Şimdi Ara

Adsl wifi modem kararsız kaldım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
357
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Sonunda adsl bağlantım tamam. Ama modem konusun da baya kararsız kaldım. Zoom x5 alacaktım baktımki fiyat en ucuz 115$+ kdv o fiyata yakın hem wifi hem de kablo bağlantılı modemler var dedim vazgeçtim. Us Robotics 9106 wifi ve Linksys WAG54G wifi modemlerden birini almaya karar verdim US Robotics 9106 yı 172$+kdvbuldum en ucuz notebook için wifi ethernet kartıda %72 indirimli Linksys WAG54G 144$ + kdv notebook için ethernet kartı hediye. Robotics kullanan bir arkadaş forumu birinde robotics için(Elimdeki robotics 9106, 10 kat alta ve 4 kat yukarıya (yukarıda sadece o kadar kat var) kadar sinyal gönderebiliyor. 10 kat alttaki adam tabi 54 mbps ile değil 11 mbps ile bağlanıyor ama zaten elimizdeki internet de 256 kbps. ) yazmış kullanma mesafesi benim için önemli adsl hızımı artırıp apartmanda dağıtmayı düşünüyorum Her iki cihazı kullanan arkadaşlardan tavsiye bekliyorum Linksys WAG54G fiyat olarak daha avantajlı hangisini alayım. Yardımlarınız işin şimdiden teşekkürler

• Wifi uyumlu al, mis gibi sorunsuz dagit tüm apartmana!!
    ne yapacaksın zoom x5 alıp, biton iş le uraşacaksın dagitmak için koca apartmana..
  • ewlere internet cafe servisi! cok iyi ya
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.