Şimdi Ara

Adını Hatırlayamadığınız Filmleri Buraya Sorunuz

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
17 Misafir (11 Mobil) - 6 Masaüstü11 Mobil
18.215
Cevap
733
Favori
1.354.304
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sinema - Dizi - Televizyon - Müzik - Kitap >> Sinema >> Sinema Genel >> Adını Hatırlayamadığınız Filmleri Buraya Sorunuz
Giriş
    58 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: computerhero

Bu film çok tanıdık geldi acaip çok eskiden izlemiştim sanki bende merak ettim adını şmdi :)
    quote:

Orijinalden alıntı: computerhero

Bu film çok tanıdık geldi acaip çok eskiden izlemiştim sanki bende merak ettim adını şmdi :)

star kid 1997
    |
    |
    Zaman yolculuğu temalı film eski film değil ormanda değişik yerlerden gelen 3 kişi vardır bunlar ormanda yollarını kaybetmişlerdir . ormanda bir klube vardır dönüp dolaşıp hep aynı yere gelirler. 1 erkek 2 kız daha sonra savaş sesleri gelir 2.ci dünya savaşı vardır diğerleri bu olayı anlayamaz derken 1 erkek daha gelir almanca konuşur bunların boyunlarında bir kolye vardır hepsinde aynı resim vardı galiba açıkcası bu dört kişi alman olan büyük dede diğer kız onun onun kızı diğer kızda bu kızın kızı oğlanda en son kızın oğlu bunlar hepsi aynı yaştadır.şimdi nasıl oluyoda birbirlerini hatırlamıyolar diceksiniz kız alman babasını savaşta bebekken kaybettiği için hatırlamıyor son erkek olanda aslında daha doğmadı henüz kız filmde hamilemiydi sonradanmı oldu o tarafı hatırlamıyorum. bir sahnede dede ile torununun oğlu kavga mı ediyodu falan .Yani dede kızı torunu torununun oğlu bir ormanda klubede aynı yaştalar .aradım ama bulamadım diyaloglar kavgalar sataşmalar güzeldi aklımda böyle kaldı inşallah hatırlayan çıkar kolay gelsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Marlboro__ -- 24 Aralık 2016; 7:32:58 >

• Çavuş
    85 Mesaj
    Arkadaşlar merhaba,
    Filmde kiralık katil başroldü. Bir işte başka bir yaşlı kiralıl katili öldürmr görevini alıyordu. Ama yaşlı adamı öldüremiyordu ve yaşlı adam bunu öldürmeyip evine kızının yanına götürerek eğitiyordu. Görevleri kızla bu elaman yapıyorlardı. En sonunda yaşlı adam hastalıktan dayanılmaz acılar çektiği için bu elemana kensini vırmasını söylüyordu. Ve kızla ikisi kalıyorlardı. Bu filmin adını bilenler var mı acaba
    MSI B150M Bazooka | Intel i5-6500 core 3400 Mhz | Kıngston 16 Gb Ram | AMD Radeon R9 380 4 Gb | Kingston 120 Gb SSD | 1 TB + 750 Gb + 500 Gb WD | Logitec G103 | Logitech G300s | Logitech G230 | Ps4 | Ps3 | Steam:yasintcl | Psn:yasintcl37 | Iphone 7 32 Gb | Samsung Note 4
  • Yarbay
    2712 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: yasintcl

Arkadaşlar merhaba,
    Filmde kiralık katil başroldü. Bir işte başka bir yaşlı kiralıl katili öldürmr görevini alıyordu. Ama yaşlı adamı öldüremiyordu ve yaşlı adam bunu öldürmeyip evine kızının yanına götürerek eğitiyordu. Görevleri kızla bu elaman yapıyorlardı. En sonunda yaşlı adam hastalıktan dayanılmaz acılar çektiği için bu elemana kensini vırmasını söylüyordu. Ve kızla ikisi kalıyorlardı. Bu filmin adını bilenler var mı acaba
    quote:

Orijinalden alıntı: yasintcl

Arkadaşlar merhaba,

http://www.imdb.com/title/tt0118644/

Assassin(s) (1997)

Böyle bi film buldum ama youtube sıkıntısı nedeniyle kontrol edemiyorum. Umarım budur.
    |
    |

