Şimdi Ara

Adios kart ile Dünyayı Keşfe Çıkıyos!-Kampanyalar!-Gezi İpuçları!- (3647. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
84.751
Cevap
1.076
Favori
5.538.648
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
78 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 36453646364736483649
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 20-30 sayfa okudum kimse yazmamış net bilgidir.

Kipa ya gidip harcama hedefime yazsın diye Kipa Hediyem karta yükleme sakın yapmayın. Çünkü kipanın hediye kartları iş bankasının olduğu için kesinlikle iş bankasından işlem yapılması gerekiyormuş ve bu durumda harcama hedefine yazmıyor anlamına gelmektedir. Lütfen dikkate alın ben uğraşıyorum hala

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zodiag -- 29 Nisan 2017; 16:26:31 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • slimshqdy kullanıcısına yanıt
    Tum KK ve Tlcard lar ile karışık yapınca da veriyor.. KK ile islem yaparsan KK yüklenir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mx0131 -- 29 Nisan 2017; 16:49:25 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: zodiag

20-30 sayfa okudum kimse yazmamış net bilgidir.

Kipa ya gidip harcama hedefime yazsın diye Kipa Hediyem karta yükleme sakın yapmayın. Çünkü kipanın hediye kartları iş bankasının olduğu için kesinlikle iş bankasından işlem yapılması gerekiyormuş ve bu durumda harcama hedefine yazmıyor anlamına gelmektedir. Lütfen dikkate alın ben uğraşıyorum hala

Önceleri oluyordu. Defalarca kez bu şekilde puan kazandık ancak son dönemde dediğiniz gibi hediye çeklerini aldığınız POS farklı banka POS'u olunca haliyle puan yüklenmiyor. Bu nedenle 1,5-2 yıldır Kipa çeklerini bıraktım.

• zodiag kullanıcısına yanıt
    Harcama hedefi kampanyasinda pos şartı var mi ki?

quote:

Sadece size özel puan fırsatı!
    Sadece size özel!
    Kampanyaya katılmak için ODUL yazıp 4454'e kısa mesaj göndermeniz yeterlidir. Kampanyaya katılım, Yapı Kredi ATM’lerinden, Yapı Kredi İnternet Şubesi’nden veya Yapı Kredi Mobil’den gerçekleştirildiyse SMS katılımı gerekmemektedir.
    Kampanya Koşulları
    Kampanyadan sadece SMS/Yapı Kredi İnternet Şubesi/Yapı Kredi Mobil/Yapı Kredi ATM ile bildirilen müşterilerimiz yararlanabilir. Belirtilen aylarda Yapı Kredi bireysel kredi kartları ile toplamda belirtilen tutarda harcama yapmanız durumunda, yine belirtilen tutarda puan kazanırsınız. Kampanya iki ay sürecektir, yapılacak harcama toplamları aylık olarak her iki ay için ayrı hesaplanarak hedefin gerçekleştirilmesi halinde her iki ay için de müşteri bazlı ödüllendirme yapılacaktır. Hedef ve ödül kişiye özeldir, değişiklik yapılamamaktadır. Verilen harcama hedefini gerçekleştiren müşterilerimize puanları bir sonraki ayın ilk 10 günü içerisinde harcama yapılan kartın açık ve kullanılabilir statüde olması durumunda yüklenecektir. Hedef ve puan bilgileri değiştirilemez. Kampanyada peşin alışveriş ve taksitli alışveriş işlemleri hedefe dahildir. Nakit çekim, taksitli nakit çekim ve Worldpuan kullanımları dahil değildir. Kampanya dahilinde kazanılması hak edilen Worldpuan'lar hesaplanırken, World Business kredi kartı dışındaki tüm Yapı Kredi bireysel kredi kartları ile yapılan toplam alışveriş tutarı dikkate alınacaktır. Kampanya dönemi öncesinde yapılan taksitli alışverişlerin, kampanya dönemine gelen taksit ödeme tutarları kampanyaya dahil edilmeyecektir. Kampanya dönemi tarih aralığına gelen tüm iade işlemleri (iade edilen işlem kampanya dönemi içerisinde veya öncesinde olabilir) toplam harcama tutarından düşülecektir. Yapı Kredi kampanyayı dilediği zaman durdurma ve/veya kampanya koşullarını değiştirme yetkisine sahiptir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sakurek -- 30 Nisan 2017; 8:25:39 >

