Şimdi Ara

Adios kart ile Dünyayı Keşfe Çıkıyos!-Kampanyalar!-Gezi İpuçları!- (2774. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
84.755
Cevap
1.076
Favori
5.538.891
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
78 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 27722773277427752776
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Teyit edebilir misiniz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • serkans. S kullanıcısına yanıt
    Evet, Kazan kampanyası puanları yatmış.
    + Real market puanı da yatmış.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi connectpeople -- 23 Ekim 2014; 17:35:16 >
    evet bana da 30 yatmış. Kazan dan başka beklediğim puan yoktu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: connectpeople

Evet, Kazan kampanyası puanları yatmış.
    + Real market puanı da yatmış.

Baska real puani yatan var mi

bu mesaj silinebilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serkans. -- 23 Ekim 2014; 18:23:14 >
  • YKB gozlerimi yasartti 1 gun onceden puan yuklemeler

• quote:

Orijinalden alıntı: serkans.

@xrayder:

Dostum biz de biliyoruz, burada bir şeylerin yanlış gittiğini..

Ancak daha önceden de yazdığım gibi, sayfa 917 ve sonrası konuşulanları takip etsen göreceksin.

Biz de yatmayacağını hesap ettik. Ancak yattığını söyleyenler oldu. @slazenger'i hatırlıyorum. O daha iyi bilgi verecektir.

Ki 18 Eylül'de mesajın geldiği gün aradım, MH ile yetinmedim puan kampanya yetkilisi kimseden teyit aldım. İki kampanya farklı. İkisinden de yararlanabilirsiniz. Denildi.

Doğru ya da yanlış bilgi, beni bağlamaz. Ben sağlam oynadığımı düşünüyorum. Kaydımı açtırdım. Şimdi ya da 6 ay sonra.. ben o puanı alırım.

Ben bana taahhüt edileni istiyorum. Neden meşgul etmeyeyim onu anlamadım? Ben son ödeme tarihinde dönem borcumu ödüyorsam.. Onlar da ödemeli.
    Sen 3 yıldır kullanıyorsun.. ben bu kredi kartı numarasını on yıldır kullanıyorum. Alırım ;) Buraya da yazarım.

Yaz bunu.

Arkadaşlar konu güncel olduğu için takip ediyorsunuz zaten, sizleri tek tek işaretlemeyeceğim.

Eylül ayı kişiye özel kampanyalarda iki ayrı sms alarak kampanyaya katıldım.
    An itibarıyla ikinci puan tutarım da yüklendi.

Diğer arkadaşlar teyit etsinler.

Anlattığım gibi, kayıt açtırdım. Çoğu arkadaşın açtırdıkları kayıtlar iki gün sonra olumsuz neticelendi biliyorum. Ancak benim kaydım iki hafta sürdü. Bugün tamamlandı nihayet.

Durum bundan ibaret.

Bu konuya hakim, daha önceden de yatırıldığı bilgisini bana geçen, gardımı almamı sağlayan @slazenger'a teşekkür ederim.

• 6 aylik cok girisli Schengen vizem var.schengen ulkelerine bu sure zarfinda 90 gun giris cikis hakkim var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi blacklegend -- 23 Ekim 2014; 18:42:15 >
  • TLCARD puanları yattı arkadaşlar

• quote:

Orijinalden alıntı: cesar2005

TLCARD puanları yattı arkadaşlar

Eylul ayi kazan kampanyasindan 50 yatmis, TL Kart puanlari bana henuz yatmadi.

• LsT kullanıcısına yanıt
    TL card puanları bugun yattı benim de, yarın da k.kartına aktarılır.

• Eksik eylül puanımız hoşgelmiş :)

• quote:

quote:

@xrayder:

Ancak daha önceden de yazdığım gibi, sayfa 917 ve sonrası konuşulanları takip etsen göreceksin.

Biz de yatmayacağını hesap ettik. Ancak yattığını söyleyenler oldu. @slazenger'i hatırlıyorum. O daha iyi bilgi verecektir.

Ki 18 Eylül'de mesajın geldiği gün aradım, MH ile yetinmedim puan kampanya yetkilisi kimseden teyit aldım. İki kampanya farklı. İkisinden de yararlanabilirsiniz. Denildi.

Doğru ya da yanlış bilgi, beni bağlamaz. Ben sağlam oynadığımı düşünüyorum. Kaydımı açtırdım. Şimdi ya da 6 ay sonra.. ben o puanı alırım.

Ben bana taahhüt edileni istiyorum. Neden meşgul etmeyeyim onu anlamadım? Ben son ödeme tarihinde dönem borcumu ödüyorsam.. Onlar da ödemeli.
    Sen 3 yıldır kullanıyorsun.. ben bu kredi kartı numarasını on yıldır kullanıyorum. Alırım ;) Buraya da yazarım.

