Şimdi Ara

adreseyemek.com'dan herkese ipad/ipod touch/ipod shuffle (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
272
Cevap
12
Favori
12.595
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: c.i.o.2.6

Arkadaşlar geçmiş olsun,

Şirkette çalışan kalmamış.
    Şirketin sahibi İbrahim Yüksel ve İlknur Kaya diye iki kişi.

Kapanıyor şirket, batıyor denildi.

insanlara önce güven verdiler yok kitap kampanyası, yok sinema kampanyası. sonra büyük vurgunu yaptılar.

Valla geçmiş olsun arkadaşlar, ne diyim...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • İnşallah kaçıp gitmezler bu kadar kişi mağdur olmasın
  • Rez,bir heves atılacaktım bu işe güvenemedim atılamadım iyi yapmışım derken arkadaşlar adına üzüldüm umarım çözülür
  • Nasıl bir yol izlemek lazım acaba şimdi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Adreseyemek geri acilmis beyler canli destek, soylentiler asilsiz itibar etmeyin dedi hadi Hayirlisi...

• Bir kaç gün önce canlı yardımdan konuştuğumda tedarikçiye ödeme yapıldı mart ayının sonunda teslimatlara başlanacak demişti. Umarım dolandırıldık tarzı bir yalan söyleyip işin içinden sıyrılmaya çalışmazlar.
  • Bu sefer site komple kapalı. Sanırım bizi oyaladılar kaçıyorlar.

• Geçmiş olsun.

• Pazartesi günü ürünler kargolanacak diyorlar. Umarım daha fazla oyalamaya çalışmıyorlardır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi abcdıgz -- 2 Nisan 2016; 17:05:14 >
  • Ben demiştim demeyi pek sevmem ama ben demiştim. Umarım yine de kazanan arkadaşlar mağdur bırakılmaz, şirketin batması umurumda değil milletin hevesini kursağında bırakmasınlar da...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ürün eline ulaşan var mı? pazartesi aradılar adres teyidi aldılar salı itibaren dağıtım başlıcak dediler ama henüz gelmedi. İletişime de geçemiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Klodyus

ürün eline ulaşan var mı? pazartesi aradılar adres teyidi aldılar salı itibaren dağıtım başlıcak dediler ama henüz gelmedi. İletişime de geçemiyorum.

yalan dolan oldu firma yaa
  • Valla ya beyler hic gelen var mi?

• nereye şikayet ediyoruz?
  • Ben de ipod shuffle kazanmistim. Bu saatten sonra yollanacagini dusunmuyorum. Yasal islem baslatan var mi konuyla ilgili?

• Herhangi bir gelişme var mı arkadaşlar?

• onca restorant ile anlaşmışsın egerki gücün yetmiyor firmayı elden çıkarmaya bak niye sektörü kirletiyorsun insanları yemeksepetine mahkum ediyorsun anlamıyorum ilk başlarda kitap sinema bileti gibi güzel kampanyalar yaptılar bu son olayı yapmasalar büyük bir firmayla ortaklıga gitse çok iyi işler yapabilirlerdi ama hata ettiler
  • Ses yok firmadan, bi de yalandan telefonla adres sormuşlardı.
    Nasıl insanlara düştük.

• Var mı bi gelişme

Yemek sepetine uyuz olduğum için burdan sipariş vermeyi düşünüyorum

Eğer kolpa yapıyolarsa hale yollamadılarsa burdanda sipariş vermiycem bütün yemekçilerin kağıtlarını kasaya yapıştırıp alo diyip canlı sipariş vericem nakit
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yetersiz_Bakiye

Var mı bi gelişme

Yemek sepetine uyuz olduğum için burdan sipariş vermeyi düşünüyorum

Eğer kolpa yapıyolarsa hale yollamadılarsa burdanda sipariş vermiycem bütün yemekçilerin kağıtlarını kasaya yapıştırıp alo diyip canlı sipariş vericem nakit

Durum hala aynı...
  • 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.