Şimdi Ara

Ağ Bağdaştırıcısı Sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
1.463
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar aygıt yöneticisine girdiğimde bağdaştırıcısı görünmüyor ve internete bağlanamıyorum.Bilgisayar eski olduğu için driver cdleri falan yok internete bağlanmam için ne yapmam gerek?

• Aygıt yöneticisine girin. Üzerinde sarı ünlem işareti olan bir aygıt gözüküyor mu kontrol edin.
    Ağ bağdaştırıları yazan kısımda görünen üzerinde x işareti olan bir yer var mı kontrol edin.

Ethernet girişi anakarta tümleşik mi yoksa ayrı bir kart şeklinde mi kontrol edin.

Kart şeklinde ise kartın üzerinde yazan marka model kısımlarını yazın ve kullandığınız işletim sistemini de yazın yardımcı olalım
  • Aygıt yöneticisinde bi tek Ethernet Denetleyicileri diye bir şey var orda ünlem işareti var.
    Ağ bağdaştırıcıları diye bir kısım yok gözükmüyor.

Ethernet girişi anakartla tümleşik.

Markasına falan nasıl bakacağımı bilmiyorum.
  • Bilgisayar açılırken siyah ekranda anakartın marka modeli yazar. Orada görmekte zorlanıyorsanız, everest programı ile deneyin orada da göremezseniz kasayı açıp anakartın üzerindeki yazılara bakın orada yazar.
  • Sorunun Sistensel Kaynaklı Olduğu Kanısındayım Sistemi Sıfırdan Kurarsan Düzelir Sanırsam..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.