Şimdi Ara

Adios kart ile Dünyayı Keşfe Çıkıyos!-Kampanyalar!-Gezi İpuçları!- (3691. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
84.751
Cevap
1.076
Favori
5.538.649
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
78 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 36893690369136923693
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Aynını eşimin karta yaptım. Aynı numara yeni görsel kart geldi.
  • Puanlar yüklendi mi peki hocam? Sonuçta kart no aynı.

edit: dayanamadım, kart çeşidi değiştir kısmından opetworld ü adios a çevirdim. Kart no aynı kaldı. Kart yenileme ücreti felan da çıkmadı. Gittigidiyor ve hepsiburada puanları da puan yükleme tarihlerinde yüklenir diye düşünüyorum. Cevap veren herkese tekrar teşekkürler..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi clxa -- 27 Haziran 2017; 13:19:18 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • clxa C kullanıcısına yanıt
    Yüklendi, hiç bir sıkıntı yok.
  • clxa C kullanıcısına yanıt
    yüklenir

• Bu kartini çevirdikten sonra karta kampanyadan puan yatmis olsa bile adios oldugunda silinmez mi? Yoksa puan yattigi tarihten once mi adios olmasi lazim silinmemesi için?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Adios premiumu alıp deneyecektim ama yıllık aidat çok fazla. Başka kredi kartlarında aylık 10 bin tl lik harcamam var ve bu yüzden benden kart aidatı almıyorlar acaba bu adios premiumda da kart ücreti vermeden çıkartabilir miyim?

• congenial_boy C kullanıcısına yanıt
    10 yıldır hiç vermedim

• quote:

Orijinalden alıntı: serkans.

Shell kampanyası hk. Açtığım kayıda yeni dönüş yapıldı, sonuç olumlu. Zaten şartları tutturuyordum ama yansımamıştı 50tl. Bayram sonrası iade gerçekleşecek denildi. Bilgi.

Ben de mi kayit actirsam. Genel sorunu cozerler mi?
  • selam arkadaşlar,
    benim adios premium kartım var ve içinde yaklaşık 550 tl puanım var. sizce puanlarımı uçak bileti hariç olacak şekilde en avantajlı hangi sektörde kullanmalıyım ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jrsmoker -- 28 Haziran 2017; 13:55:15 >
  • jrsmoker kullanıcısına yanıt
    Bu tabloyu inceleyebilirsiniz.

http://www.adiospremium.com.tr/popup/pop-world-puanlarin-daha-degerli-kullanimi.htm
  • quote:

Orijinalden alıntı: clxa

Puanlar yüklendi mi peki hocam? Sonuçta kart no aynı.

edit: dayanamadım, kart çeşidi değiştir kısmından opetworld ü adios a çevirdim. Kart no aynı kaldı. Kart yenileme ücreti felan da çıkmadı. Gittigidiyor ve hepsiburada puanları da puan yükleme tarihlerinde yüklenir diye düşünüyorum. Cevap veren herkese tekrar teşekkürler..

Bir müşteri numarasına 2 ayrı adios kart gibi mi oldu şimdi?
  • puan ile yurt dışı > türkiye tek yön bilet alabiliyoruz değil mi?
  • Alabilirsiniz

• Arkadaşlar, babalar günü puanları yattı mı ? Ben Hepsiburadadan almıştım, bende yatan yok.
  • mistral34 M kullanıcısına yanıt
    En uzun gün kampanyasının da yatma günü bugündü. Bende yatan yok.
    21 Tl yatan oldu mu?
  • Silverxirex S kullanıcısına yanıt
    Evet puanlar sabaha karşı yattı

• Yurtdışında kredi kartı kullanan vardır heralde, döviz ekstresi mi yaptırmak avantajlı olur? Bir de nakit çok gezdirmek istemiyorum yanımda, atm den çekimlerde çok komisyon öder miyim? Singapur ve tayland yolculuğu var nasipse haftaya. Bundan öncekilerde nakit çok götürdük de muhafazası sıkıntı oluyor.

Hesabım olan bankalar : Akbank, yapikredi, halkbank, enpara, işbank
  • mistral34 M kullanıcısına yanıt
    Babalar günü puanı yatalı bayağı oldu. Hatta kullanma süresi 3 Temmuzda bitiyor.
  • Merhaba arkadaşlar yurtdışında para işini nasıl yapıyorsunuz? Daha önceki seyahatlerimde nakit olarak götürüyordum ama taşıması baya problem oluyor. Haftaya nasipse Singapur ve Tayland'a gideceğiz. Yanımda taşımak istemiyorum yüklü miktar. Kredi kartı ile harcayıp döviz ekstresi şeklinde mi almak mantıklı olur. Yoksa atm den para çekerek mi kullanalım. Atm den para çekerken çok komisyon kesiliyor mudur?

Akbank halkbank yapıkredi enpara işbankası hesapları mevcut, kredi kartı olarak adios bonus parafly axess var.
  • sakurek kullanıcısına yanıt
    innial karta at para kullan sıkıntı olmasın kayıp çalıntı vs

• 
Sayfa: önceki 36893690369136923693
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.