Şimdi Ara

Adını Hatırlayamadığınız Filmleri Buraya Sorunuz (695. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
20.004
Cevap
782
Favori
1.600.329
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
40 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 693694695696697
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Mukteseb

Hayırlı günler.
    Belgesel hazırlıyorum.
    Bir kısım var, görüntü bulmam gerekiyor.
    Filmlerde içerisinde böyle bir kısım olur diye düşündüm.
    ''Bir sabah uyandığımızda kendimizi dünyanın başka bir yerinde cennet gibi güzel bir mekanda bulsak hemen bir arayışa girer buraya nasıl geldim, kim beni buraya getirdi, diye sorgulamaya başlar etrafı inceleriz. Hiçbir şey olmamış gibi mekandan istifadeye yönelmeyiz.''
    seslendirme bu şekilde olacak. Bu sese uygun bir video arıyorum.
    Farklı bir mekanda uyanıp etrafı inceleyen bir adamın olduğu ( özellikle doğal mekanlar) filmlerden bir kesit var mı hatırladığınız?
    Yardımcı olursanız teşekkür ederim.

What Dreams May Come

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mukteseb

Hayırlı günler.
    Belgesel hazırlıyorum.
    Bir kısım var, görüntü bulmam gerekiyor.
    Filmlerde içerisinde böyle bir kısım olur diye düşündüm.
    ''Bir sabah uyandığımızda kendimizi dünyanın başka bir yerinde cennet gibi güzel bir mekanda bulsak hemen bir arayışa girer buraya nasıl geldim, kim beni buraya getirdi, diye sorgulamaya başlar etrafı inceleriz. Hiçbir şey olmamış gibi mekandan istifadeye yönelmeyiz.''
    seslendirme bu şekilde olacak. Bu sese uygun bir video arıyorum.
    Farklı bir mekanda uyanıp etrafı inceleyen bir adamın olduğu ( özellikle doğal mekanlar) filmlerden bir kesit var mı hatırladığınız?
    Yardımcı olursanız teşekkür ederim.

Iceman (1984)

http://www.imdb.com/title/tt0087452/

Bu filmde donmuş olarak bulunan bir mağara adamının tekrar canlandırılması işlenir. Uyanma sahnesi işine yarayabilir.
  • selam bu forum YENİ ÜYE OLDUM YANLIZ SORUMU NEREYE YAZICAM BULAMADIM ESKİDEN İZLEDİĞİM BİR FİLİMİ ARIYORUMDA YARDIMCI OLURMUSUNUZ RİCA ETSEM
  • UZUN ZAMAN ÖNCE İZLEDİĞİM BİR FİLİMİ ARIYORUM
    UZAK DOGU FİLİMİYDİ KONUSUNU ALTA YAZIYORUM

Savaşın ortasında kral yaralanıyr veyada hastalanıyor ve ölüyorama kralın öldüğünü bu yardımcılarından başka kimse bilmiyor yardımcıları yerine tek oğlu olan kötü oğlunu gecirmemek için düşünürken yolda sarhoş birine raslarlar bu sarhoş kralın tıpatıp aynısı akılarına bunu kralın yerine gecirme fikri gelir ve uygularlar sarhoşu kralın yerine eğitip koyarlar kimse farketmez sahte oldugunu sahte kral güzel bi şekilde savaşı yönetir kazanır ve tören yapılacak kralda atıynan halkın arasından geceçek ama kralın atı kraldan başka kimseyi srtına bindirmediğini halk biliyor sahte kral ata binmek ister at izin vermez ve herkes kralın sahte oldugunu anlar ve oğlu yerine gecer filim böylece biter adını hatırlamıyorum yardımcı olursanız sevinirim
  • İYİ AKŞAMLAR ARKADAŞLAR
    Ben bir film izlemiştim 2 sene evvel filmide tam hatırlayamıyorum genel hattıyla anlatayım.
    Film cinayet filmi, kadın kocasayıla aynı evde yaşamakta adam çok zengin kadın filmim sonunda kocasıyla yatakta sevişirken kocasını öldürüyor her şeyi ayarlamış cinayeti ört pas ediyor. film şaşırtıcı noktası cinayeti çok iyi ört pas etmesiydi ve filmin ana sahnesi de kocasını yatakta çok kötü şekilde canice öldürmesiydi filmin adını hatılayamadım hatılaya vasa çok iyi olur. teşekürler
  • Marlboro__ kullanıcısına yanıt
    Enter Nowhere (2011)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pori

Enter Nowhere (2011)

Hocam aradığım film buydu çok teşekkür ederim.
  • İYİ GÜNLER ARKADAŞLAR BENİMDE YATIRLAYAMADIĞIM BİR FİLM VAR YARDIMCI OLURSANIZ ÇOK SEVİNİRİM.

