Şimdi Ara

Adios kart ile Dünyayı Keşfe Çıkıyos!-Kampanyalar!-Gezi İpuçları!- (3583. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
84.751
Cevap
1.076
Favori
5.538.651
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
78 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 35813582358335843585
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: DRESYA27

Benimde ayni yaşlarda iki çocuğum var. Setur çocuk dostu otel konusunda zayıf. Ege için hilton sarigerme, akdeniz titanic deluxe,sueno, susesi ,limak olabilir hocam. Sueno ve hilton pahali benim için susesi düşünüyorum ben. Ama limak otelleri de pişman etmez sizi.

merhaba, bu yazdığınız otellerde adios kart puanları ile mi kalıyorsunuz. bende de 1000 tl kadar puan var.
    puan ile kalıyorsak ayrıntılarına nasıl ulaşabilirim
  • Seyahat hattını arayıp bilgi alabilirsiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: shooter13

arkadaşlar daha evvelden çok defa yazıldı puanlar silinmiyor diye.

ben hiç artı puana çıkmadığımdan o yorumları çok takip etmemiştim.

şimdi ilk kez bir alışveriş sonrasında artıya çıkacağım. cüzdanda n11'den gelecek puanlar nisan 18de silinecek yazıyor da, bu durum adios premium kart için geçerli olmayacak eminiz değil mi?

puan silinme olayı zaten adios un mantığına aykırı. puan silinse nasıl 369 wp a ucak bileti kampanyası yapsın ? kim bir ayda 369 wp kazanacak ?
  • çocuk dostu, bebek dostu otel olarak Nirvana Lagoon aldım bu sezon
  • 1. Eskiden Setur ofislerinden otel rezervasyonu yaptirabiliyorduk. Bugun aradigimda 3 aydir yapilmadigini soylediler. Dogru mudur?

2. YKB Vipline'i aradigimda ve otel listesi istedigimde gondermediklerini ve Setur web sitesi kapsaminda tum otellere rezervasyon yapildigi soylendi. Setur web sitesindeki bir oteli soyledigimde ise o otele rezervasyon yapamadiklarini soylediler. Eskiden bookinturkey sistemi uzerinden bakip sorunsuz hallediyordum. bookinturkey ile ilgili yeni bir web sitesi paylasilmisti. Su an bulamadim. Oradaki tum otellerde sorunsuz rezervasyon yapiliyor mu? O sitenin linkini paylasabilir misiniz?

• sarius82 S kullanıcısına yanıt
    http://bookinturkey.online/

link açılmazsa, linkteki donanımhaber eklentisini silin..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sak0575 -- 28 Mart 2017; 14:49:49 >
  • arakdaşlar aralıktan buyana wp ları topluyorum.697 puan yaptım şuan.2 evlat var.1 yaş ve 3 yaş.3000 tl civarı otel teklifi yada gidenlerden tavsiyeler varmıdır...
  • arkadaşlar bu sene otel kampanyası olmayacak mı, bilgisi olan cevap verebilir mi? saygılarımla....
  • Şok market parça parça olur mu?

• dh5959 D kullanıcısına yanıt
    ne kadar hocam ,oran nedir acaba
  • Normal adios ile 31 Aralıkta bayram sonrasına aldım 4 gece.

4100 Lira fiyat vardı 1800 puana hallettim. %5 indirim+ 2 katsayı vardı.
  • olur
  • day_dreamer kullanıcısına yanıt
    Sağolasın

iyi tailler hocam
  • ö

• quote:

Orijinalden alıntı: sak0575

http://bookinturkey.online/

link açılmazsa, linkteki donanımhaber eklentisini silin..

Teşekkürler.

Bu seferlik rezervasyonu yaptım ama uzun vadede başka bir problemim var. Eskiden Setur ofisi üzerinden ek kart sahibi olarak istediğim otel/uçak rezervasyonunu yaptırabiliyordum. Şu anda sadece telefon ile ve ana kart sahibinin dahil olduğu rezervasyonların yaptırıldığı söylendi. Yakın zamanda böyle bir durum başına gelen oldu mu?
  • bir kasiyer işgüzarlık yapıp biriken onca puancığımı alşverişte kullanacak diye çok korkuyorum arkadaşlar.

rüyama giriyor bazen puancıklarım harcanacak diye, birden uyanıp istemsizce titremeye başlıyorum sonra salyalarım akmaya başlıyor.

puanlarım kıyemtlimsss
  • tequilla1984 kullanıcısına yanıt
    Benim başıma geldi ertesi gün gittim iptal ettirdim alışverişi, iptal ediliyor bilginiz olsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tequilla1984

bir kasiyer işgüzarlık yapıp biriken onca puancığımı alşverişte kullanacak diye çok korkuyorum arkadaşlar.

rüyama giriyor bazen puancıklarım harcanacak diye, birden uyanıp istemsizce titremeye başlıyorum sonra salyalarım akmaya başlıyor.

puanlarım kıyemtlimsss

Arkadaşıma verdiğim karttaki puanları kullanmış şok market görevlisi :) iptal edememiş işlemi, gidip konuşsam edebilirler mi acaba
    Edit: Şifre sormadan puanlardan çektiğini söyledi arkadaş. Böyle bir şey olabilir mi acaba? Başına gelen oldu mu arkadaşlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hacikemal -- 29 Mart 2017; 9:10:22 >
    Ben de şubatta 2.2 katsayı ile alabildim.
  • 
Sayfa: önceki 35813582358335843585
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.