Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara

Adios kart ile Dünyayı Keşfe Çıkıyos!-Kampanyalar!-Gezi İpuçları!-

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: ugle65 Daha Az
1 Kayıtlı Üye, 4 Misafir Kullanıcı
79.993
Cevap
1.045
Favori
4.709.524
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Sıcak Fırsatlar >> Banka - Kredi Kartı Fırsatları >> Adios kart ile Dünyayı Keşfe Çıkıyos!-Kampanyalar!-Gezi İpuçları!-
Giriş
      346 Mesaj
      18 Ekim 2016 11:36:45

Ben de Tchibo'ya Cüzdan dan katıldım diye hatırlıyorum ama Biten Kampanyalara bakınca bu Tchibo kampanyası hiç çıkmıyor. Google dan aratınca çıkan kampanyada ise sadece SMS katılımı diyor. Kafam karıştı ..

E-Bebek hatılıyorum, ona sadece SMS le katılım vardı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mcksy -- 18 Ekim 2016; 11:37:33 >
      |
      |
      sakurek kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yüzbaşı
      893 Mesaj
      18 Ekim 2016 11:45:37

Yok yok kesin eminim cüzdandan katıldık :) Gerçi benim durum farklı oldu 31 ağustosta verdiğim sipariş kartımdan 1 eylülde çekilmiş. Bankayla görüştük, sipariş ekran görüntüsünü gönderdim, bu seferlik yatırıcaz dediler.
      |
      |
      mcksy kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Happiness Only Real When Shared
    • Yüzbaşı
      645 Mesaj
      18 Ekim 2016 11:54:22
      Tchibo mesaj ile katılımdı arkadaşlar.

• Yüzbaşı
      520 Mesaj
      18 Ekim 2016 12:00:25
      quote:

Orijinalden alıntı: shooter13

arkadaşlar uçak biletini pegasustan aldım.

ankara havalimanında en uygun otopark hangisi? ne 3 günlük seyahat için aracı nereye bırakmamı önerirsiniz?

12 lira günlük, yer bulursanız hiçbiri farketmez. pegasusun vardı sanırım orası olabilir.

Roland ua-22, M Audio axiom 49; Bağlama, Gitar, Bateri, Keman, Org, Keman, Ud, Kanun, Mey
    • Yüzbaşı
      893 Mesaj
      18 Ekim 2016 12:05:51

Belki farklı kampanyalardan bahsediyor olabiliriz, benim katıldığım bu idi

quote:

3 – 31 Ağustos tarihleri arasındawww.tchibo.com.tr’den farklı günlerde yapacağınız 200 TL ve üzeri tek çekim ve taksitli alışverişe 30 TL, Worldpuan hediye!

Kampanyaya iPhone veya Android cep telefonuna Yapı Kredi Cüzdan uygulaması indirenler katılabilir.Cüzdan uygulaması üzerinden yapılacak katılımlar için BANA ÖZEL alanından “Kampanyaya Katıl” butonuna basılmalıdır.Kampanya yalnızca bireysel kredi kartı ile yapılan alışverişler için geçerli olup,bir müşteri kampanyadan en fazla 1 kez puan kazanabilir. Business kartlar, Banka kartları ve Worldpuan kullanılarak yapılan alışverişler kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.

Kazanılan Worldpuan’lar 27 Eylül 2016 tarihine kadar yüklenecektir.Puanları son kullanım tarihi 8 Ekim 2016
      ‘dır.
      |
      |
      mericbey kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Teğmen
      239 Mesaj
      18 Ekim 2016 13:47:06

teşekkür ederim cevabınız için.

park and fly'dan bahsediyorsunuz sanırım. fiyat istediğimde 54 tl, anadolu jete 36 tl gösteriyor.

acaba anadolu jetle uçmasam da miles and smiles numaramla 36 tl olarak faydalanabilir miyim, yoksa ille de anadolu jet bileti isterler mi?
      |
      |
      makelonur kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Samsung Galaxy Note 4-N910CQ / Apple İpad Air / Citroen c4 1.6 hdi-92HP-confort plus
    • Onbaşı
      19 Mesaj
      18 Ekim 2016 13:47:58
      kozmetik kampanyası için kiehls.com.tr geçerli mi acaba?
      |
      |

