Şimdi Ara

Adını Hatırlayamadığınız Oyunlar [ANA KONU] (197. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.071
Cevap
171
Favori
328.847
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
29 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 195196197198199
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: komandocafer

2010-13 yıllarıydı tahminimce fps oyunu genelde tek başımaydım grafikleri orta seviye bişeydi ilk görevdi galiba uçakla bir karanlık bir yere atlamıştık bir kapı vardı susturuculu silahla öldürüp içerdekileri tek tek öldürdüğümü hatırlıyorum öldük mü checkpoint maintığıyla önceki yerden başlatıyordu bir de karlı bir dağa çıkıp uzaktakileri dragunovla vurduğumu ve bir binaya dalıp orayı savunduktan sonra pcdeki bilgileri çaldığımı hatırlıyorum.hatta sol altta ufak karakterimizin oturuyor mu yatıyor mu önizlemesi vardı (büyük ihtimal bulamayacağım ama olsun şansımı deniyim)
    Project IGI 2 veya Project IGI 1 olması muhtemel.
  • merhabalar, yaklaşık 15 yıl önce oynadığım bir tank oyunu vardı. tankla savaşıyordum amaç düşman üssünü yok etmek . kendi üssünü de kurabiliyordum ama haritada sadece belirli yerlere kurabiliyordum üs dediğim asker ve tank çıkarmak için bina kurabiliyordum sadece. yanlış hatırlamıyorsam f5 tuşuna basınca nişan aldığın yere ile asker çıkarıyordum f6 tuşu ile tank çıkarıyordum. çıkardığım birimlerle birlikte savaşıyordum. böyle bir oyun vardı bilen duyan var mı acaba
  • woltrannn W kullanıcısına yanıt
    Generals mi?
  • Venomstr kullanıcısına yanıt
    yok hocam
  • Xgamer X kullanıcısına yanıt
    Evet bu çok teşekkür ederim.O alarm sesleriyle eskiye döndüm :D
  • Bundan 6-7 sene oynadığım bir oyun vardı. Bulunduğumuz yerde deprem gibi felaket gerçekleşiyordu , heryer yerle bir oluyordu ve bizde bir kız çocuğu bulup onu annesini arayıp ona ulaştırmaya çalışıyorduk. Görevi yaparken az bir kurşun limitimiz oluyordu dikkatli kullanmak önemliydi, yıkık dökük sokaklarda çeteler olup saldırabiliyordu. Dökük binalar arasında, sokaklarında gezip tırmanıyorduk. En sonunda kızı annesine ulaştırıp bir bota bindiriyoduk ve sonra biz geri dönüyorduk. Oyun orda bitiyordu. Yıllarca bu oyunu aradım ama bulamadım. Arkadaşlar şu oyunu bulursanız çok mutlu olurum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Khyloue K kullanıcısına yanıt
    I am alive.
    Yarım saat kadar oynamayı denemiş ve bırakmıştım. Yanlış hatırlamıyorsam herşey siyah beyazdı. Neyse sana iyi eylenceler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mustafa277 -- 5 Haziran 2020; 20:22:55 >
  • woltrannn W kullanıcısına yanıt
    Battlezone serisinden biri. 1981 battle zone'a bakıp bu değil deme tüm seriye bak. Gerçi değilse de değildir.

• Bir oyun vardı tapınak gibi bir yerin önünde başlıyordu oyun kaşif gibi birşeydik tapınaktaki heykeller hareket edip saldırabiliyodu

• Emrah0107 E kullanıcısına yanıt
    Hangi yıl, bilgisayardamı playstationdamı, adammı kadınmı, kendi gözünden mi yoksa sırta batan kameramı yoksa karaktere tepeden mi bakıyon. Grafikler üç boyutlu mu iki boyutlu mu? Ne tip silahlad kullanıyorsun?