• Er
    6 Mesaj
    Hayırlı günler.
    Belgesel hazırlıyorum.
    Bir kısım var, görüntü bulmam gerekiyor.
    Filmlerde içerisinde böyle bir kısım olur diye düşündüm.
    ''Bir sabah uyandığımızda kendimizi dünyanın başka bir yerinde cennet gibi güzel bir mekanda bulsak hemen bir arayışa girer buraya nasıl geldim, kim beni buraya getirdi, diye sorgulamaya başlar etrafı inceleriz. Hiçbir şey olmamış gibi mekandan istifadeye yönelmeyiz.''
    seslendirme bu şekilde olacak. Bu sese uygun bir video arıyorum.
    Farklı bir mekanda uyanıp etrafı inceleyen bir adamın olduğu ( özellikle doğal mekanlar) filmlerden bir kesit var mı hatırladığınız?
    Yardımcı olursanız teşekkür ederim.
    eski bi korku filmi vardı, videokasette izlemiştim çocukken tahmini yıllar 1987-90 olabilir. Filmde bi sahne şöyleydi. adamın alnında bi delik beliriyor ve yılan çıkıyor, bu yılan insan beyni ile besleniyor ve kurbanının gözünden girerek beynini yiyordu. İlk sahne bi hastane de geçiyordu. Bir de minübüs vardı, minibüsün içinden çıkıyorlardı felan... Yürüyen ölüler gibi bişiylerdi... Hatra geçer
    |
    |

Orijinalden alıntı: Mukteseb

Hayırlı günler.
    Belgesel hazırlıyorum.
    ''Bir sabah uyandığımızda kendimizi dünyanın başka bir yerinde cennet gibi güzel bir mekanda bulsak hemen bir arayışa girer buraya nasıl geldim, kim beni buraya getirdi, diye sorgulamaya başlar etrafı inceleriz. Hiçbir şey olmamış gibi mekandan istifadeye yönelmeyiz.''
    Farklı bir mekanda uyanıp etrafı inceleyen bir adamın olduğu ( özellikle doğal mekanlar) filmlerden bir kesit var mı hatırladığınız?
    quote:

Hayırlı günler.
    Belgesel hazırlıyorum.

What Dreams May Come

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

• Yarbay
    2712 Mesaj
    quote:

Hayırlı günler.
    Belgesel hazırlıyorum.
    quote:

Hayırlı günler.
    Belgesel hazırlıyorum.

Iceman (1984)

http://www.imdb.com/title/tt0087452/

Bu filmde donmuş olarak bulunan bir mağara adamının tekrar canlandırılması işlenir. Uyanma sahnesi işine yarayabilir.

• Er
    2 Mesaj
    selam bu forum YENİ ÜYE OLDUM YANLIZ SORUMU NEREYE YAZICAM BULAMADIM ESKİDEN İZLEDİĞİM BİR FİLİMİ ARIYORUMDA YARDIMCI OLURMUSUNUZ RİCA ETSEM
    |
    |
    UZAK DOGU FİLİMİYDİ KONUSUNU ALTA YAZIYORUM

Savaşın ortasında kral yaralanıyr veyada hastalanıyor ve ölüyorama kralın öldüğünü bu yardımcılarından başka kimse bilmiyor yardımcıları yerine tek oğlu olan kötü oğlunu gecirmemek için düşünürken yolda sarhoş birine raslarlar bu sarhoş kralın tıpatıp aynısı akılarına bunu kralın yerine gecirme fikri gelir ve uygularlar sarhoşu kralın yerine eğitip koyarlar kimse farketmez sahte oldugunu sahte kral güzel bi şekilde savaşı yönetir kazanır ve tören yapılacak kralda atıynan halkın arasından geceçek ama kralın atı kraldan başka kimseyi srtına bindirmediğini halk biliyor sahte kral ata binmek ister at izin vermez ve herkes kralın sahte oldugunu anlar ve oğlu yerine gecer filim böylece biter adını hatırlamıyorum yardımcı olursanız sevinirim
    Ben bir film izlemiştim 2 sene evvel filmide tam hatırlayamıyorum genel hattıyla anlatayım.
    Film cinayet filmi, kadın kocasayıla aynı evde yaşamakta adam çok zengin kadın filmim sonunda kocasıyla yatakta sevişirken kocasını öldürüyor her şeyi ayarlamış cinayeti ört pas ediyor. film şaşırtıcı noktası cinayeti çok iyi ört pas etmesiydi ve filmin ana sahnesi de kocasını yatakta çok kötü şekilde canice öldürmesiydi filmin adını hatılayamadım hatılaya vasa çok iyi olur. teşekürler

Enter Nowhere (2011)
    |
    |
    Marlboro__ kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: Pori

Enter Nowhere (2011)
    quote:

Orijinalden alıntı: Pori

Enter Nowhere (2011)

Hocam aradığım film buydu çok teşekkür ederim.
    |
    |
    İYİ GÜNLER ARKADAŞLAR BENİMDE YATIRLAYAMADIĞIM BİR FİLM VAR YARDIMCI OLURSANIZ ÇOK SEVİNİRİM.