Filmde benim hatırladığıma göre Jackie Chan çok eski zamanlarda geçiyordu Jackie uzun saçlı güçlü bir krallıkta bir komutandı o krallık daha eskilerde 3 veya daha fazla krallıklara meydan okumuş ve hepsini yok etmişti ve bir ormanda o zamanlardan kalma kayaya saplı bir kılıç vardı ve o zamanlarda yaşayıp kurtulan ve bidaha savaşmama yemini eden bir asker vardı artık ormanda tek başına çiftçilik yapıyordu Jackie' nin bir kız kardeşi vardı sanırım ve birgün ormanda bişi oldu ona ve o asker onu buldu ve ona yardım etti ve onu iyileştirdi kız 2 günde bir felan saraydan çıkıp onu görmeye gidiyordu ve yendiden saraya dönüyordu bir zamandan sonra o kız o askere aşık oldu sonlara doğru Jackie ve o asker bir nehrin ortasında kılıç dövüşüyordu fakat birbirlerini öldürmek için değil.

HATIRLADIĞIM BU KADAR ARKADAŞLAR JACKİE CHAN OYNUYORDU SANIRIM VE UZUN SAÇLIYDI SAATLERCE ARAŞTIRMA YAPMAMA RAĞMEN BULAMADIM EĞER BİLEN BİR ARKADAŞ YARDIM EDERSE ÇOK SEVİNİRİM EN SON 3 YIL ÖNCE TV DE İZLEMİŞTİM BİDAHA İZLEYEMEDİM.
  • Ya bundan 5 6 sene önce bir film izlemiştim konu trende geçiyor bir arkadaş grubu trende yolculuk yaparken doğruluk mu cesaretlilik mi oynuyor ve bir kiz cesaret demenin sonucu olarak son vagona kadar gidiyordu orda da bi adam kiza iskence ediyor derisini falan yüzüyordu sonra kizi aramak icin erkek arkadasi gidiyor ama ayni sekilde o da iskence gorerek ölüyordu filmin adini iki gündür hatirlayamiyorum cildiricam acilen yardim ederseniz cok seviniriim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nazli_karakuss -- 24 Aralık 2016; 23:20:26 >
  • Merhaba, adını hatırlayamadığım filmde şekil değiştiren turuncu bir yaratık vardı, en sonunda yakılarak öldürülüyordu sanırım, filme dair başka bir şey hatırlamıyorum. Filmin adını bilen varsa yardımcı olursa sevinirim. Teşekkürler.
  • Arkadaşlar ''Sean Penn''bir filmi vardı bulunduğu çevrede yada ailesinde çocuk öldürülüyordu ya da kaçırılıyormuydu tam hatırlıyamıyorum cinayeti işleyen kendi akrabalarından biri çıkmıştı, yani beyni devre dışı bırakan bir filmdi bu filmi bir türlü hatırlayamıyorum ve bulamıyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kesinlikle Önce Ahlak -- 25 Aralık 2016; 0:50:29 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kesinlikle Önce Ahlak

Arkadaşlar ''Sean Penn''bir filmi vardı bulunduğu çevrede yada ailesinde çocuk öldürülüyordu ya da kaçırılıyormuydu tam hatırlıyamıyorum cinayeti işleyen kendi akrabalarından biri çıkmıştı, yani beyni devre dışı bırakan bir filmdi bu filmi bir türlü hatırlayamıyorum ve bulamıyorum

mystic river olabilir.
  • obili O kullanıcısına yanıt
    olabilir hocam. Bu filmde cinayet varmıydı yada Sean Penn in çocuğu öldürülüyormuy du?
  • Kesinlikle Önce Ahlak K kullanıcısına yanıt
    Ben Sean Penn filmlerini izlemem. Çok iyi bir aktör olduğunu bildiğim halde , nedendir bilmiyorum herife karşı bi antipatim var

Konusunda yazdığı kadarı ile kızı öldürülen bir polis baba rolündeymiş sanırım.
  • obili O kullanıcısına yanıt
    EyvALLAH teşekkür ederim o zaman bu film
  • BİR FİLM VARDI BİR KÖYÜN ERKEKLERİNİ SAVAŞA GÖTÜRÜYORLARDI. KADINLAR MAYINLI ÜZÜM BAĞINDAN ÜZÜM TOPLUYORLARDI FİLMİN ADINI UNUTTUM. YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİM
  • Merhaba bir film vardı söylerseniz sevinirim. Küçük bir çocuk var onu hayalet sanan bir adam. Ancak normalde kendisi hayaletmiş. Filmin sonunda anlaşılıyordu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zortin -- 25 Aralık 2016; 3:03:38 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zortin

Merhaba bir film vardı söylerseniz sevinirim. Küçük bir çocuk var onu hayalet sanan bir adam. Ancak normalde kendisi hayaletmiş. Filmin sonunda anlaşılıyordu.

the sixth sense
  • Eyvallah teşekkür ederim +1

• dmrts33 kullanıcısına yanıt
    Carlston za Ognjenku (2008) - Satılık Gözyaşları?
    https://www.youtube.com/watch?v=QuRctLXYzO8
  • 
Sayfa: önceki 693694695696697
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.