• Beyler yardımcı olun pls baya bilinen bi oyundu
    Bi 5-7 yıl önce

Askeri oyundu operasyonlar yapıyorduk ilk başta mısırda geçiyordu teröristleri öldürüp rehineleri kurtarıyorduk

Tüfekleri
    Ak47
    Su altı taaruz silahı
    Garip bi üçlü silah
    Susturuculu yarı oto sniper
    Susturucusuz baretta

Pistollar
    Glock 18
    Susturuculu pistol
    Susturucusuz pistol
    Su altı taaruz pistolu

Bıçak

El bombası
    Mayın
    Kumandalı bomba
    Rpg
    Silahları vardı

Traileri çok güzeldi
    Böyle askerli bi adam gizlice adamı arkadan bıçakla yere seriyor bi uçağı patlatıyorlardı

Space tuşu bölüm bitince restart yapıyordu zıplıcam diye çok fazla en baştan oynadıydım oyunu

Edit: oyun hayvan gibi araziye sahipti öyle daracık 2 metre alan yoktu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi haydar paşa -- 9 Haziran 2020; 15:52:19 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• haydar paşa H kullanıcısına yanıt
    Delta force serisine bir bak, operation flashpoint ve arma olduğunu hiç sanmıyorum ama onlara da bir bak. Büyük ihtimalle delta force serisinden biridir ama hangisi bilemem.

• Mustafa277 M kullanıcısına yanıt
    Sağol bakayım bi üçgenli yıldırımlı bi simgesi vardı

• haydar paşa H kullanıcısına yanıt
    O zaman delta force ama hangisi.

Onada bakayım internetten

Edit : şu logoyu görür görmez tanıdım oyunu sağolun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi haydar paşa -- 10 Haziran 2020; 10:0:40 >

• En az 6-7 yıllık bir oyun çok biliniyor mu bilmiyorum ben oynardım küçükken. Oyun makinelerle ilgili 3D ama 2D gibi tek açıdan bakılıyor. Oyun size top veriyor sizin o topu kovaya sokmanız gerekiyor ya da devre kurup ampul yakmanız gerekiyor elinizde dişli,çark,bunları bağlayacak ip falan var yani birleşik makineler yapıyorsunuz. ateş veren alet falan da vardı bunları hatırlıyorum. oyun şimdiki çizgi çizip kovaya su dökme oyunlarının atası ve daha teknik hali. hatırlayabildiklerim bunlar
  • smhzsy S kullanıcısına yanıt
    Aradığın oyun büyük ihtimalle crazy machines , oyun gayet popüler. Ancak ben çok az oynadım. Seri halinde olduğundan pek çok versiyonu var. Google yaz görsellerden hangi versiyonu oynadın onu bul.

• bu 3. soruşum felan olacak oyüzden elimdeki tüm bilgileri veriyorum. Oyun büyük ihtimal bir keresinde pc gamer dergisinde cd de verilmiş olabilir çünkü 2008 yılında CD ciden aldığım cd de öyle birşey hatırlıyorum. CD nin içerisinde aynı zamanda condition zero, conflict vietnam, full spectrum ten hammer vs de vardı herneyse. Oyunda açık bir arazideyiz 3 boyutlu ve uzaktan geçen bir askeri konvoyla başlıyor biz ise bir adet howitzer topu yönetiyoruz ve çemberimsi bir hedef ile tüm hedefleri vuruyoruz. Kullandığımız araç 5 bölümde bir felan değişiyordu ve karşı taraf ateş etmeye de başlıyordu.

Bana CD yi satan abi aygül mü ayşegül oyun mu ne diye dükkanı vardı ankara sokulluda. Eğer bunu görürsen ortaya çık.
  • SupremeMasterr kullanıcısına yanıt
    https://www.youtube.com/watch?v=G2PaH49YJ6k&app=desktop

Bu oyunmu?

2008 yılında aldığım bir CD de 2015 yapımı oyun çıkma ihtimali % kaç ?
  • 
Sayfa: önceki 195196197198199
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.