Şimdi Ara

Adını Hatırlayamadığınız Filmleri Buraya Sorunuz (950. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
7 Misafir (1 Mobil) - 6 Masaüstü1 Mobil
5 sn
20.005
Cevap
782
Favori
1.600.506
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
40 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 948949950951952
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

:( evet baya eski bende bi 7-8 sene önce izlemiştim. her türlü aradım son çare de buraya yazdım ama..............

• altust11 A kullanıcısına yanıt

Bana da tanıdık geldi bu ya. Ve çok merak ettim. Oyunculardan fln tanıdık yok mu hiç acaba

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • altust11 A kullanıcısına yanıt

Hocam sanırım buldum. White bird in a blizzard

• aynenn bu shailene woodley oynadığını şimdi görünce hatırladım. kaç gecedir gözüme uyku girmiyorum eyvvvv :D

• Dostlar,

Film 2015-21 arasında olacak,

Anımsadıklarım;

Hayatı olağan giden zengin sayılacak evli bir çiftin (çift muhtemelen zenci) evinin havuzunda (müstakil bir ev),

Cinayet oluyodu ya da hırsızlık,

Adam soruşturmayı yürüten dedektif kadınla aşk yaşamaya başlıyor,

Sonra dedektif kadının da işin içinde olduğu anlaşılıyor..

• bir tane film vardı bir adamla kadın üniversitede tanışıyorlar. adamın bir süre sonra ailesi ölüyor ve bunun üzerine uzak bir yerlere gidiyor. sonrasında kadın bir şekilde onu buluyor ama bir gece ansızın adam kendini asarak intihar ediyor. lütfen filmi bilen ya da tahmini olan varsa yazabilir mi uzun zamandır çıkmıyor aklımdan ve bulamıyorum.

• Bu filmin adını bilen var mı?

• arghh kullanıcısına yanıt

evet tam olarak o teşekkür ederim

• mehtiylc kullanıcısına yanıt

Birşey değil.

• Arkadaşlar söyleyeceğim film biraz eski. Perili bir evde geçiyor. Evde hayalet var filan en son bu hayalet belediye başkanı gibi bir adamın sakat oğluymuş filan herkesten gizlemiş sakat olduğu için. Çocuk huzur bulmaya çalışıyor filan. Baya bi eski film ama. Adını ve linkini bulana benden tavuk döner   Pandemi olmasa yanına ayran da alırdım ama ekonomik şartlar maalesef  

• eeempusa E kullanıcısına yanıt

Changeling - 1980

• quote:

Orijinalden alıntı: arghh

Changeling - 1980

Angelina'nın filmi çıkmıştı da yılı ile birlikte başına the koyunca buldum evet sizin dediğiniz film çok teşekkür ederim. Hemen döner işlemlerine başlayalım  

• eeempusa E kullanıcısına yanıt

Ben yeni yemek yedim teşekkürler , size afiyet olsun ;) Aynı isim ile birden fazla film olabildiği için sonuna yılını koymaya özen gösteriyorum. Çekim yılıyla birlikte ararsanız doğru filmi bulmanız daha olası.

Bu arada film benim korku filmleri sıralamam da daima 1. Sırada dır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi arghh -- 10 Mart 2021; 19:54:14 >
  • Merhabalar çok değil yaklaşık 3-4 sene kadar önce bi uzaylı filmi izlemistim filmin sonunda tekerlekli sandalyede bi bayan vardı filmde insanlar intihar ediyordu çok ciddi ses efektleri vardı ve aşırı gerilim dolu bir filmdi ismini hatırlayanlar yazabilir mi lütfen....
  • quote:

Orijinalden alıntı: akınjıs

Merhabalar çok değil yaklaşık 3-4 sene kadar önce bi uzaylı filmi izlemistim filmin sonunda tekerlekli sandalyede bi bayan vardı filmde insanlar intihar ediyordu çok ciddi ses efektleri vardı ve aşırı gerilim dolu bir filmdi ismini hatırlayanlar yazabilir mi lütfen....

Nasil bir filmmis o merak ettim

• Fearless_tr kullanıcısına yanıt
    Ya filmde bi çığlık sesi mi bi ses efekti vardı resmen altına sıçıyordun gece yüksek sesle izlemek aşırı riskli :):)
  • Film uzaylıların kaçırması teması uzerine olabilir
  • Filmin adı the fourth kind
  • Çok uzun zaman önce izlediğim bir filmdi ve hafızamda küçücük kesitler dışında hiçbir şey kalmadı.

Filmde psikopat bir adam bir kadını alıkoyuyor. Köhne bir mekanda yer yatağına bağlıyor günlerce zulüm ediyor. Kadın bir gün bağlı olduğu yerden kurtuluyor bileklerinden bağlı olduğu zinciri adamın boynuna geçiriyor. Bu adamı bir güzel benzetip uçurum gibi bir yerden aşağı atıyor. Sonra olay yerine polisler falan geliyor. Kadın evine döndükten sonra psikolojik olarak bazı değişimler yaşıyor hatta bir gün nişanlısı mı erkek arkadaşı mı ne geliyor ziyarete masanın üzerinde çikolata görüp şaşırıyor çünkü kadın normalde çikolata sevmeyen biriydi. Psikopat adam sarı saçlı ve beyaz atletli biri olarak kalmış aklımda ve film 2005 öncesi yani bayağı eski.Digitürkte yıllar yıllar önce izlemiştim pek bilindik bir film gibi değil. Detaylarda yanlış hatırladığım yerler vardır belki çok çok uzun zaman oldu. Yardımcı olursanız sevinirim çok uzun zamandır arıyorum ama bulamıyorum.İnşallah bilen biri çıkar.

• fb_hunter1907 kullanıcısına yanıt

silinsin...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-B8DF362DD -- 24 Nisan 2021; 17:6:40 >
  • 
Sayfa: önceki 948949950951952
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.