Şimdi Ara

Adios kart ile Dünyayı Keşfe Çıkıyos!-Kampanyalar!-Gezi İpuçları!- (4179. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
10 Misafir - 10 Masaüstü
5 sn
84.752
Cevap
1.076
Favori
5.538.520
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
78 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 41774178417941804181
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Edit: En son bir setur yekilisi puanla araba kiralanmiyor artık dedi. İyi, bay bay o zaman dedim. Piyasanin 2 katina da kusura bakmayın, kaziklanamiyacam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jumaruu -- 15 Ağustos 2022; 13:58:51 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Son zamanlarda otel rez. Yapan varmı acaba, kat sayılar ne durumda bilen varmi

• adios06 A kullanıcısına yanıt

2 hocam katsayı

• Tesekkurler

• Haftaya bursa seyahatim icin tiara otel oda kahvaltı 4 gece 5 gun 1800 tl. Klasik adiosla 1000 puana almış oldum. Katsayi 1.8. avans da 200 puan kullandim, 800 falan vardi

Premium olsa 2.2 olacaktı galiba. Premiuma gecmem icin ne yapmaliyim?

Maas müşterisiyim ve limit 27900

@adios06

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jumaruu -- 15 Ağustos 2022; 13:59:44 >
  • Turuncu site elektronik olarak mı yoksa giyim olarak mı geçiyor bilen var mı acaba

• erdsavas kullanıcısına yanıt

world için elektronik

• sonerta S kullanıcısına yanıt
    Crystal kart en iyisi

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar Adios karta geçmeyi düşünüyorum ama adios premium çıkmıyor maaşım iyi düzeyde ama yeni iş değiştirdiğimi için mi bilmiyorum limit az çıktığı için premium çıkmıyor normal adios istemiyorum adios premium için ne yapabilirim?

• muhendisgsm kullanıcısına yanıt

Teşekkür ediyorum hocam

• sarveniko kullanıcısına yanıt
    Kartı yaklaşık 3-4 aydır kullanıyorum. Bu kampanyadan faydalandım ama iki yetişkin bir çocuk için alım yaparken her bileti tek tek faydalandırıyor. Yaklaşık 6.000₺ (Kişi başı 2.000 ₺) tutan ücreti 2.399 ₺ puan ile alırım diye düşünürken 889 ₺* 3 olarak almış oldum. Daha önce ki kampanyalarda hep böyle miydi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Aleksioss -- 20 Ağustos 2022; 12:56:33 >
  • -RAUL kullanıcısına yanıt
    diger banka limitlerini dusurmek gerekli oncelikle, simdilik adios olması iyi puanlar silinmez en azından limit artınca preminyuma gecersin.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Aleksioss A kullanıcısına yanıt

Evet her bilet ayrı ayrı kesilip hesaplanıyor. Otel için de gece başı ücretten puan hesabı yapıyorlar.

• ms365 M kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler bilgi için.

• Aleksioss A kullanıcısına yanıt
    Kampanya dönemimde %25 refakatçi olayı çalışmaz. Kampanya harici tarihlerde kendinize aldığınız bilet tutarına, ek olarak %25 düşük puanla arkadaşınız yada akrabanıza da bilet kesebilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sarveniko -- 20 Ağustos 2022; 16:35:27 >
  • world mobil gıda kampanyalarına vs katılınca world golddaki gibi yapı kredi posu şartı aranıyor mu? crystal cardtan farkı nedir bir de ?

• Merhabalar
    5 6 yildir kampanya kovalamayi birakmistim.
    Simdi banka 100k limit vermis tekrar adios cu oldum.
    Adiosta sureli puanlar hala silinmiyor mu?
    Birde max avans puan ne kadar isteyebiliyoruz?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • sarveniko kullanıcısına yanıt

889₺ puanla alınacak biletlerin kontenjanı dün itibariyle tükenmiş, diğerleri devam ediyor.

Yurtiçi kampanya dışı uçak bileti içinse Adios Premium güncel katsayısı 1.40Adios kart ile Dünyayı Keşfe Çıkıyos!-Kampanyalar!-Gezi İpuçları!- 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ben_wade -- 24 Ağustos 2022; 9:53:12 >
  • ben_wade kullanıcısına yanıt

onu genelde yurtiçi alanlar doldurmuş. diğerlerinin bitmemesinin sebebi yurtdışına bu döviz kurları ile kimse çıkmıyor bir de biletler de inanılmaz pahalı

• Bütün borcu kapattım bir sigara parası bile olmayan puanlarıda harcıyorum bugün. Sonrada kartı kapatıyorum. Bundan sonra aidatsız kart kullanacağım.

• 
Sayfa: önceki 41774178417941804181
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.