Filmde benim hatırladığıma göre Jackie Chan çok eski zamanlarda geçiyordu Jackie uzun saçlı güçlü bir krallıkta bir komutandı o krallık daha eskilerde 3 veya daha fazla krallıklara meydan okumuş ve hepsini yok etmişti ve bir ormanda o zamanlardan kalma kayaya saplı bir kılıç vardı ve o zamanlarda yaşayıp kurtulan ve bidaha savaşmama yemini eden bir asker vardı artık ormanda tek başına çiftçilik yapıyordu Jackie' nin bir kız kardeşi vardı sanırım ve birgün ormanda bişi oldu ona ve o asker onu buldu ve ona yardım etti ve onu iyileştirdi kız 2 günde bir felan saraydan çıkıp onu görmeye gidiyordu ve yendiden saraya dönüyordu bir zamandan sonra o kız o askere aşık oldu sonlara doğru Jackie ve o asker bir nehrin ortasında kılıç dövüşüyordu fakat birbirlerini öldürmek için değil.

HATIRLADIĞIM BU KADAR ARKADAŞLAR JACKİE CHAN OYNUYORDU SANIRIM VE UZUN SAÇLIYDI SAATLERCE ARAŞTIRMA YAPMAMA RAĞMEN BULAMADIM EĞER BİLEN BİR ARKADAŞ YARDIM EDERSE ÇOK SEVİNİRİM EN SON 3 YIL ÖNCE TV DE İZLEMİŞTİM BİDAHA İZLEYEMEDİM.
    |
    |

• Ya bundan 5 6 sene önce bir film izlemiştim konu trende geçiyor bir arkadaş grubu trende yolculuk yaparken doğruluk mu cesaretlilik mi oynuyor ve bir kiz cesaret demenin sonucu olarak son vagona kadar gidiyordu orda da bi adam kiza iskence ediyor derisini falan yüzüyordu sonra kizi aramak icin erkek arkadasi gidiyor ama ayni sekilde o da iskence gorerek ölüyordu filmin adini iki gündür hatirlayamiyorum cildiricam acilen yardim ederseniz cok seviniriim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nazli_karakuss -- 24 Aralık 2016; 23:20:26 >
    Merhaba, adını hatırlayamadığım filmde şekil değiştiren turuncu bir yaratık vardı, en sonunda yakılarak öldürülüyordu sanırım, filme dair başka bir şey hatırlamıyorum. Filmin adını bilen varsa yardımcı olursa sevinirim. Teşekkürler.
    Arkadaşlar ''Sean Penn''bir filmi vardı bulunduğu çevrede yada ailesinde çocuk öldürülüyordu ya da kaçırılıyormuydu tam hatırlıyamıyorum cinayeti işleyen kendi akrabalarından biri çıkmıştı, yani beyni devre dışı bırakan bir filmdi bu filmi bir türlü hatırlayamıyorum ve bulamıyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kesinlikle Önce Ahlak -- 25 Aralık 2016; 0:50:29 >

Orijinalden alıntı: Kesinlikle Önce Ahlak

Arkadaşlar ''Sean Penn''bir filmi vardı bulunduğu çevrede yada ailesinde çocuk öldürülüyordu ya da kaçırılıyormuydu tam hatırlıyamıyorum cinayeti işleyen kendi akrabalarından biri çıkmıştı, yani beyni devre dışı bırakan bir filmdi bu filmi bir türlü hatırlayamıyorum ve bulamıyorum
    quote:

Orijinalden alıntı: Kesinlikle Önce Ahlak

mystic river olabilir.

• Teğmen
    158 Mesaj

olabilir hocam. Bu filmde cinayet varmıydı yada Sean Penn in çocuğu öldürülüyormuy du?
    |
    |
    obili kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Ben Sean Penn filmlerini izlemem. Çok iyi bir aktör olduğunu bildiğim halde , nedendir bilmiyorum herife karşı bi antipatim var

Konusunda yazdığı kadarı ile kızı öldürülen bir polis baba rolündeymiş sanırım.
    |
    |
    Kesinlikle Önce Ahlak kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Bey Azura
SEO
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,531
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.