Şimdi Ara

Adios kart ile Dünyayı Keşfe Çıkıyos!-Kampanyalar!-Gezi İpuçları!- (3775. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
84.755
Cevap
1.076
Favori
5.538.899
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
78 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 37733774377537763777
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: hakanmbe

quote:

Orijinalden alıntı: FaTaL_ErroR_44

quote:

Orijinalden alıntı: hakanmbe

quote:

Orijinalden alıntı: yaekhiyna

7 yıl önce adios premium'u bana satarken yıllık ücret yansırsa arayın iptal ederiz demişlerdi, 6 yıldır da arıyorum iptal ediliyor. İlk defa bu yıl iptal edilmeyeceğini, istersem puanlarımla ödeyebileceğimi söylediler, ama eşiminkini iptal ettiler (aynı zamanda aynı koşullarla almıştık). Neye göre değişiyor bu uygulama bilen veya benzer bir surum tecrübe eden var mı?

aynı şey benimde başıma geldi neye göre kime göre :)

%99.999 aylık harcamaya göre .
    Benimde kartıma yansıdı aradım düzenli kullanımınız olduğundan vs iptal ediyoruz deyip anında kart ücretini iade ettiler

bence değil çünkü eşimin kartını daha çok kullanıyorum. ondan aidat aldılar. benden almadılar

Bilemiyorum bana söyleneni ve fikrimi yazdım

• quote:

7 yıl önce adios premium'u bana satarken yıllık ücret yansırsa arayın iptal ederiz demişlerdi, 6 yıldır da arıyorum iptal ediliyor. İlk defa bu yıl iptal edilmeyeceğini, istersem puanlarımla ödeyebileceğimi söylediler, ama eşiminkini iptal ettiler (aynı zamanda aynı koşullarla almıştık). Neye göre değişiyor bu uygulama bilen veya benzer bir surum tecrübe eden var mı?

Başıma geldiği ve şansımı denemek için bir kaç kez aradığım için biliyorum, bir kaç kez aradım çünkü forumda 3-4 kez aradık en sonunda iptal ettiler minvalinde bazı mesajlar okumuştum fakat en son görüştüğüm müşteri temsilcisine bazı müşterilerin işlem ücretini iptal ettiğinizi duyuyoruz geçen yıllarda daha ip demeden iade ediyorsunuz kaç kere daha aramamız lazım diye sitemkar bir şekilde söylemem üzerine aynen şunları söyledi; inanın bizim yetkimizde olan bir şey değil, ekranımızda sizinle ilgili iptal seçeneği çıkarsa zaten ediyoruz misal sizin ekranda puanla ödeme seçeneği aktif sizin yararlanabileceğiniz tek opsiyon bu demişti, kendi adıma benim neden bu yıl ödediğimle ilgili bir fikrim var küçük bir kredi kullanmıştım sistem beni borcu bitene kadar nasıl olsa bu müşteri burada diye fişlemiş olabilir farklı algoritmaları da olabilir bilmiyorum ama doğrusu 176 liralık yıllık ödemeyi kartın avantajları yanında önemsiz görüyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: dickinson

quote:

Başıma geldiği ve şansımı denemek için bir kaç kez aradığım için biliyorum, bir kaç kez aradım çünkü forumda 3-4 kez aradık en sonunda iptal ettiler minvalinde bazı mesajlar okumuştum fakat en son görüştüğüm müşteri temsilcisine bazı müşterilerin işlem ücretini iptal ettiğinizi duyuyoruz geçen yıllarda daha ip demeden iade ediyorsunuz kaç kere daha aramamız lazım diye sitemkar bir şekilde söylemem üzerine aynen şunları söyledi; inanın bizim yetkimizde olan bir şey değil, ekranımızda sizinle ilgili iptal seçeneği çıkarsa zaten ediyoruz misal sizin ekranda puanla ödeme seçeneği aktif sizin yararlanabileceğiniz tek opsiyon bu demişti, kendi adıma benim neden bu yıl ödediğimle ilgili bir fikrim var küçük bir kredi kullanmıştım sistem beni borcu bitene kadar nasıl olsa bu müşteri burada diye fişlemiş olabilir farklı algoritmaları da olabilir bilmiyorum ama doğrusu 176 liralık yıllık ödemeyi kartın avantajları yanında önemsiz görüyorum.

maalesef avantajlari dusurmeselerdi hakliydiniz 176 tl koymazdi ama oranlar yerlerde ve kampanya yok parafly kullaniyorum inanin daha avantajli

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• son birkaç aydır doğru düzgün kampanya yok,puan toplayamaz olduk,bu gidişte ben de iptal ettireceğim
  • Eskiden yıllık bir depo benzin alınca sevinirdim
    Ama Adiosun puanları ile yıllık yaz tailimizi yapar olduk
    Bu avantajı hadi iki yılda bir yapalım,gene avantajlı gene karlı
    170 lira için iptal etmek benim görüşüme göre yersiz

• Bu yaz otel tatili kampanyasi gelmezse o zaman seyreyleyin cümbüşü.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • photostr P kullanıcısına yanıt
    Aynen katılıyorum.
  • kart aidatı iptali müşteri bazında değişiyor doğru bu da genel merkezin herkesin hesabına düştüğü ve yukarıda bir arkadaşın bahsettiği durumdan kaynaklanıyor.

