Şimdi Ara

Aerocool X-Predator Gaming Kasa (Vintage beyond valuation)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
193
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Herkese iyi forumlar Aerocool X-Predator Gaming Kasa (Vintage beyond valuation) 

Öncelikle Cumhuriyertimizin 100. yılını kutlarım, nice güzel ve özgür cumhuriyetli yıllarımızın olması dileği ile. Aerocool X-Predator Gaming Kasa (Vintage beyond valuation) 

Nerde kaldı o eski kasa modifikasyon konuları Aerocool X-Predator Gaming Kasa (Vintage beyond valuation) 

Aerocool'un yaklaşık 10 senelik full tower kasası içerisinde güncel bir sistem toplaması yaptım ve burada paylaşıp fikirlerinizi, görüşlerinizi almak istedim.

Kasanın hava sirkülasyonu çok iyi olduğu için değiştirmeyi kesinlikle düşünmüyorum ek olarak dışardan vintage ve canavar görünmesi de cabası :)

Bu kasaya RTX 3090 ve i7 10700K can veriyor. Aerocool X-Predator Gaming Kasa (Vintage beyond valuation) 

Şu sırarlar RGB aydınlatmalı çok kullanmıyorum, genelde all black sadece ekran kartının hafif yanan Geforce RTX ışığı eşliğinde sakin bir kullanım tercih ediyorum. Bu arada bundan yaklaşık 10 sene önce açtığım bir konuya dair görselleri de aşağı tarafa bırakıp bir before/after yapıyorum.

Eskisi kadar bu forum çok aktif olmasa da yorumlarınızı bekliyorum dostlar Aerocool X-Predator Gaming Kasa (Vintage beyond valuation) 

Kasanın artık satışı yok ama link bırakıyorum >>

https://www.scan.co.uk/products/aerocool-x-predator-black-full-tower-gaming-case-with-usb-30-w-o-psu

Görselleri de bırakayım,

10 yıl önceki uslu çocuk;

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi burnerboost -- 29 Ekim 2023; 14:17:58 >

• Güzel olmuş ama sürücü yuvalarının olduğu yere şık bir kapak uydurabilirsen daha iyi olur gibi oradaki teferruat biraz göz yoruyor
  • scarab kullanıcısına yanıt
    Evet hocam oraya bir ayar çekmek gerekiyor, benim de gözümü çok tırmalıyor. Teşekkür ederim
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.