DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Yeni DH Mobil Uygulama herkese açık beta sürümü kullanıma açıldı. Gizle Şimdi Dene
Adobe Reader(.PDF Uzantılı Dosyalarda Düzenleme Yapmak İçin?)
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı
6
Cevap
0
Favori
36.287
Tıklama
Konudaki Resimler
Mesaj Tarihine Göre En Beğenilen Son Ekleneneler
Seçimimi Hatırla
Tüm Forumlar >> İşletim Sistemleri ve Yazılımlar >> Yazılım Genel >> Adobe Reader(.PDF Uzantılı Dosyalarda Düzenleme Yapmak İçin?)
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
      3003 Mesaj
      06 Kasım 2009 09:09:52 Konu Sahibi
      Arkdaşlar Adobe Reader ile sadece okunan(.PDF uzantılı) dosyalarındaki yazıları felan düzenlemek için hangi programı kullanabilirim? Adobe Acrobat Professional bu iş içinmi satılıyor firmaya alacağız çünki Lisanslı ürün olması lazım..

Şimdiden teşekkürler

|
      |

• 06 Kasım 2009 12:26:06
      Adobe'yi tavsiye ederim güzel bir program.Bu kategorideki en kaliteli programlardan.

http://www.adobe.com/tr/products/acrobatpro/features/

Üstteki linkten Pro versiyonunun özelliklerine bakabilirsin.Açıklamalar tamamen Türkçe'dir.Bence bu programı satın alın.
      |
      |

Soğuk Ve Boş Birşey Var Kızın Gülüşünün Ardında , Üstgeçitte Duruyor.Birkaç Saniye Sonra Havada Süzülüşünü İzliyorum.Sonunda Gülüşü Daha Sıcak Ve Anlamlı.Niye Güldüğünü Asla Öğrenemiycem , Artık Sadece Ruhsuz Bir Et Parçası...
      _╬_ Marilyn Manson l157l (Yeni Albüm "The Pale Emperor" Çıktı) _╬_
      :::^^::: Rietveld (RSA) Yazılım Ve Bilgi Evreni :::^^:::
    • Yarbay
      3003 Mesaj
      06 Kasım 2009 14:38:54 Konu Sahibi
      Ben indirdim bu programın orjinal olmayanını fakat bi türli belgelerde değişiklik yapamadım nereden nasıl yapılıyor Adobe da değiştirmek istediğimiz kelimeler felan? Daha önce hazırlanmış .pdf dosyaları üzerinde değişiklik yapılamıyomu yoksa?
      |
      |

• 06 Kasım 2009 20:51:21
      Önceden hazırlanmış dosyalarda değişiklik yapamazsın.Metin şeklinde değil çünkü onlar.Elektronik belge.Resim şeklinde.En baştan yaratabilirsin sadece.

|
      |

Soğuk Ve Boş Birşey Var Kızın Gülüşünün Ardında , Üstgeçitte Duruyor.Birkaç Saniye Sonra Havada Süzülüşünü İzliyorum.Sonunda Gülüşü Daha Sıcak Ve Anlamlı.Niye Güldüğünü Asla Öğrenemiycem , Artık Sadece Ruhsuz Bir Et Parçası...
      _╬_ Marilyn Manson l157l (Yeni Albüm "The Pale Emperor" Çıktı) _╬_
      :::^^::: Rietveld (RSA) Yazılım Ve Bilgi Evreni :::^^:::
    • Yarbay
      4385 Mesaj
      07 Kasım 2009 12:08:07
      foxit pdf editor u kullaniyorum ben. ufak ama iyi is goruyo...
      |
      |
    • Er
      5 Mesaj
      19 Ocak 2010 02:52:27
      hocam foxit pdf neymis oyle yaaaa..yeminle 10 nuamraaa...super bir program....bu islerin babasi diye gecinen pahali programlara bile 10 ceker..en azindan adam gibi hicbir cizim ve karakter hatasi olmadan degisiklige imkan verior...mehmet yilmaz bilgilendirdiginiz icin cok tesekkur ederim..
      bu site gercekten cok farkli...herkese tebrikler emegi gecenlere saygilar...
      |
      |

• Er
      1 Mesaj
      08 Temmuz 2011 18:49:32
      arkadaşlar .. word ve pdf dosyalarını düzenli depolayabilecegim prg varmıdır .. lütfen yardım .

türkcesi olsa daha iyi olur ..
      |
      |

saglık demek servettir.bugünün kiymetini bil..
Reklamlar
Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.