Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

ADSL'deDeğiken ıp ve şifre

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
6
Cevap
0
Favori
198
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Network ve Güvenlik >> ADSL'deDeğiken ıp ve şifre
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    3208 Mesaj
    Arkadaşlar bir kaç yerden banlandık ıpme banlamışlar ama ıp statikmi ne olunabiliniyormuş.Yani değişken olarak her girdiğimizde bağlantı kurduğumuzda ıp otomatikman değişiyormuş.Bence iyi bir olay ama bunu nasıl aktivleştirebilirim.
    Sizce bu uygulama iyimi kötümü?
    Bu arada adsl kullanıcı şifremi nerden değiştirebilirim?Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

|
    |
    dynamic ip degisken demek. statik ip adi ustunde sabit ip anlamına geliyor. ip n eger sen statik istemediysen dynamic yani degiskendir. modemine restart et farklı ip le baglanip ban dende kurtulursun
    |
    |
    |
    |
    |
    sıvası dökülmüş apartmanın önünde, oturma odasındaki rengi solmuş perdenin dibinde, mutfaktaki emektar masanın yanında veya pastan üzerindeki boyası atmış bahçe kapasının yanı başında, olmadı sokakta hareket etmeyen iş makinesinin dibinde takım elbisesiyle çektirdiği fotoğrafı facebook profiline yükleyen canlıya öğretmen denir.
  • Yarbay
    3208 Mesaj
    Medrebaz çok teşekkür ederim sana.Şifre değiştirme yaptımda şimdi ben zoom 4X kullanıyorum otomatik değiştimi yoksa ayarmı yapmam lazım.Cdyi takıp.
    Peki ıpyi nasıl ayarlıyabilirim.
    BU arada SENİN verdiğin linki Telekom müdürlüğü bilmiyor salak herifler iyimi?Git bana mail at dedi salak adamlar.?
    |
    |
    |
    |
    Arkadaşlar konu kalabalığı var hep önüne gelen konu açıyor ama cvp veren yok.Saygılı olun ya insanın burda ihtyacı oluyor kimse cvp yazmıyor.HERKES KENDİ ÇIKARINA ÇALIŞIYORR...YAzık ya yazık doğrsu.
    |
    |
1
Reklamlar
üniversite
son dakika
haberler
Mobilya Takımları
google reklamları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,172
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.