Şimdi Ara

Afyon Diş

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
1
Favori
477
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Kazanan var mı? Ya da halihazırda okuyan? Yakınında falan kyk yurdu var mı,şehir nasıl,bilen varsa bir aydınlatırlarsa çok iyi olur.:)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Afyonluyum.Daha dün diş fakültesinin önünden geçtim.Binası konum olarak epey kötü.Etrafında sucukçular var bir Afyon klasiği olarakYakınında kyk yurdu yok bildigim kadariyla .Bina merkezde.Afyonun en büyük avmsine epey yakın.Sorularınız varsa yardimci olmak isterim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben afyonluyum. Diş fakültesi evlerin içinde bir yerde merkezde yanında park var. Alışveriş merkezine 10 dk falan yürüyerek. Onun dışında şehrin pek güzel olduğunu söyleyemem özellikle büyük şehirde yaşıyorsan sıkılırsın. Küçük, sakin bi şehir. Ev fiyatları yüksek değil kykyı pek bilmiyorum ama erenler var kocatepe üniversitesinin olduğu yerde. Orda kyk çok var merkeze 30 dk falan.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ben afyon kazandım hocam

• Sta07 S kullanıcısına yanıt
    Ben kazanmadım kardeşim kazandı. Bol bol sucuk ekmek yesin artık yapacak bir sey yok.:)

• Hayırlı olsun.

• Crankychick C kullanıcısına yanıt
    Erenlerden bu diş fakultesine her gun gidilip gelinir mi sence yani otobüs falan var mı?

• missdawn M kullanıcısına yanıt
    Evet sürekli otobüs var. Ulaşımda sıkıntı olmaz arabayla yarım saat otobüsle 45 dk sürebilir.

• hocam yanlis bilgi olmasin diye yaziyorum, soylediginiz dis hastanesinde egitimi 3.sinifta almaya basliyoruz.

yeni kazananlar afsüde egitim alacak.

• ErolBabaa E kullanıcısına yanıt
    Afsü dediğimiz avmye yakin gorunen tek bina olan yer değil mi? 3ten sonra neresi oluyor?

evet afium ve ozdilegin oradaki binalar.

3.sinifin 2.doneminde hastanede de egitim goruyoruz diye biliyorum

4-5'te nerede eğitim goruluyor kocatepenin oralar mı?

bilmiyorum ama o tarafta isimizin olacagini sanmiyorum

Nasıl yani 4.-5. sınıfın nerede görüldüğü belli değil mi? Bu universite kafamı karıştırdı ya. :)

• Hocam ben Afyon tıp fakültesinde öğrenciyim diş öğrencileri tıp fakültesi binasında eğitim gördü bu sene.Galiba yeni bina yapılıyor diş hekimliği için.Yurtlar genelde Kocatepe kampüsünün oradaki Erenler mahallesinde.Özel yurt bakmak isterseniz yine Kocatepe kampüsünün orada uniyurt var.Afsü kampüsü ise(Tam olarak kampüs sayılmaz küçük bir alan) Kocatepe kampüsüne 10-15 km uzaklıkta.Afsü'nün yakınında Özdilek ve Afium bulunuyor.Buralara yürüyerek 15-20 dakikada ulaşabilirsiniz.Yine sorunuz olursa yardımcı olmaya çalışırım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FreeBlood15 -- 26 Ağustos 2020; 20:25:50 >
  • FreeBlood15 F kullanıcısına yanıt
    Anladim peki bu afsü diş yazınca çıkan avmye yakın binada ne zaman eğitim oluyor?

Hocam diş hekimliği fakültesi hakkında daha çok bilgim yok, onu bölümü okuyan bir kişiyle görüşmeniz daha iyi olur.Ben şehir hakkında sorularınıza daha rahat cevap verebilirim.

• Hocam ben de Afyon diş kazandım bilgi alışverişinde bulunursak yararlı olur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.