• Yüzbaşı
      832 Mesaj
      18 Ekim 2016 15:02:01

Anadolu jet ucus akrti istiyorlar yoksa gunluk 18 liradan hesap ediyorlar. Hemen yaninda esb var yada havaalani yolu girisinde sagda otto park var. Ikisi de 12 lira gunluk. Shuttle ile birakip aliyorlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |
      shooter13 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yüzbaşı
      463 Mesaj
      18 Ekim 2016 18:37:12
      ekim ekstresinde, eylul şok market icin cuzdandan kaydolmama ragmen 15 yerine 10 worldpuan yatmis.

nuvolu oldugumdan, nuvonun kalitesiz ekibi hizmet sunuyor. adios premiumlu olmama ragmen, vipline'dan koparip nuvo musteri hizmetlerine mecbur kiliyorlar. Ugras dur simdi nuvoya sokun eksik yattigini. bize yazin veya facebooktan sikayeti gormuyorlar da geri de donmuyorlar.

var mi soktan puani eksik yatan?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Onbaşı
      19 Mesaj
      18 Ekim 2016 18:46:10

zaten 10 yatması lazımdı doğru yatmış yani.
      cüzdan için yatması gereken +5 tl 27 ekimde yatacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cesarepavese -- 18 Ekim 2016; 18:46:43 >
      |
      |
      lacinalper kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yüzbaşı
      463 Mesaj
      18 Ekim 2016 19:01:36
      quote:

Orijinalden alıntı: cesarepavese

zaten 10 yatması lazımdı doğru yatmış yani.
      cüzdan için yatması gereken +5 tl 27 ekimde yatacak.

sagolun,takip edeyim, o detayi fark etmemisim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |

• Teğmen
      127 Mesaj
      19 Ekim 2016 00:14:56
      2 adios kartımıda patlatmıslar n11 gitti hepsi burada harici kullanılmadı Vodafone ivr ve Türktelekom mobil odeme adında ödemeler yapılmış dikkat edin dönem içi bilgilerinize bakın bu aralar çok çalınma var kartlarda kartlar kurum bilgisayardan kullanıldı antiviruslu bilgisayarlar

• Teğmen
      212 Mesaj
      19 Ekim 2016 00:57:42
      Özdilek kampanyasına katılmıştım. İlk harcamam gıda market olmasına rağmen elektronik kasa diyorlar ve 40 wp yatırmıyorlar. Fişim elimde, bütün harcamalar gıda vs. Kdv hepsinde %1 veya %8. Ne yapmam lazım? Yardımcı olacak arksdaşlara şimdiden teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Abi -- 18 Ekim 2016; 22:58:44 >

• Yüzbaşı
      595 Mesaj
      19 Ekim 2016 01:03:30

Sanal kart kullanıyor musunuz?

|
      |
      mateuss kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yüzbaşı
      595 Mesaj
      19 Ekim 2016 01:08:59

Sorun tamamen sizin kampanya şartlarını okumamnizdan kaynaklanan birşey ama nuvo ekibine deemdiginizi bırakmamışsiniz.

|
      |
      lacinalper kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Onbaşı
      26 Mesaj
      19 Ekim 2016 08:21:25
      quote:

Orijinalden alıntı: Abi

Özdilek kampanyasına katılmıştım. İlk harcamam gıda market olmasına rağmen elektronik kasa diyorlar ve 40 wp yatırmıyorlar. Fişim elimde, bütün harcamalar gıda vs. Kdv hepsinde %1 veya %8. Ne yapmam lazım? Yardımcı olacak arksdaşlara şimdiden teşekkürler.

Ozdilek'te 300 tl lik alisverisin tamami gida marketten yapilmali. Bir kismi tekstil bolumunde yapildiysa puan yatmaz.

