Şimdi Ara

[AMD DRIVER ANA KONU] AMD Adrenalin Edition 24.4.1 (FSR-RSR-AFMF) (291. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
16.567
Cevap
189
Favori
1.252.430
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
24 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
29. Sırada  bugün en iyi #10
Sayfa: önceki 289290291292293
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ekran kartınız sıklıkla bu hatayı veriyor ise garantiye gönderin. Windows 10 redstone güncellemesi sonrası bu hata oluşuyorsa yeni sürücüyü bekleyin. Bu no signal hataları genellikle yazılım kaynaklı hatalar oluyor diye biliyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • R7 265 ekran kartım var oyun oynarken sürekli ekranda Adjusting bildirimi çıkıyor. Nasıl düzeltebilirim bu sorunu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • valla bu seferki 16.7.3 sürücüden aşırı memnun kaldım ben
  • Evet beyler malum çevrelerde geceden beri bakıyorum rise of tombraider ve Doom 3 repack düşmüş bunları görünce birde upload eden vatandaşı görünce just cause 3 gelir dedim ve bu gün kontrol ettim o da düşmüş bundan sonra denuvo felan kalmadı hayırlı olsun bekleyenlere duyurulur...
  • klement kullanıcısına yanıt
    evet cok guzel kirmislar.

1. Start the game with a shortcut on the desktop
    2. View Steam account (Enter Your Steam Account).
    3. Patch the game.
    4. Start with a shortcut on the desktop again.
    5. Re-enter the Steam account.
    6. Play.

dikkat edin de steam hesabiniza ban atmasinlar bos bir hesap lazim ve korkarim her oyuna giriste bu islemleri yapiyorsunuz.denuvo'yu kiramamislar bu arada steam'in kucuk bir bug'u varmis ondan faydalaniyormus iki gun sonra yamarlar bu is olmaz.
  • klement kullanıcısına yanıt
    Denuvo kirilmadi steam bugu sayesinde bypass yapiyorlar steam bunun onune rahatlikla gecer.

Denuvo kirilsaydi steam harici platformlarda da kirilirdi

• quote:

Orijinalden alıntı: klement

Evet beyler malum çevrelerde geceden beri bakıyorum rise of tombraider ve Doom 3 repack düşmüş bunları görünce birde upload eden vatandaşı görünce just cause 3 gelir dedim ve bu gün kontrol ettim o da düşmüş bundan sonra denuvo felan kalmadı hayırlı olsun bekleyenlere duyurulur...

Tam kırıldı diyemeyiz. Şuanda Denuvo kullanan oyunlar birer birer düşüyor dediğiniz gibi. Fakat bunlar bypass yoluyla oynanabiliyor. Steam gerekiyor yani oynamak için. Steam'in yapacağı bir güncelleme ile kapanabilir bu açık.

Edit: Yazılmış zaten demek istediğim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Final Getsuga Tenshou -- 7 Ağustos 2016; 18:02:13 >
  • evet steam hesabı ile kırılmış ancak online olmak zorunda değil bu bakımdan güncelleme bile yapılsa sorun olacağını sanmıyorum offline modu kaldırılırsa başka tabii denuvo kırılmıştan dan kasıt hangi sistem olursa olsun bir şekilde açık bulunarak aşılması konusu görünen o ki denuvo denildiği gibi kırılmamış ancak açık sayesinde gerek kalmamış tabi deneyeceğiz akşam muhtemel bilgi veririm tomb raider için steam hesabı içinse bir kaçtane fazladan e-mail var bunlardan birine açılır farklı hesap kullanılır offline amaç bu zaten...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nikopoll

valla bu seferki 16.7.3 sürücüden aşırı memnun kaldım ben

Ne gibi geliştirmeler mevcut kullanıcı gözüyle ?

• La noireda bütün ayarlar fullde arada bir fps droplar olurdu onlar kalktı aynı şekilde diğer bazı oyunlarda da vardı hepsi kalktı ben guru3d deki ingilizce olan sürümü yükledim bu arada burada linkte verileni indirdim

• Nikopoll kullanıcısına yanıt
    Ben HD 7800 serisi kart kullandığım için benim için pek yenilik gelmiyor son 1-2 yıldır ama hataları düzeltmeleri iyi olmuş.

• quote:

Orijinalden alıntı: Nikopoll

La noireda bütün ayarlar fullde arada bir fps droplar olurdu onlar kalktı aynı şekilde diğer bazı oyunlarda da vardı hepsi kalktı ben guru3d deki ingilizce olan sürümü yükledim bu arada burada linkte verileni indirdim

La noire yeni düzeldiyse yazık.

• Denuvo bypass yeni değil MGSV ile başladı. Automatic Activator 2dak yada 2 gün içinde Steam ticket oluşturuyor.
    Steam kurulu olması yetiyor, Login olmadan Luma Launcher oyunu açıyordu. Steam güncellense dahi bypassa etki etmiyordu.

Voksi bu süreci hızlandırmış Automatic Activator steam ticket için günlerce beklemeye gerek kalmıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackBeasT -- 7 Ağustos 2016; 20:18:01 >

• rise of tomb raider oynayacam ekran kartım r9 280 , şu an kurabileceğim en iyi güncelleme hangi sürümdür ? şimdiden teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: ibra012

rise of tomb raider oynayacam ekran kartım r9 280 , şu an kurabileceğim en iyi güncelleme hangi sürümdür ? şimdiden teşekkürler

son surum 16.7.3'u kurabilirsin tomb raiderde guzel bir surucu 380'le denedim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Wilson Fisk

quote:

Orijinalden alıntı: ibra012

rise of tomb raider oynayacam ekran kartım r9 280 , şu an kurabileceğim en iyi güncelleme hangi sürümdür ? şimdiden teşekkürler

son surum 16.7.3'u kurabilirsin tomb raiderde guzel bir surucu 380'le denedim.

kurulum %85 de kaldı 20 dakikadır , iptal edimmi ?
  • Allahın belası hatalar zinciri geçmedi bir türlü[AMD DRIVER ANA KONU] AMD Adrenalin Edition 24.4.1 (FSR-RSR-AFMF)
  • 16.7.3 yüklüyorum yeniden başlatınca silinmiş gibi oluyo readon ayarları gözükmüyo ? ama yükleme ekranında yüklü ve güncel diyo hepsine
  • ibra012 kullanıcısına yanıt
    ben 16.7.3 surucusunu 280x+win10 makineme kurdum sorun vermedi hani senin elindeki kartin serisine sorun yapiyor desek degil.surucuyu program ekle kaldirdan sildikten sonra guvenli kipte DDU ile silmesini biliyor musun o sekilde temizlik yap bastan kur surucuyu ama bu sefer 16.7.2 ya da biraz daha eski bir sey kurabilirsin.tomb raiderde eski surucuye dogru gittikce daha kotu oluyor o yuzden yeni surucu kur dedim ama sorun olmus.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Wilson Fisk

ben 16.7.3 surucusunu 280x+win10 makineme kurdum sorun vermedi hani senin elindeki kartin serisine sorun yapiyor desek degil.surucuyu program ekle kaldirdan sildikten sonra guvenli kipte DDU ile silmesini biliyor musun o sekilde temizlik yap bastan kur surucuyu ama bu sefer 16.7.2 ya da biraz daha eski bir sey kurabilirsin.tomb raiderde eski surucuye dogru gittikce daha kotu oluyor o yuzden yeni surucu kur dedim ama sorun olmus.

ben hiçbir şey silmeden direk üstüne kurdum kaldırıp öyle yükleyim bakim
  • 
Sayfa: önceki 289290291292293
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.