• quote:

Orijinalden alıntı: xenix41

Bu adios adam gibi seyahat kampanyası yapmayacakmı? Daha önce 500 TL puan ile dünyanın herhangi bir yerine bilet alınabiliyordu artık yok mu bu şekilde kampanyalar? Puan kazanımı zorlaştı harcarken katsayılar iyice düştü. O zaman ne anladım ben bu işten hem bunu takip edicem kampanya vs peşinde koşucam hem de doğru düzgün bir faydasını göremeyeceğim. Böyle giderse bu kartı kullanan kaç kişi kalacak merak ediyorum.

Bu şikayeti buraya yazmak yerine Yapı Kredi'ye yazarsanız daha etkili olur. Nisan ayı içinde 2 kere bu konuyla ilgili detaylı bildirimler yaptım. Bakalım 1 Mayıs'ta bir gelişme olacak mı?

Amerika kampanyasının rağbet görmemesi beni biraz umutlandırıyor. Yine de en geç seyahat tarihi olarak Eylül ayına bir 'Tüm Dünya' bekliyorum. Ama bu ay gelir ama Haziranda gelir...

• xenix41 kullanıcısına yanıt
    Bende zamanında 600 tl puan karşılığı gidiş dönüş bileti almıştım lakin o dönemde bilet fiyatları 2600 civarıydı şuan ise 3500 leri zorluyor. Öte yandan kartlar arası rekabette 0 a indi. Ben eski oranları bıraktım tüm dünya kampanyası yapsalar razıyım 3e 5 e bakmadan. 3 aydır bilet alacağım kampanya gelir mi diye bekliyorum. Mayıs başınıda geçirip alacağım kampanya gelmezse bile. Son abd kampanyası pek tutmadı, bayram sonrası için tüm dünya kampanyası için ümitliyim o yüzden. Tahmini olarak rakamlar 750-900 arası olur

• sakurek kullanıcısına yanıt

• zodiag kullanıcısına yanıt
    Yapı Kredi Nisan kampanyasında üye işyeri şartı var.
    Harcama hedefi kampanyasında üye işyeri şartı yok.
    İkisi farklı şeyler.
    Nisan kampanyasına dahil olan harcama hedefine de dahil olur.
    Harcama hedefine POS şartı olmadan tüm harcamalar dahildir.

Harcama hedefine dahil edilmeyenler ise faiz vb ödemelerdir.
    İptal,iade ve indirimler ise harcama hedefinden düşülerek hesaplama yapılır.
  • Nisan ayı genel kampanyası için lensoptik.com ve modanisa.com siteleri listede olmamasına rağmen puan mesajı geldi. Belki işine yarayan olur.

• quote:

Orijinalden alıntı: Vahşi Hindi Süprizi

quote:

Orijinalden alıntı: muhendisgsm

quote:

Orijinalden alıntı: venomvenom

quote:

Orijinalden alıntı: muhendisgsm

Setur'da ki yetkili dün itibari ile yapıkredi tarafından katsayılarda güncellemeye gidildiğini söyledi.

geçen hafta 2.7 ile verdiği uzakdoğu bileti için 2.2 katsayı ile artık işlem yapıldığını bankadan bu yönde bilgilendirme geldiğini söyledi. bilginize

Ben aldım ve uzakdoğu bileti için niyet ettim ya ondandır.

yalnız ben bankayı aradım mh biz göndermedik diyor belki de bilmiyor, ayrıca adiospremium web sitesinde de güncelleme yok, konu ile ilgili çağrı açtırdım bakalım ne dönecekler

Hocam uzun süredir (2 yil civari) zaten bu sekilde degilmiydi?
    2 yil once 2,8 civariydi oranlar.
    2.7 ile islem yapan MH yanlis oran ile yapmis olabilir. Benimde basima bir kez gelmisti ve biletleme yapmamistim.
    2 saat sonra aradigimda cok daha dusuk oran ile islem yaptilar. Bu durumu belirttigimde ise bir onceki MH yanlis islem yapmis ondan dolayi demislerdi.

