Şimdi Ara

Age of Empires II HD (2013) / Definitive Edition (2019) [ANA KONU] (50. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.222
Cevap
32
Favori
133.725
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4849505152
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Önceki mesajlarda Türkçe yama vardı.
  • Denedim olmuyor başkan.
  • Merhaba,
    Steam'den kendime ve bir arkadaşıma oyunu satın aldım.
    Karşılıklı oynamak istiyoruz. İzlememiz gereken yol nedir?
    Benim hesabımla giriş yapınca "lobby browser" dolu, onun hesabında boş görünüyor.
    Teşekkürle.
  • yeni DLC nin yorumları çok olumlu ama 14 lira fazla
    oyuna ve diğer dlc sine 14 lira vermedim ben :D

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar merhaba.
    Hazır oyun indirimdeyken alalım iki arkadaş kapışırız eski günleri yaad ederiz dedik lakin lag probleminden oynanmıyor oyun.
    Karakterler aşırı yavaş hareket ediyor sanki ping var gibi ancak ping 50 falan yani olabileceğinin en iyisi.Sizce nedendir bu ?
    Single playerda kusursuz olan oyun multiplayerda adeta oynanmıyor
  • duma D kullanıcısına yanıt
    Unutulmuyor değilmi :) Umarım en kısa zamanda işlerini halledersin, Çok fazla Türk arkadaş var voobly de, gel katıl aramıza :)
  • Sende ping olmasa dahi, beraber oynadığın birinde ping varsa donma yapar, en kötü internete sahip olanla eşit oynarsın.
    Herkesin sorunsuz oynaması lazım lag yapmaması için.
  • KatakIysm K kullanıcısına yanıt
    Evde arkadaşımla oynarken de aynı sorun var hocam ? Ping 50-60 gösteriyor ama oynanmıyor.Aynı ağdan girince böyle bir şey mi oluyor acaba ?
  • Beyler arslanaybars steam ve voobly'deki linkim oynamak isteyenler olursa ekleşebiliriz
  • online sunucularında çok lag oluyor gerçekten

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Eğer Türkiyedeki kendi arkadaşlarınız ile oynarsanız o kadar sıkıntı olmuyor ya, gayet güzel bence her gün oynuyoruz biz saatlerce arkadaşlarla.
  • Merhaba arkadaşlar, yıllar önce arkadaşımla severek multi oynadığım AOE2 HD oyununu steamden indirdim ama malesef grafik kartıyla ilgili problem yüzünden açamıyorum.
    Normalde mac kullanıyorum ama evde 1gb rami olan,intel graphics 945GM express chipset ekran kartlı,1.86 ghz işlemcili,xp sp3 yüklü bilgisayarım da var.Uyarı olarak ''Unable to initialize graphics system. Device may not meet minimum specs''...diyor..Yani hevesim kursağımda kaldı,çözüm önerisi olan yada benzer şeyi yaşayan var mıdır??

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi darkwonder -- 27 Kasım 2015; 14:47:52 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: darkwonder

Merhaba arkadaşlar, yıllar önce arkadaşımla severek multi oynadığım AOE2 HD oyununu steamden indirdim ama malesef grafik kartıyla ilgili problem yüzünden açamıyorum.
    Normalde mac kullanıyorum ama evde 1gb rami olan,intel graphics 945GM express chipset ekran kartlı,1.86 ghz işlemcili,xp sp3 yüklü bilgisayarım da var.Uyarı olarak ''Unable to initialize graphics system. Device may not meet minimum specs''...diyor..Yani hevesim kursağımda kaldı,çözüm önerisi olan yada benzer şeyi yaşayan var mıdır??

Steam kütüphanesinden oyuna sağ tık, özellikler, beta, açılır menüde win-xp-version gibi birşey olması lazım.
    Bu şekilde bir dene ama keşke sistem gereksinimlerine baksaydın. Minimum Win Vista istiyor oyun.
  • Dovahkiin kullanıcısına yanıt
    Teşşekürler cevap için, xp versiyon için yapılmış betayı yükledim ama olmadı,yani ekran kartını iptal edip denemekten tut,rezolüsyon ayarı v.sden çık herşeyi denedim,subcode3 ve subcode1 uyarılarını veriyor devamlı,en olmadı win7 yükleyeceğim bilgisayara ama xpyi seviyorum,fikri olan arkadaşlar yourm yapabilir,şimdiden teşekkürler...
  • İşçi bastıktan sonra gitmelerini istediğim yere sağ tıklıyorum oyundan atıyor
  • Biz de 2 arkadaş aldık fakat bir türlü lagsız oynamayı beceremiyoruz.Bunun lan da oynama modu da yok sanırım.Basıyoruz 3-4 saniye sonra o yöne hareket ediyor.Geri vericem sanırım oyunu
  • ya ben de bir şey soracağım.. 2 haftadır steam dan oynuyorum.. oyun donuyor, donduğu zaman çıkan ekran çıkıyor, cont. game e basıyorum.. bekliyoruz bir süre, sonra herkes resigned yazıyor ve kazandınız diyor.. bu hata benden mi kaynaklanıyor?
  • vay be lise ve unv. yıllarında ne oynardık..oasis harita da 3-3 .. ne güzel günlerdi..
  • Arkadaşlar Age of Empires II HD: The African Kingdoms paketini satmayı düşünen varsa pm atsın.
  • arkadaşlar selam. african kingdoms paketi nasıl çalışıyor? satın aldım yükledim fakat oyuna girdiğimde sadece forgetten ve hd edition arası geçiş yapabiliyorum. teşekkürler.
  • 
Sayfa: önceki 4849505152
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.