Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

ADSL TARİFE DEĞİŞİKLİĞİ HAKKINDA YARDIMCI OLURSANIZ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
1
Cevap
0
Favori
87
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Network ve Güvenlik >> ADSL TARİFE DEĞİŞİKLİĞİ HAKKINDA YARDIMCI OLURSANIZ
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    566 Mesaj
    ARKADAŞLAR NORMAL 256K ADSL LİMİTSİZ BAĞLANTIM VARDI YAKLAŞIK 20 GÜN ÖNCE 256K 3GB BAĞLANTIYA GEÇTİM AMA YETERLİ GELMİYOR KOTALIYA FATURA KESİMİNDEN SONRA GEÇECEKMİŞ YANİ HALA GEÇMEMİŞ DURUMDAYIM BU HAFTA GEÇECEK AMA BEN ESKİ TARİFEME GERİ DÖNMEK İSTİYORUM YANİ LİMİTSİZE FATURA OLAYI NASIL OLUR -VEYA+ SI ZIRT BIRT TARİFE DEĞİŞTİREBİLİRMİYİZ İNTERNETTEN OLUYORMU BU OLAY

BİDE FATURA BİLGİSİNİ NASIL NERDEN ÖĞRENİRİM İNTERNETTEN ADSL NİN VARMI BÖYLE BİŞEYİ

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi muho06 -- 16 Mayıs 2005, 23:50:44 >

|
    |
    Dolandırıcılar (Dikkatli Olun): Murat Aydın (ziraat bankası), Murat Caner (akbank,enpara,paypal) Ramazan Kapçak (Garanti Bankası) Dikkatli olalım.Hatice Polat ve İsmail Hakkı Aydın ve Ekrem akça bu isimlerin tamamı dolandırıcıdır .

muho06 hakkında:http://forum.donanimhaber.com/m_86584009/f_//tm.htm#91149128
  • Yüzbaşı
    566 Mesaj
    up
    |
    |
    Dolandırıcılar (Dikkatli Olun): Murat Aydın (ziraat bankası), Murat Caner (akbank,enpara,paypal) Ramazan Kapçak (Garanti Bankası) Dikkatli olalım.Hatice Polat ve İsmail Hakkı Aydın ve Ekrem akça bu isimlerin tamamı dolandırıcıdır .

muho06 hakkında:http://forum.donanimhaber.com/m_86584009/f_//tm.htm#91149128
HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
son dakika
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
üniversite
Masal
haberler
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,156
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.