Web sitesinde Banngkok - Filipinler - ABD icin oran 2,25 olarak hesapliyor
    link;
    http://www.adiospremium.com.tr/adios-premium-ile-seyahat/worldpuan-ile-seyahat/puan-hesaplama-araci.aspx

Tabloda 2,5 oran var en fazla gösterilen fakat o orani bulamadim aradigim ulkeler arasinda
    http://www.adiospremium.com.tr/adios-premium-ile-seyahat/worldpuan-ile-seyahat/daha-degerli-worldpuanlar.aspx#../../popup/pop-world-puanlarin-daha-degerli-kullanimi.htm

yok hocam bundan önce gelen son güncelleme ile amerika uçuşları için katsayı 2.2 düşmüştü ama uzakdoğu uçuşları 2.7 oran ile devam ediyordu.

benim mesajı yazdığım tarihte tekrar bir güncelleme yapmışlar artık uzakdoğu uçuşlarını da 2.2 ile çarpıyor banka.

yani işin özü artık adios ile kampanya dışında münferit çarpanla bilet almak istediğimizde maksimum oran 2.2 olmuş :(

• kobra_45 kullanıcısına yanıt
    Lensoptik işime yarayacak, bilgi için teşekkürler.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cigit -- 4 Mayıs 2017; 0:28:19 >
  • Merhaba adios ailesine yeni katıldım. Kardeşimin düğünü var ve bu hafta Samsung dan tv alacağım, alacağım tv belli, ama bi kampanya filan bulamadım. Yardımcı olur musunuz ne yapmalıyım 2500 liralık alışveriş puansız almayalım :)

• Hocam telefonunuza yapı kredi cüzdan uygulamasını indirin ve oradan kampanyaları takip edip katılım sağlayın. Gittigidiyor'da 1000tl üzeri alışverişe 100tl puan kampanyası başladı bugün itibariyle. Alacağınız tv orada varsa en avantajlı o olur sizin için.

• cigit C kullanıcısına yanıt
    faturasını neden size kessin? para bankadan çıkıyor. haliyle gideri onlar yazacak. puanları para gibi düşünmeyin. şartlarda da yazıyor zaten.

• quote:

Orijinalden alıntı: cigit

Merhabalar , setur üzerinden yapı kredi seyahat hattıyla puanlarımızı kullanarak yurt dışı uçak bileti aldığımızda adımıza fatura kesiliyor mu? Fatura gerekiyor bana ama seyahat hattı faturayı bankaya kesiyoruz size uçuş fiyatının ve bilgilerinin olduğu bir uçuş bilgisi belgesi gönderebiliriz dedi. Bahsedilen bu belge fatura yerine geçer mi sizce ? Faturayı başka bir şekilde almam mümkün mü ? Havayolunun gişesinden felan alınabilir mi ?

Para sendenmi çıkıyorki fatura istiyorsun
    Çok istiyorsan birsürü seyahat şirketi var

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu ay otel kampanyası olacak mı fikri olan var mı arkadaşlar

• arkadaşlar ben çok fazla otelde kalıyorum.ödemede hangi kart daha avantajlidir.

otel seçme hakkım yok

• Arkadaslar , bu ay ilk 100 tl den sonraki 5 adet 100 tl uzeri alisverise 50 tl puan kampanyasi yok mu. Cuzdan uygulamasinda gözükmüyor.

• alenes A kullanıcısına yanıt
    @alenes: artık ramazan kampanyası gelir gibi.

@fatihlaw: tel için belki bayram kampanyası gelir. genel kampanya da olabilir. zira rezervasyon doluluğu baya düşük.

@ie36: arcamaya sabit puan verenler daha iyidir. haliyle adios size göre değildir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi recruit1 -- 1 Mayıs 2017; 9:44:34 >
  • 
Sayfa: önceki 36453646364736483649
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.