.222
Cevap
32
Favori
133.735
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yav arkadaş anlamadığım şey sanki 19 dolar pahalı diyorsunuz da 10 sene önce hepiniz parayla alıp oynadınız herkes yıllarca korsan olarak oynadı şimdi para verme imkanı doğdu pahalı oldu
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cloudmark

Yav arkadaş anlamadığım şey sanki 19 dolar pahalı diyorsunuz da 10 sene önce hepiniz parayla alıp oynadınız herkes yıllarca korsan olarak oynadı şimdi para verme imkanı doğdu pahalı oldu

Güzel kardeşim iyi güzel konuşuyorsun da, oyunda hiç bir değişiklik yokken sırf firma kazansın diye neden 20 doları çöpe atayım. Şahsen ben çöpe atmak olarak görüyorum. Veren verir diyecek birşey yok.
  • Grafik yenilememişler tırt oyun olmuş. Ağaca suya bi canlılık verseydin bari

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ayyaş Pilot

HD filan hikaye. Sırf multiplayer desteği için bile Steam'dan satın alırım

+ yan yatmış sekiz
  • Canlı yayına 1 saat kaldı.
  • canlı yayın başlaması lazım
  • yetiştim canlı yayına
  • Daha önce yayınlanmış resimlerden çok da farklı birşey göremedik.
    Su animasyonu oldukça güzel olmuş. Alev efekti biraz garip olmuş. Benim için çok sorun değil de çoğu kişi berbat buldu.
    Oyuna otomatik kaydetme özelliği eklenmiş, herhangi bir bağlantı kopması durumunda rejoin yapılabiliyor.
    Steam Workshop entegrasyonu oldukça iyi olmuş. Mesela çok basit bir şekilde farmın görüntüsünü değiştirebiliyoruz. Kaplamaları .png formatına çevirmişler böylece değişim yapmak da oldukça kolay olacak.

Kaçıranlar/tekrar izlemek isteyenler için link;
    http://www.twitch.tv/ageofempires/b/379747686

Bu arada population limitini 500'e kadar çıkarabiliyoruz onu söylemeyi unuttum.
    Animasyon hızı da 60 fps'ye çıkarılmış(orjinalinde 20 fps imiş), oldukça akıcı görünüyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dovahkiin -- 19 Mart 2013; 22:42:07 >

• aynen su efektlerini çok begendim tarla görüntüsünü değiştirebilmek güzel olmuş
    tarlanın sürülmüş rengi hoşuma gitti ateş animasyonlarını hiç begenmedim sarı ateş olsa daha güzel olur
    quick match menusunde harita ve başlangıç çağı seçemiyoruz o hoşuma gitmedi belki adam fast oynamak isteyecekki bu oyun fastta oynanmaz DM ve CS dışında oyun akıcı olmuş zaten almıştım ve güzel olacak.
  • herşeyi anladım da şu araba ne iş onu anlamadım
  • Konuyu yeni gördüm takip ederim arada gördüğüm iyi oldu.
  • 20 doları oyun için değil multiplayer kolaylığı için istiyor adamlar. Talep çok olunca fiyatta yüksek oluyor tabiki.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Eoudoxias

herşeyi anladım da şu araba ne iş onu anlamadım

Hile yapıyorlar komutlarla.. Oynamak zor gelmiş arkadaşlara :)
  • Abi ne oynardım . Oynadığım ilk oyun . Bu oyun üstüne strateji oyunu tanımam . Age of Empires serisi demiyorum (1 i oynamadım ama 3 faciaydı ) Age of Empires 2 diyorum . Uzun zamandır adam gibi bir strateji oyunu çıkmıyordu bu ilaç gibi gelecek

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dovahkiin

Daha önce yayınlanmış resimlerden çok da farklı birşey göremedik.
    Su animasyonu oldukça güzel olmuş. Alev efekti biraz garip olmuş. Benim için çok sorun değil de çoğu kişi berbat buldu.
    Oyuna otomatik kaydetme özelliği eklenmiş, herhangi bir bağlantı kopması durumunda rejoin yapılabiliyor.
    Steam Workshop entegrasyonu oldukça iyi olmuş. Mesela çok basit bir şekilde farmın görüntüsünü değiştirebiliyoruz. Kaplamaları .png formatına çevirmişler böylece değişim yapmak da oldukça kolay olacak.

Kaçıranlar/tekrar izlemek isteyenler için link;
    http://www.twitch.tv/ageofempires/b/379747686

Bu arada population limitini 500'e kadar çıkarabiliyoruz onu söylemeyi unuttum.
    Animasyon hızı da 60 fps'ye çıkarılmış(orjinalinde 20 fps imiş), oldukça akıcı görünüyor.

Populasyonu çoğaltmak için rahip basardım 200den sonra

• şöyle yorumlara baktım , bazı arkadaşlar fiyattan ve oyunun efektlerinden şikayetçi :) bu arkadaşlara diyorumki age of 2 yi oynayanlar zamanında o zevki alananlar olayın efektle ilgisi olmadığını bilirler 1. si 2. si bana göre en iyi strateji oyununa 20 dolar çok para değil ki sürekli eskimeyen bir oyun fps ve renk sıkıntıları giderilmiş benim ve bazı arkadaşların sadece hayallerinde olan bir şeyi adamlar yapmış hala mız mız edenler var boğazınıza bıcak dayayıp satmıyorlar almazsınız olur biter hadi selametle
  • Elimde 3 adet gift olarak AoE 2 HD var. Almak istiyenler için fiyatım 14$ veya 24 TL'dir. Ödemeyi Nesine veya Paypal olarak yapabilirsiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ayyaş Pilot -- 22 Mart 2013; 13:40:38 >
  • quote:

İşte bu kafada adamlar geliyor vay efendim bu da grafik mi bu oyuna para verilir mi. Stronghold için de HD sürümü çıkarıldı , üstelik önceden alanlara ücretsiz olarak , ama gel gelelim mp alanında zerre değişiklik yapmamışlar. Oyunun ne grafiği nede HD'nin ne kadar HD'si olduğu önemli , workshop ve mp desteği para verilen kısmı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Frostmourne Hungers -- 21 Mart 2013; 17:24:23 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Frostmourne Hungers

quote:

İşte bu kafada adamlar geliyor vay efendim bu da grafik mi bu oyuna para verilir mi. Stronghold için de HD sürümü çıkarıldı , üstelik önceden alanlara ücretsiz olarak , ama gel gelelim mp alanında zerre değişiklik yapmamışlar. Oyunun ne grafiği nede HD'nin ne kadar HD'si olduğu önemli , workshop ve mp desteği para verilen kısmı.

pardon anlamadım ? yanlış alıntı yaptınız sanırım
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Frostmourne Hungers

quote:

pardon anlamadım ? yanlış alıntı yaptınız sanırım

araba how do you turn this on koduyla çıkan bir hile herşeyi yok etmek le meşhurdur age of cular iyi bilir

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.