Şimdi Ara

ADSL internet için sizce en iyi sağlayıcı kim?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
925
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ADSL internet için en iyi sağlayıcı sizce kim? Hız ve akn daha düşük olabilir , fiyat daha yüksek olabilir. Benim için önemli olan doğru düzgün sağlanması.

• Genelde Hepsi aynı altyapı olur TT net ama ülke içinde omurga diye merak edersen TT ve Turkcell diye biliyorum en yaygın. Stabilite açısından Turkcell bir tık daha iyi gibi TT den .
    Evine gelen hat TT olur iller arası yurtdışı omurga Turkcell olur Türkcell aldığında.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ULTILIX

Genelde Hepsi aynı altyapı olur TT net ama ülke içinde omurga diye merak edersen TT ve Turkcell diye biliyorum en yaygın. Stabilite açısından Turkcell bir tık daha iyi gibi TT den .
    Evine gelen hat TT olur iller arası yurtdışı omurga Turkcell olur Türkcell aldığında.

Omurga ne?
  • eumeriusfarukus E kullanıcısına yanıt
    Buzdalabı büyüklüğünde Routerlar ,ülke geneli ve uluslararası fiber altyapı
  • Turkcell Superonline tabikide her türlü TT den daha iyi.Youtube vs. gibi sitelere hızın akk sonrası 3 mbps ye düşse bile 1080P video izlersin.Fakat türk telekomda 50 mbps hızın olsun yine de 720P video açamazsın çünkü youtube vs. gibi sitelere hız sınırı uyguluyor.
  • 150GB türknet
  • netgalaksi kontrol et bide
  • turk net uygun fiyat ve kota olarak

ttnet ise can sıkmaz. Arıza olduğunda falan biraz daha işler çabuk yürür
  • 1 yıl ttnet ardından 5 kadar da turk.net kullandıktan sonra superonline adsl geçtim ve şuan internet hiç olmadığı kadar stabil ne hız dalgalanması ne ping dalgalanması var. Belki akk daha az ve daha pahalı ancak ben aradığım interneti buldum düşünenlere tavsiye ederim.
  • Adsl alt yapısı tamami ile türk telekom egomanyasında değil mi ? Yine onların eline bakıyoruz . Amma velakin bunları bir kenera bırakırsak ping için yurt dışı çıkışları daha iyi olduğu için süperonline burada örnek vermek gerekirse cs go'da ben 43 ping sol kullanan arkadaş 58 alıyordu nedendir bilemem . Yine aynı arkadaş sol kullanıyor 8 mbps anca alıyor ben 16 alıyorum nedendir bilinmez arkadaşım ile aramda 50 m ara var. Hepsi aynı şeyin mavisi
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.