Şimdi Ara

adobe premiere pro 2 bazı MOV'ları okumuyor neden?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
4
Cevap
0
Favori
574
Tıklama
Tüm Forumlar >> Fotoğraf Makineleri ve Video Kameralar >> Video Kameralar >> adobe premiere pro 2 bazı MOV'ları okumuyor neden?
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    40 Mesaj
    selamlar ben adobe premiere pro 2 kullanıyorum.(ust surumlere su an ıcın gecemıyorum cunku pc gucum yeterlı degıl) program MOV'lardan bazılarını açıyor bazılarını açmıyor. 'the importer reported a generic errror' diye bir hata veriyor. yani bi genel hata yuzunden aktarım raporlandı gibi bişey. ama bazılarını sorunsuz açıyor. format değiştiriyorum avi'ye falan çeviriyorum. onda da ses kanalı gözükmüyor adobe'da ama ses çıkıyor. :S acep bazı MOV'ları açıp bazılarını açmamasının sebebi ne olabilir? ve nasıl çözerim bilen varsa çok sevinirim. ben canon dslr'la çekiyorum genelde videoları. geçen gün değiştirdim makineyi yine canon ama bununla çektiklerim mi açmıyo acaba yani makineyle ilgisi olabilir mi? çünkü k lite codec'i quicktime player'ı guncelledım. hatta adobe'u sılıp tekrar yukledım. ama nafile.

|
    |
    |
    |

Orijinalden alıntı: forumnik

premierpro cs5 kur.

5 de de okumuyo.en iyisi edius 3 felan kur pc durumuna göre orda avı çevir videoları
    |
    |
Sayfa:
1
Reklamlar
Mobilya Takımları
haberler
Bey Azura
SEO
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,312
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.