• Yüzbaşı
      520 Mesaj
      19 Ekim 2016 08:33:46
      quote:

Orijinalden alıntı: mateuss

2 adios kartımıda patlatmıslar n11 gitti hepsi burada harici kullanılmadı Vodafone ivr ve Türktelekom mobil odeme adında ödemeler yapılmış dikkat edin dönem içi bilgilerinize bakın bu aralar çok çalınma var kartlarda kartlar kurum bilgisayardan kullanıldı antiviruslu bilgisayarlar

geçmiş olsun, geçen hafta bu uyarıları dinleyip internet alışverişine kapatmıştım kartı. Ciddi anlamda çalınma duyuyorum
      |
      |

Roland ua-22, M Audio axiom 49; Bağlama, Gitar, Bateri, Keman, Org, Keman, Ud, Kanun, Mey
    • Binbaşı
      1989 Mesaj
      19 Ekim 2016 08:43:01
      quote:

Orijinalden alıntı: mcksy

Ben de Tchibo'ya Cüzdan dan katıldım diye hatırlıyorum ama Biten Kampanyalara bakınca bu Tchibo kampanyası hiç çıkmıyor. Google dan aratınca çıkan kampanyada ise sadece SMS katılımı diyor. Kafam karıştı ..

E-Bebek hatılıyorum, ona sadece SMS le katılım vardı.

"Yapı Kredi Cüzdan’a özel 3 Ağustos – 31 Ağustos 2016 tarihleri arasındawww.tchibo.com.tr’den toplam 200 TL ve üzeri peşin ve taksitli alışverişlere 30 TL değerinde Worldpuan hediye edilecektir. Kampanya yalnızca bireysel kredi kartı ile yapılan alışverişler için geçerli olup, bir müşteri kampanyadan en fazla 1 kez puan kazanabilir. Kampanyaya katılmak için iPhone veya Android cep telefonuna Yapı Kredi Cüzdan uygulaması indirilmelidir. Yapı Kredi Cüzdan uygulamasından kampanyaya katılmak için ‘’Kampanyalar” alanındaki “Bana Özel” bölümünden "Katıl" butonuna tıklanması gerekmektedir. Kampanya kapsamında kazanılan Worldpuan'lar 27 Eylül 2016 tarihine kadar yüklenecektir. Worldpuan’ların son kullanım tarihi 8 Ekim 2016 olup, kullanılmayan Worldpuan’lar 9 Ekim 2016’da geri alınacaktır. Business kartlar, Banka kartları ve Worldpuan kullanılarak yapılan alışverişler kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir. Yapı Kredi ve TCHIBO tüm kampanyalarda değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Yazım hataları bağlayıcı değildir. World Üye İşyerleri'nin bildirdiği kampanya bilgilerinde meydana gelebilecek hatalardan Yapı Kredi sorumlu tutulamaz."

| Renault Talisman Icon 130 Bg EDC | Ford Focus Tit 120 Bg 1.5 TDCI PWS | Samsung S7 | Ipad Mini Retina Wifi 4G | Samsung 40C650 LCD TV |

• Yüzbaşı
      893 Mesaj
      19 Ekim 2016 08:51:39
      quote:

Orijinalden alıntı: sakurek

Benim ilk itirazıma olumsuz cevap geldi. Tekrar yazdım, sipariş numaramın tarihin olduğu bir ekran görüntüsü attım. Bakalım ne olacak. Sipariş 31 ağustos 22:35 de, Fatura 1 eylülde kesilmiş. Sizde aynı gün mü kesilmişti fatura hatırlayabiliyor musnuz

Sağolsunlar hem tchibo hem de play e-ticaret ile ilgili olan puanı yatırdılar. Yapı kredi yi seviyorum :)

• Teğmen
      239 Mesaj
      19 Ekim 2016 09:31:51
      arkadaşlar 700 tllik pegasus biletine epi topu 139 puan vermiş. bu normal mi?

uçak biletlerinde yüksek katsayı kullanılmıyor muydu?

ing pegasus kartıyla almak bundan mantıklı olurdu pişman oldum.

Samsung Galaxy Note 4-N910CQ / Apple İpad Air / Citroen c4 1.6 hdi-92HP-confort plus
    Hızlı Cevap

Reklamlar
SEO
son dakika
Paykasa
#0850 Numara Tahsisi;#0850 Hat;#IP Santral;#Toplu
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,640
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.