Şimdi Ara

After Effects Cs6 Yükleme başlatılamadı.Sorunu saptamak için adobe support advisor uygulamasınıindir

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
10.945
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar After Effects Cs6 Programını kurmaya çalışıyorum. Yükleme başlatılamadı.Sorunu saptamak için adobe support ****or uygulamasını indirin. diye bir yazı çıkıyor ve yüklenmiyor.

İşletim sistemim win7 64 bit. Hata resmi aşağıdadır.

• up
  • 117 kişi baktıda bi cvp bulan olamadımı
  • kardeşim bende master collection yüklüyorum ps ae acrobat vs. ondada aynı hatayı alıyorum bazı sitelerde çözümle alakalı bişiler buldum ama hepsi tam çözmemiş problemi bazılarında oluyor bazılarında olmuyor bendede öyle suan yardımcı olabilcek var mı acaba?
  • program files'lar içerisindeki common files'lardan adobeleri silin
  • Evet arkadaşlar kesin çözümü buldum biraz önce yazılanları yaptım hiç bi işe yaramıyor boşuna uğraşmayın... Revouninstall la bile sildim adobe leri ama bana msın demedi. tek yol var o da AdobeCreativeCloudCleanerTool.http://tinyurl.com/pj6z9jm buradan indirin.

arkadaşlar bunu açıyorsunuz karşınıza dos ekran geliyor oradan sırayla "E" sonrada "Y" yazarak enterlıyosunuz. çıkan yerde (eğer bütün CS6 ürünlerinin izlerini temizlemek istiyorsanız) 3 yazıp enterlayın çıkan yerde de Clean ALL hangi no ya denk geliyorsa o noyu girin ve enterlayın. bi süre işlem yapacak sonra yazılar çıkınca da işlem bitmiş olacak.

artık baştan kurulumları yapabilirsiniz... bi bela daha çözülmüş oldu. kolay gelsin...

• quote:

Orijinalden alıntı: acemixer

Evet arkadaşlar kesin çözümü buldum biraz önce yazılanları yaptım hiç bi işe yaramıyor boşuna uğraşmayın... Revouninstall la bile sildim adobe leri ama bana msın demedi. tek yol var o da AdobeCreativeCloudCleanerTool.http://tinyurl.com/pj6z9jm buradan indirin.

arkadaşlar bunu açıyorsunuz karşınıza dos ekran geliyor oradan sırayla "E" sonrada "Y" yazarak enterlıyosunuz. çıkan yerde (eğer bütün CS6 ürünlerinin izlerini temizlemek istiyorsanız) 3 yazıp enterlayın çıkan yerde de Clean ALL hangi no ya denk geliyorsa o noyu girin ve enterlayın. bi süre işlem yapacak sonra yazılar çıkınca da işlem bitmiş olacak.

artık baştan kurulumları yapabilirsiniz... bi bela daha çözülmüş oldu. kolay gelsin...

şuan denemedim ama saol yararlı ve işe yarar bir bilgiye benziyor...

• quote:

Evet arkadaşlar kesin çözümü buldum biraz önce yazılanları yaptım hiç bi işe yaramıyor boşuna uğraşmayın... Revouninstall la bile sildim adobe leri ama bana msın demedi. tek yol var o da AdobeCreativeCloudCleanerTool.http://tinyurl.com/pj6z9jm buradan indirin.

Çok teşekkür ederim çözüm işime yaradı.

• desper.ibanez D kullanıcısına yanıt
    Rica ederim. İşe yaradığına sevindim :)
  • quote:

dostum büyük adamsın kafayı yiyordum bilgisayara formata kadar gidicektim

• oguncemir O kullanıcısına yanıt
    Eyvallah :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • powerled P kullanıcısına yanıt
    Çok Sağol bu sebeb yüzünden askala format atıyodum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tera_Fire

Çok Sağol bu sebeb yüzünden askala format atıyodum

Faydali olduysa ne mutlu bize...Tum foumdaslar sagolsun.

• acemixer A kullanıcısına yanıt
    dostum dedigini yaptım ama yine de olmadı bana bi acilinden yardımcı olablirimisn
  • ya arkadaşlar bende işe yaramadı bu yöntem. Var mı başka bir bildiğiniz?
  • ygoksela Y kullanıcısına yanıt
    Bendede işe yaramadı ..şu yöntemle oldu 64 bit kullanıyorsan common files hem program files ve x86 files bulup adobeleri sil bende düzeldi..
  • https://www.youtube.com/watch?v=mZTBSv5EA4M bu videoyu izleyin. Sonra bi hayır duanızı alırım ama ;)
  • demirel1804 kullanıcısına yanıt
    Eyvallah
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.