Şimdi Ara

Adios kart ile Dünyayı Keşfe Çıkıyos!-Kampanyalar!-Gezi İpuçları!- (2780. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
84.755
Cevap
1.076
Favori
5.538.906
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
78 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 27782779278027812782
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yanlış yazmışım ödeme tarihi yazacaktım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1 kasımda yeni seyahat kampanyası geliyor, umarım sevgililer gününe özel avrupa kampanyası olmaz.

• uniqlo kullanıcısına yanıt
    Şubat mart için tüm dünya olsa keşke
  • uniqlo kullanıcısına yanıt
    Kaynak nereden hocam?
  • quote:

Orijinalden alıntı: muzzy255

Kaynak nereden hocam?

Her ayın ilk günü kampanyalar gelir seyahatle ilgili, tahminimce 1 aralık tarihinde uzakdoğu ya da latin amerika için mart 2015 kampanyası gelebileceğidir.

Keşke şubatta sömestr için bir şeyler gelse.

• selam.. ABD'de yaşayan ABD Vatandaşı bir kişiye Amerika'dan Istanbu'a gidiş dönüş adios ile bilet almamız mümkün mü? bu konuda bilgisi olan arkadaşlara sorsam?
  • Dostlar ebola virüsü hakkında ki düşünceleriniz nedir ? Benim planlamış bir seyahatim neredeyse vazgeçme noktasında :(
  • setur hangi otobüs firmaları ile çalışıyor arkadaşlar? Bizim kerata uçağa alışamadı bir türlü ?????
  • Nereye gideceğinize bağlı biraz da. Riskli mi değil mi? Karar vermek çok zor gerçekten.
  • migrostan bugun ininal karta yükleme yaptırabilen varmı? bosuna gitmiyim sorun devam ediyorsa.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bilgisayars

quote:

Orijinalden alıntı: mngrhn

Üstad, sen öyle diyorsan öyledir diyerek, Yapı Krediye itirazımı yaptım. Bakalım benden bebek ücreti olarak kestikleri 75 TL'lik WP'ı iade edecekler mi?

SETUR yetkilisi 100 TL üzeri biletler için ücret alıyoruz demişti. Bu şart, gönderdiğin linkte yazmıyor. Bu nedenle ücret alınmaması gerekir diye düşünerek itiraz ettim. Gelişmelerden bilgi veririm.

Aynen üstad şartlarda öyle bir ibare yok, ama bebek bileti için söylediğin gibi uygulama yapılan arkadaşlar var, sonucu bildirirsen bilgileride güncellemiş oluruz.

Bugün 75 TL'lik WP'ı iade etmişler. Böylece SETUR yetkilisinin ilettiği gibi bir şart olmadığı ortaya çıkmış oluyor. Bu durumda olanlar var ise bankayla görüşsünler, alınan puanlar iade ediliyor.

• Arkadaşlar bu yeni yıla en güzel şehirlerde girin kampanyasının son başvuru tarihi 31 Ekim miydi yoksa önemi almışlar. şimdi seyahat hattıyla konuştum da 31 ekim son yazıyordu sanki ben daha uzun zannediyordum ?
  • Medhufushi Island Resort Maldives'ten selamlar:))

• migros paypal ve ininal deneyen oldu mu ? hata geçmişmi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: sularslan

selam.. ABD'de yaşayan ABD Vatandaşı bir kişiye Amerika'dan Istanbu'a gidiş dönüş adios ile bilet almamız mümkün mü? bu konuda bilgisi olan arkadaşlara sorsam?

Sizde uçacaksanız ya da soyisim tutuyorsa alırsınız.

• quote:

Orijinalden alıntı: peacemaker

Benim Kredi Kartı ödeme tarihi ayın 27 idi fakat hala hesaba geçen bir tutar bulunmamakta. Bu işten birşey anlamadım

Benim son ödeme tarihi de 27 si idi. Fon falan görünmüyor. 29 Kasım için bekleyen emir var diyor. Bi arkadaş her ay tekrarlar diyordu. O zaman bu 29 Kasım tekrar fon alım talimatı tarihi olabilir.

Nasıl bi iştir anlamadım. Para kayboldu

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • defacto1 D kullanıcısına yanıt
    Aynı durumdayız bakalım ne olacak

• quote:

Orijinalden alıntı: afotsis

migros paypal ve ininal deneyen oldu mu ? hata geçmişmi ?

Evet problem geçmiş akşam saati yükledim

• eylül ayında zanzibar daki balayımı tamamladım.Soruları olanlara yardımcı olabilirim.

• Arkadaslar ukranyaya adiostan 2 kisilik avans puanla bilet aldim ama hic kampanya olmuyormu benmi denk gelmiyorum puanlari nsl topluycaksak anlamadim gitti

• 
Sayfa: önceki 27782779278027812782
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.