Şimdi Ara

Adını Hatırlayamadığınız Filmleri Buraya Sorunuz (591. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
20.005
Cevap
782
Favori
1.600.483
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
40 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 589590591592593
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    bu değildi hala arıyorum buılamadım ya
  • ssss66 S kullanıcısına yanıt
    Tokyo Ghoul Değildir Muhtemelen Dimi?
  • mvsbyft M kullanıcısına yanıt
    http://www.imdb.com/title/tt1282140/ Bu Değildir Dimi ?
  • Bir film izlemiştim iki yıl önce falan. Anlam vermemiştim. O yüzden yeniden izlemek istedim. Filmde uzay gemimsi bir yerdi (cehennem olarak kalmış ama aklımda). İçerde suçlular deliler falan vardı. Baş karakterinse bir özelliyi vardı. Yanlış hatırlamıyorsam konuşmuyordu da. Rasputin diye de bir deli filan vardı. Filmin sonunda bizim karakter kızgın su gibi bir şeyin içine atlayıp kurtarıyordu bunları. Filmin adının sonunda rakam vardı "0" galiba.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bundan 4 - 5 sene önce bir film izlemiştim. Filmin ilk sahnesinde 3 tane çıplak kadın kendini bıçaklayarak öldürüyordu. Bir grup genç o eve gidiyordu ve çıkamıyorlardı. Değişik bi filmdi ama bir türlü bulamadım. Lütfen yardımcı olur musunuz ? Ne zamandır bu filmi arıyorum kafayı yemek üzereyim lütfen yardımcı olun.
  • Arkadaşlar filmin içeriği korkuydu. Su kenarında tahta gibi bir totem'in içinde hapsolan kötü ruh gibi bişey vardı. Canavarda ufak tefek bişeydi diye hatırlıyorum. Bir grup vardı ormanlık bir yerde ve bunlar iç çamaşırı gibi bişey topluyordu yarışma için. Hatta 2 tane çift birbiriyle ilişkiye girerken bu ruh gelip onları öldürmüştü. Elindeki sivri çivili tuhaf bir tokmakla erkeğin cinsel organınını parçalamıştı hatta. 2000'lerin başında Tv'de çok yayınlamıştı. Hatırlayan arkadaşlar yardım edebilirse sevinirim.
  • Arkadaşlar merhaba yıllar önce ( tam olarak hatırlamıyorum ama 6 yıl ve daha fazla büyük ihtimalle) tv de izlediğim bir film vardı. Filmin içerisinde dev bir kurt vardı neredeyse tek katlı bir bina kadar boyu vardı.Ayrıca o kurtu yönlendiren büyücü tarzı pek gözükmeyen biri vardı.Filmde kasaba dakiler çeşitli şeyler için ormana gittiğinde geri dönmüyorlardı ve kasabalılar sürekli kurtları suçluyordu.Ara sıra erkekler kaybolan çocukları aramak ve kurtları avlamak için ormana gidiyorlardı.Mevsim kıştı her zaman kar vardı yerde.Kasabaya bu sorunu çözmek için 2 kişi gelmişti. Yaşanan tarih eskiydi ama silah falan vardı. Belirleyici özellik ise o devasa yaratık gibi olan kurttu. eğer bulursanız yeminle hayatımı kurtarmış olacaksınız düşüne düşüne kafayı yiyecem :9
  • Bunlardan birisi olabilir mi ? Pek dediğinizle alakalı değil ama bi bakın isterseniz.

http://www.imdb.com/title/tt0780653/

http://www.imdb.com/title/tt1987028/

Bahsettiğiniz filmle aynı konuyu işleyen bir film var fakat kurt adamlar değil, cadılar var.

