Şimdi Ara

Adios kart ile Dünyayı Keşfe Çıkıyos!-Kampanyalar!-Gezi İpuçları!- (4228. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
84.870
Cevap
1.072
Favori
5.563.229
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
78 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 42264227422842294230
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Adios kartta bazı kampanyalarda kazanılan worldpuanlar geri alınıyor. Sizler nasıl puan biriktiriyorsunuz ? Teşekkürler.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • melihgs kullanıcısına yanıt

adiosun özelliği puanların silinmemesidir zaten, sen yenisin galiba adios'da

• muhendisgsm kullanıcısına yanıt
    Yeniyim, wings kart kullanıyorum adios kullanmaya yeni başladım. Yani world mobil uygulamasında katıldığım süreli worldpuanlar adiosta silinmiyor o zaman. Teşekkürler.

Marka puanlar süreli olabilir opet shell gibi ama world puanlar süresiz

• muhendisgsm kullanıcısına yanıt
    Web sitesinde güncellenmiş;

Bir müşteri puanlarını kullanarak bir yıl içerisinde en fazla 6.000.000 puan değerinde seyahat harcaması yapabilir. Maksimum puan tutarı asıl ve ek kart sahipleri için tahsis edilen toplam miktardır ve Avanspuan kullanımları bu miktara dahildir.

• Puan limiti yükseldi de bizim kampanyalar ne oldu? Artık kampanyasız, düşük katsayılı puan harcamayı standarda bağladılar. Kampanyaları bitirdik demiyorlar ama kampanya da yapmıyorlar.

• Tendürek T kullanıcısına yanıt

puan limitleri yükseldiyse bence kampanya hazırlığı yapıyorlar zira eskiden 5000 puandı 4 çarpanlı kampanyada 20.000tl ediyordu, şimdi o paraya uçak kalmadı uzak rotalara o sebeple 5000 olan limiti 15000 yaptılar. muhtemelen ocak içerisinden tavanı 7500 puan gibi nir kampanya gelir bence.

• Adios için 15.000 tl, cyrstal için 30.000 tl. olmuş limit o zaman,bence de kampanya gelecek gibi gözüküyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gezginci06 -- 22 Aralık 2023; 17:43:37 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Avans puan ne durumda hocam? Bulamadım ben...

• mahiraygun M kullanıcısına yanıt
    Avans değişmemiş sanırım,1000 tl puan devam

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Sizce bu kart alınır mı avantajlı mı ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • karttaki puan sistemini tam anlayamadım, adios daki puanlar word puan ile ortak mı çalışıyor. uygulama da sadece x tl'lik word puanınız var yazıyor.yani word puanı mı çarpanlı alıyor bu sistem.

• Aleksioss A kullanıcısına yanıt

Hocam bu Cyrstal için geçerli değil mi? Bende Adios Premium var onda hala 3.000.000 görünüyor

• habipermis H kullanıcısına yanıt
    Crystal için

• Merhaba, tatil için daha önce parafly ve vakıf metal kart kullandım. Her ikisi de öldü artık. Adios'a geçmeyi düşünüyorum, katsayılar daha düşük ama kısa süreli olarak yükseltiliyormuş sanırım. Kullananlardan tavsiye alabilir miyim?

• ahmetborhan A kullanıcısına yanıt

Adios da yaşıyor sayılmaz. Uzun süredir kampanya yok, gelecek gibi de görünmüyor. En son ne zaman kampanya yapıldığını unuttum.

• Arkadaşlar adios kartta süreli worldpuanlar silinmiyor demiştiniz, peki tl hesap kartındaki süreli worldpuanı adios karta transfer etsek durum yine aynı mı ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi melihgs -- 2 Ocak 2024; 23:25:37 >

Adios kartınız varsa hesap kartı dahil puanlar silinmez. Sadece marka puanlar silinir.

• Selam Arkadaşlar,

Aralık ayında yansıması gereken Adios Premium üyelik ücretini banka nasıl olduysa bu aya atmış :) Bunlarda az şark kurnazı değil. En son ne olmuştu üyelik ücreti bilen var mı?

• Banada uyelik ucreti yanismis.Nasil iptal edecegiz.Gecen sene sadece yarisini geri alabilmistim.Tam iptal saglamadilar.Puan oldugunu goruyorlar kartta.

• 
Sayfa: önceki 42264227422842294230
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.