kısaca siz banka için karlı bir müşteriyseniz sizin lafını ikiletmiyorlar bile telefonda anında iptal ediyorlar. ama bankada vadesizde para tutmaz hiç kredi kullanmaz, kredi kartınızı kampanya dışında hiç kullanmazsanız siz banka için zarar müşterisi oluyorsunuz ve bu durumda kart ücreti iptalinden tutun farklı faydalardan sizi muaf tutuyorlar.

bir bankacı arkadaşım demişti müşterilerin yanında kar müşterisi yada zarar müşterisi diye her ay liste yayınlanıyor diye
  • quote:

Orijinalden alıntı: muhendisgsm

kart aidatı iptali müşteri bazında değişiyor doğru bu da genel merkezin herkesin hesabına düştüğü ve yukarıda bir arkadaşın bahsettiği durumdan kaynaklanıyor.

kısaca siz banka için karlı bir müşteriyseniz sizin lafını ikiletmiyorlar bile telefonda anında iptal ediyorlar. ama bankada vadesizde para tutmaz hiç kredi kullanmaz, kredi kartınızı kampanya dışında hiç kullanmazsanız siz banka için zarar müşterisi oluyorsunuz ve bu durumda kart ücreti iptalinden tutun farklı faydalardan sizi muaf tutuyorlar.

bir bankacı arkadaşım demişti müşterilerin yanında kar müşterisi yada zarar müşterisi diye her ay liste yayınlanıyor diye

Dediğiniz gibi bir liste yayınlanıyor olabilir,fakat kart ücreti iadesinde bu kriterin dikkate alınacağını sanmıyorum. Öyle olsa,bu forumdan iade alan pek olmazdı Tabi yakın zamanda parametreleri değiştilerse bilemem

• adios premium arac kiralama gercek oran:1.5

• Adios premium yurtdışı uçak bileti gerçek oran: 1,67 (pegasus)
  • 1320 tl lik yurt dışı oteli adios premiumla 620 tl lik world puana aldık oran 2.13 felan bilgniz olsun.
  • Yapı Kredi Mobil veya Yapı Kredi Cüzdan ile tek seferde yapacağınız her 50 TL ve üzeri mobil ödeme işlemlerinize 10 TL, toplamda 50 TL Worldpuan hediye!

Kampanya kapsamında 27 Ekim - 30 Kasım 2017 tarihleri arasında Yapı Kredi Mobil veya Yapı Kredi Cüzdan uygulaması üzerinden tek seferde yapacağınız her 50 TL ve üzeri mobil ödeme işlemlerinde 10 TL, toplamda 50 TL puan verilecektir.

http://www.worldcard.com.tr/kampanyalarimiz/world-kampanyalari/yapi-kredi-mobil-veya-yapi-kredi-cuzdan-ile-tek-seferde-yapacaginiz-her-50-tl-ve-uzeri-mobil-odeme-islemlerinize-10-tl-toplamda-50-tl-worldpuan-hediye/s-23/c-7871

• Kikimato K kullanıcısına yanıt
    Tahminim doğru çıktı

Yıldızlı Haftasonu

29 Ekim’e özel 29 TL worldpuan

• Kikimato K kullanıcısına yanıt
    Kafe restorandan puan alabilmek ölüm gibidir, çok zor. yapı kredi posunu bulursun üye işyeri çıkmaz.
    Restoranda garanti bildiğim sushicodur, eskiden puan aldım, yine sormak lazım. Sturbuck filan geçmez kafeden saymıyorlar.
    cinemaximumdan bir sinema yapsam sayılır sanırım. cinemapink geçerli olur mu ki, oranın salonları daha hoşuma gidiyor.
    Kalanı da D&R dan tamamlayabilirim. En garanti yol bu gibime geliyor.
  • numberone2000 kullanıcısına yanıt
    Eski mobil kampanyasından daha güzel olmuş, diğer banka poslarından da geçse sayılıyor. böyle devam eder umarım. Başka türlü de kullanan çok olmaz.
  • Arkadaslar NFC olmadan yapi kredi cuzdan ile odeme yapabiliyormuyuz

• quote:

Orijinalden alıntı: fenerliyizbizler

Arkadaslar NFC olmadan yapi kredi cuzdan ile odeme yapabiliyormuyuz

hayır
  • Adios Premium yurtdışı otel oran bilgisi:
    Booking.com'a kıyasla gerçek oran: 2,14

Ancak; rezervasyon tamamlandıktan bir süre sonra beni arayarak otelin fiyatı yükselmiş, aradaki farkı almamız gerekiyor dediler. Ben de kabul etmediğimi, iptal edilmesini istediğimi söyledim. İptal/iade olmadığını söylediler. Böyle saçma şey mi olur. Biz sizi daha sonra tekrar ararız dediler ama otel fiyatları da sürekli artıyor. Daha önce böyle bir durumla karşılaşan var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi karamsar1İ -- 28 Ekim 2017; 15:51:32 >
  • Muhteşem bankanın kampanyasına nail olmak için avmde işyerlerine tek tek abi world üye işyeri mısınız diye soruyoruz.bunlarda Zerre beyin yok ya da gerçekten kampanya orada dursun kimse kazanmasın diye yapiliyor. Müşteri temsilcisine diyorum tek tek gezecek miyim bilgi almanız lazim diyor

• 
Sayfa: önceki 37733774377537763777
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.