Şimdi Ara

Adios kart ile Dünyayı Keşfe Çıkıyos!-Kampanyalar!-Gezi İpuçları!- (1872. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
84.755
Cevap
1.076
Favori
5.538.891
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
78 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 18701871187218731874
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Muhtemelen daha once sorulmustur ama arastirmalarim sonucu bulamadim o yuzden affiniza siginarak soruyorum. Asistan kampanyasi detaylarinda, "17 hazirana kadar kullanilmadigi takdirde yatan 50 Tl wp silinecektir" yaziyor. Bu kural Adios icin de gecerli mi. 17 Hazirana kadar kullanmazsak silinecek mi puanlar. Cvp icin simdiden tesekkurler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sleepwalker60

Muhtemelen daha once sorulmustur ama arastirmalarim sonucu bulamadim o yuzden affiniza siginarak soruyorum. Asistan kampanyasi detaylarinda, "17 hazirana kadar kullanilmadigi takdirde yatan 50 Tl wp silinecektir" yaziyor. Bu kural Adios icin de gecerli mi. 17 Hazirana kadar kullanmazsak silinecek mi puanlar. Cvp icin simdiden tesekkurler.

Hocam adios forum sayfa 1

Adiosta puanlar si lin meZZZ.

• sleepwalker60 S kullanıcısına yanıt
    Adios da puan silinmez bakınız ilk sayfa :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: slazenger

quote:

Orijinalden alıntı: sleepwalker60

Muhtemelen daha once sorulmustur ama arastirmalarim sonucu bulamadim o yuzden affiniza siginarak soruyorum. Asistan kampanyasi detaylarinda, "17 hazirana kadar kullanilmadigi takdirde yatan 50 Tl wp silinecektir" yaziyor. Bu kural Adios icin de gecerli mi. 17 Hazirana kadar kullanmazsak silinecek mi puanlar. Cvp icin simdiden tesekkurler.

Hocam adios forum sayfa 1

Adiosta puanlar si lin meZZZ.

Kampanya detaylarinda gozumuze soka soka yazmislar o yuzden emin olayim istedim. Tesekkur ederim

• Yemin ediyorum saka gibi hala

Arastirmalarda nasil bulamiyorsunuz vallahi billahi anlamiyorum

Birde arastiriyorsunuz yani :)

• bu soru kasten mi soruluyor diye düşünüyorum artık.

neredeyse bu konudaki 3 posttan biri bununla ilgili.
  • Selam arkadaslar,
    Köln ve Amsterdam icin otel tavsiyesi olan var mi acaba? Esimle birlikte 2 hafta sonra gidecegiz. Sunu yapin bunu yapin gibi tavsiyelerinizi alabiliriz.
    Simdiden katkilariniz icin tesekkurler

• quote:

Orijinalden alıntı: grun

Selam arkadaslar,
    Köln ve Amsterdam icin otel tavsiyesi olan var mi acaba? Esimle birlikte 2 hafta sonra gidecegiz. Sunu yapin bunu yapin gibi tavsiyelerinizi alabiliriz.
    Simdiden katkilariniz icin tesekkurler

accorhotels..com ' a bakmanızı tavsiye ederim. Mercure - Novotel vb. zincir otellerde kötü sürprizler ile karşılaşma olasılığınız çok düşüktür. İyi tatiller...
  • Yemin ediyorum bazı soruları okuduğumda daral geliyor, geriliyorum, sinir kat sayım artıyor. Şaka gibi veya kabus gibi.
  • ecms E kullanıcısına yanıt
    Europark' a birkaç kez gittim. Park muhteşem, parkın kenarında kendilerine ait 3-4 adet çok şık oteller var . Biz bir keresinde Colosseum ( İtalyan temalı ) Otelde kaldık. Otellerin içinden özel bir kapı ile parkın içine kolaylıkla geçiliyor ve günlük biletinizle aynı kapıdan gün içerisinde istediğiniz kadar giriş çıkış yapabiliyorsunuz. Oğlunuzun yaşını gözönüne alırsak Europopark'taki aktivitelerin çok uygun olabileceğini düşünmüyorum ( az sayıda o yaşa hitap eden aktiviteler olsa da ). Paris daha iyi bir seçim olabilir. Ama orada da aşırı izdiham ve yüksek fiyatlar söz konusu. Bu nedenle Köln' deki Phantasialand ''http://www.phantasialand.de/en/home '' ve o kadar cazip olmasa da Münih'in batısındaki Legoland önerilebilir. Tüm tema parklarda elinde metre olan bir görevli çocukların boyunu ölçerek aktiviteye girişine müsaade ediyor. İyi tatiller...

• @thundere hocam iyi akşamlar ...