http://www.imdb.com/title/tt1428538/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi UberkS -- 2 Şubat 2016; 19:03:15 >
  • Demon Island (2002)
  • Aynen buydu. Çok teşekkür ederim hocam.
  • Adını hatırlayamadığım bir film var. Liseden Sonra iş ilanlarına bakan bir çocuk afişte gördüğü güzel kız yüzünden işe başvuruyor. Ormanda çalışmak üzere eğitim almaya gidiyor ve olaylar gelişiyor.
    Bu filmi hatırlayan olur mu acaba? Japon filmiydi sanırım.
  • .a bi film vardi yabanci cok guzel bir filmdi ama ismini bilmiyorum 1 tane uzun boylu zenci oynuyordu filmde uyusturucu recetesi vardi onda adamin pesine dusuyolardi mavi haplardan uretiyordu diskoda dagitiyordu gibi hatirliyirum zenci adam altinda etek vardi hatta yaninda bir beyaz adam la beraber takiliyordu betaz olanin kiz arkdasida vardi bi ara adami gtnden vuruyordu biyle gidiyordu kiz motora binip gidiyordu zenci en sonunda uyusturucunun fotmulunu adamlara veriyordu

• malesef onlar değil , ama 2 . sıradaki benzer dönem ama kurt adam değildi oradaki bir de yerlerde hep kar vardı
  • Firekaserr1 kullanıcısına yanıt
    güzel tanık
  • Arkadaşlar Umarım Yardım Eden Biri Çıkar Aranızdan....Lütfen okuyun önemli benim için...Teşekkürler...

Film kaç yılında cekılmıs kım oynuyor hıcbırsey hatırlamıyorum ama eger ızleyen varsa konusundan dolayı hemen cıkarır dıye dusunuyorum

En basit sekılde anlatıyorum;

Filmde karı koca var ikiside çok çok ıyı piyanist ve fikir ayrılıklarından bosanıyorlar ıkısıde kendı yollarını cızıyor ve bır pıyano yarısmasıyla karsı karsıya gelıyorlar fılmın sonunda ıkısıde
    muhtesem bır pıyano resitali veriyor ve final...

Bu fılmı ızleyen adını hatırlayan yardımcı olabılecek bır arkadas varsa cok sevınırım sımdıden kendısıne tesekkur ederım,,Cevap verecek kısı benım mesajımı alıntılayarak cvp verırse gozumden kacmamıs olur tesekkur...
  • Arkadaşlar bir film anlatacağım. Bu anlatımla filmi çıkarabilecek olursa şimdiden tebrik ederim.

İki karakterimiz var biri kadın biri erkek. Kadın sarışındı kıvırcık saçlı diye kalmış aklımda. Bunlar eğleniyorlar bayağı iyi zaman geçiriyorlar, hatta bir lunapark sahnesi de kalmış aklımda. Bunlar şehir içinde park gibi bir yerde toprağa metal bi kutuda not yazıp gömüyorlar. Zamanı gelince ya adam yanda ikisi de gelip o notu çıkarıyorlar.

Etkilenmiştim filmden ama hatırladıklarım bu kadar. Filmi izleyen biri adını yazarsa çok mutlu olurum.

• lubnatsimehc kullanıcısına yanıt
    Jeux d'enfants-2003
  • SA . ARKADAŞLAR BENİMDE NE ZAMANDI ARADıĞIM BİR FİLM VAR
    zenci mahallesinde büyüyen bir beyaz adamın bir günlük hayatı başından geçen olaylar komedi türünde bir filmdir
    konusu: küçük yaşlarda belanın ta kendisi olan deric ismindeki karakter ,zenci mahallesinde ve ailesinde büyüyen bir beyaz, Filmde evden süt almak için çıkar ama başı beladan kurtulmaz sokaklarda çetelere bulaşır polislerle zor başı zor durumda kalır . yanında çok samımı olduğu bir zenci arkadaşı vardır hapise girer adamlar etrafında öldürülür tamamen saçma ama kuzenımle 5-6 önce izlediğimiz bir filmdir ve ben bu filmin ismini unuttum yardımcı olursanız sevinirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ercancan123 -- 3 Şubat 2016; 14:47:24 >
  • legend.1995 kullanıcısına yanıt
    Hocam o degil malesef

• Hocam benim dedigim adsm mavi hap formuku var adamlar bu zencijin pesine dusuyor sonra adam uretiyor discoda dagitiyor etkisine bakiyolardi sanirim zenci adam liseli uzun etek gibi birsey giyiyordu

• 
Sayfa: önceki 589590591592593
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.