Şimdi Ara

ADSL Tarifesi değişti.Yeni ücretlendirme. (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
923
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • 3 senedir sayfasını değiştirmeyen adamlardan ne beklenirki
  • ilk kurulumun 17 milyondan 60 milyona cikmasinin hic bi mantikli aciklamasi olamaz ya [:(!]
  • tüh....
  • arkadaşlar ben bugun eve adsl bağlattım... avcılardayım... burda 256/64 - 87 milyon lira... 128/32 - 60 milyon lira...
  • OğuzKağanAslan sen zannedersem perşembe günü sözleşme yaptın (diğer topicte okudum) bugün de açıldı mı yani arayıp şifreni numaranı verdiler mi
  • yoo bugun yaptım sözleşme... 20 kasım 2003... bayramdan sonraki hafta açılacak o zamana kadar mutlaka modem al dediler...
  • Aslında Telekomun önünde amplfikatörü biri getirse mikrofonu biri getirse bi tane de afişçi bulsak...bur daki formdaki arkadaşlar gelse.....Türkiyeye faydasından bahsetsek...Basın açıklaması yapıp TV leri çağırsak....Gayrettepe..de..Valilikten izinli??????????Erkek varsa söylesin yok içeriye atarlar zart zurt değil... Saygılar...en azından. 128K.--12.800bin olsun. verdiği K kadar..veya..bu adsl devresini isteyen alabilsin..(1milyar mı?)sonra telekom elemanı taksın..bi formül bulsunlar
  • sanki telekom babalarının çiftlikleri ha, yaw kesin bir yapılandırma lazım bu kuruma.artık karşımızda profesyonel insanlar görmek istiyoruz.öyle dağdan kalkıp şehre gelmiş insanlardan ne beklenir.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.