İstanbul Shopping vs. bu ay 100 vs. bişeyler var mı alışveriş yapacağım bekliyorum...
  • quote:

Orijinalden alıntı: cengos07

Europark' a birkaç kez gittim. Park muhteşem, parkın kenarında kendilerine ait 3-4 adet çok şık oteller var . Biz bir keresinde Colosseum ( İtalyan temalı ) Otelde kaldık. Otellerin içinden özel bir kapı ile parkın içine kolaylıkla geçiliyor ve günlük biletinizle aynı kapıdan gün içerisinde istediğiniz kadar giriş çıkış yapabiliyorsunuz. Oğlunuzun yaşını gözönüne alırsak Europopark'taki aktivitelerin çok uygun olabileceğini düşünmüyorum ( az sayıda o yaşa hitap eden aktiviteler olsa da ). Paris daha iyi bir seçim olabilir. Ama orada da aşırı izdiham ve yüksek fiyatlar söz konusu. Bu nedenle Köln' deki Phantasialand ''http://www.phantasialand.de/en/home '' ve o kadar cazip olmasa da Münih'in batısındaki Legoland önerilebilir. Tüm tema parklarda elinde metre olan bir görevli çocukların boyunu ölçerek aktiviteye girişine müsaade ediyor. İyi tatiller...

Çok tık ederim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: cengos07

Çok tşk ederim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: datox

quote:

Orijinalden alıntı: Eros34

Arkadaşlar, gittigidiyor un sitesinde bu %10 indirim ile ilgili " yapı kredi world card ( play card dahil) " diyor. Yani adios kart dahil değil anlamına mı geliyor bu ? Patlamasın sonra..

Tüm adioslar WORLD özelliklidir.
    Hiçbirşey olmaz.

Olay world özelliği olup olmaması değil anladığım kadarıyla..Bakın ne yazıyor gitti'nin sitesinde kampanyanın ilk maddesi:

Kampanya kapsamında Yapı Kredi Worldcard (Yapı Kredi Playcard dahil), TEB ve Albaraka Worldcard kart sahipleri 01 - 16 Haziran 2013 tarihleri (bu tarihler dahil) arasında GittiGidiyor.com üzerinden tek seferde gerçekleştirecekleri sepet toplamı 500 TL ve üzeri olan peşin veya taksitli alışverişlerinde %10 Worldpuan kazanacaklardır.

Yapı kredinin resmi sitesine girip kredi kartı çeşitlerine bakıyoruz ve bunlar çıkıyor:

http://www.yapikredi.com.tr/tr-TR/kredi_kartlari/bireysel_kartlar/main.aspx

Yani 6 kart çeşidinden 2 si zikredilmiş kampanya açıklamasının ilk maddesinde..
    Yapı kredi world ve play card.

Valla çok büyük katakulliye gelebiliriz, dikkat.

• Bu zamana kadar adios kart ile gittigidiyor'da sorun cikmadi. Puanlar hep yüklendi.

• @Krombacher

Cok detayli ve guzel anlatmissiniz. Valla ne kadar iyi oldu anlatamam. Cok tesekkur ederim size.

• quote:

Orijinalden alıntı: baltacifatih

Arkadaşlar bir kaç bilgim var bilmiyorum işinize gelir mi gelmez mi ama %2 komisyon ile para çekilen ve nakit verilen bir yer var çekim tek çekim oluyor ... özellikle bu yüksek taleplerde işimize gelebilir...

2. olarak multinetin geçtiği bir benzinlik var bu da işimize gelebilir.

Bu dediklerimi pendik te buldum.
    Bilginize ...
    Detyalı bilgileri pm den sorduktan sonra anlaşılmayan yerleri anladığımda burdan tekrar yazarım iyi günler ...

Bahsettiğiniz şey yasa dışıdır.dikkatli olmanızı tavsiye ederim.
  • Arkadaşlar yeni kart alıp ücretsiz olarak uçak bileti almak istiyorum. Gidiş dönüş olarak ortalama 500-600 tl civarında bir bilet alıcam avrupaya. Sizce hangi kartı tercih edeyim ki en hesaplısı olsun? Hepsi için avans kullanıcam çünkü hiç puanım olmayacak yeni alacğaım için.

Adios
    Maximiles
    Wings
  • quote:

Orijinalden alıntı: kilecerme

Arkadaşlar yeni kart alıp ücretsiz olarak uçak bileti almak istiyorum. Gidiş dönüş olarak ortalama 500-600 tl civarında bir bilet alıcam avrupaya. Sizce hangi kartı tercih edeyim ki en hesaplısı olsun? Hepsi için avans kullanıcam çünkü hiç puanım olmayacak yeni alacğaım için.

Adios
    Maximiles
    Wings

adıos veya vakıf alabılırsın.. fakat 600 tl yurtdısı bilet için yaklasık 200 tl wp kullanmanız gerekecegınden adıostan lımıtınıze göre avans puan yeterlı olmayabılır.. vakıfta ise ögrencılere varılen karttan bile 300tl wp avans oluyor.. oda sıze yeterlı olur..
  • civcivx C kullanıcısına yanıt
    Sizin adınıza sevindim öyle dedilerse yatırırlar...
  • 
Sayfa: önceki 18701871187218731874
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.