Yaz bunu.

Arkadaşlar konu güncel olduğu için takip ediyorsunuz zaten, sizleri tek tek işaretlemeyeceğim.

Anlattığım gibi, kayıt açtırdım. Çoğu arkadaşın açtırdıkları kayıtlar iki gün sonra olumsuz neticelendi biliyorum. Ancak benim kaydım iki hafta sürdü. Bugün tamamlandı nihayet.

Durum bundan ibaret.

Bu konuya hakim, daha önceden de yatırıldığı bilgisini bana geçen, gardımı almamı sağlayan @slazenger'a teşekkür ederim.

Bana daha yatmadı genel sonucun ne olduğunu bekledim, kayıt açtırmamıştım belki yatırırlar daha diye, yarın bende kayıt açtırayım artık, sorun olmaz ama zorlarlarsa seni referans gösteririm. Sonucun olumlu olduğuna sevindim sizin adınıza, YKB yüzümü kara çıkarmadı.

Edit: şimdi kayıt açtırdım, doğru kartınıza tanımlı iki ayrı kampanya var, kayıt açıyorum, sorun olursa size bilgi veririm dediler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi slazenger -- 23 Ekim 2014; 21:55:41 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Biz 1 tane bile kişiye özel alamıyoruz, aynı anda 2şer kişiye özel nasıl oluyor acaba. Kartı nadasa mı bırakmak lazım, sırrı nedir ki bunun ?
    Bu şekilde kampanya alanlar paylasabilir mi kullanım alışkanlıklarını?

• quote:

Orijinalden alıntı: slazenger

quote:

quote:

@xrayder:

Yaz bunu.

Durum bundan ibaret.

Bana daha yatmadı genel sonucun ne olduğunu bekledim, kayıt açtırmamıştım belki yatırırlar daha diye, yarın bende kayıt açtırayım artık, sorun olmaz ama zorlarlarsa seni referans gösteririm. Sonucun olumlu olduğuna sevindim sizin adınıza, YKB yüzümü kara çıkarmadı.

Edit: şimdi kayıt açtırdım, doğru kartınıza tanımlı iki ayrı kampanya var, kayıt açıyorum, sorun olursa size bilgi veririm dediler.

Ben de ayni durumdayim
    bana talep acmadilar

• connectpeople kullanıcısına yanıt
    Ekstra bi şey yapmadım ben şahsen.
    Normal harcamalarım devam ediyor hep.
    Bir çok kişiye geldi bu ay biliyorum. Ykb niye böyle bir şey yaptı onu bilemiyorum.

• Kazan haricinde yatan birşey yok değil mi arkadaşlar? HB ve kliksa erken yatırmış olabilirler mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: bilgisayars

quote:

Orijinalden alıntı: Le.Mans

yilbasindaki adios kampanyasini kullaniyim diyorun sizce kampanyadaki sehirlerden hangisine gideyim. hangisinde otyam daha guzel olur yilbasinda

Amsterdam, Barselona, Berlin, Londra, Moskova, Paris, Roma, Viyana

Bu şehirlere başka şehirlerde dahildi bangkok gibi ama kaldırmışlar sanırım , acele etmek lazım bu işlerde :)

Bu şehirlerden sırayla Paris, Roma Barselona tavsiye ederim

Bekar gidecekseniz Amsterdam çok ilginç bir seçim olabilir

Bende bağlantılı bir soru sorayım bari yılbaşı kampanyasından sonra ne zaman tüm dünya kampanyası çıkabilir tahmini olarak.subata kadar phuket Plan'ım varda bekliyorum çıkarmi diye

• quote:

Orijinalden alıntı: connectpeople

Biz 1 tane bile kişiye özel alamıyoruz, aynı anda 2şer kişiye özel nasıl oluyor acaba. Kartı nadasa mı bırakmak lazım, sırrı nedir ki bunun ?
    Bu şekilde kampanya alanlar paylasabilir mi kullanım alışkanlıklarını?

Ben nadas yöntemini kullandım, 1.000 TL üzeri kampanyalarda puanı 50'ye düşürünce de hiç kullanmadım, 3-4 ay böyle gidince 2.600 TL harcamaya 100 TL geldi, aynı ay içinde yine 2.600'a 80 geldi ama sadece 100 yattı, diğeri için kayıt açtırdım.
  • BEnim MTV puanlarım dün yattı. Önceki güne kadar bekledim, ses çıkmayınca kayıt açtırdım ve 1 günde yatırdılar... Sebebini sorduğumda sistemde sıkıntı var zamanla yatırıyoruz demişlerdi.
  • 
Sayfa: önceki 27722773277427752776
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.