DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Yeni DH Mobil Uygulama herkese açık beta sürümü kullanıma açıldı. Gizle Şimdi Dene
Adını Hatırlayamadığınız Filmleri Buraya Sorunuz
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: , , sese593 Daha Az
3 Kayıtlı Üye, 1 Misafir Kullanıcı, 2 Mobil Kullanıcı  ( 2 Mobil Cihaz  )
15.469
Cevap
626
Favori
1.039.092
Tıklama
Konudaki Resimler
Mesaj Tarihine Göre En Beğenilen Son Ekleneneler
Seçimimi Hatırla
Tüm Forumlar >> Sinema - Dizi - Televizyon - Müzik - Kitap >> Sinema >> Sinema Genel >> Adını Hatırlayamadığınız Filmleri Buraya Sorunuz
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      5 Mesaj
      07 Ocak 2016 10:42:04
      Arkadaşlar ben bir film aramaya geldim birine yardım ettim :D

Şimdi benim izlediğim film 2 yıl önce sinemada oynadı.

Radyoaktif serpintili bir çukura düşen 2-3 erkek çocuk çıktıklarında olağanüstü güçlerle donatıldıklarını görüyorlar. Arabaları gola gutusu gibi, bükebildiklerini görüyorlar.

En son polisler gebertüyor. Bu filmi bilen var mı?

Şimdiden herkese teşekkür ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi backnogame -- 7 Ocak 2016; 10:46:39 >

• Er
      4 Mesaj
      07 Ocak 2016 11:22:36
      rkadaşlar bir film var sürekli aklıma takıldı.

Daha çok ajan filmlerini anımsatan bir filmdi.

Filmin konusu şu:

Bir kadın var normal görevinde işe gidiyor. Sonrasında ertesi gün olduğunda işe gittiğinde kimse onu tanımıyor burada çalışmıyor vs

Kimliğini bile ele geçiyorlar.
      Sanki kadın hayatta yokmuş gibi. ama bu filmi bulamadım yardımcı olabilir misiniz ?

Vpoler
    • Yarbay
      2024 Mesaj
      07 Ocak 2016 18:17:46
      quote:

Orijinalden alıntı: wanlensing

Sanırım tnt kanalı kapanmadan önce sürekli oynayan bi film vardı.adam akşamdı ve bir görev için bir köye tanınmamak için fırıncı olarak gidiyordu.sonra ordaki hayatı çok sevince ajanligi bırakıp orda yaşamaya başlıyordu.hatırlayan varmı?
      Teşekkürler şimdiden

http://www.imdb.com/title/tt0783234/

The Baker (2007)

• Yarbay
      2024 Mesaj
      07 Ocak 2016 18:19:57
      quote:

Orijinalden alıntı: backnogame

Arkadaşlar ben bir film aramaya geldim birine yardım ettim :D

Şimdi benim izlediğim film 2 yıl önce sinemada oynadı.

Radyoaktif serpintili bir çukura düşen 2-3 erkek çocuk çıktıklarında olağanüstü güçlerle donatıldıklarını görüyorlar. Arabaları gola gutusu gibi, bükebildiklerini görüyorlar.

En son polisler gebertüyor. Bu filmi bilen var mı?

Şimdiden herkese teşekkür ederim.

• Er
      5 Mesaj
      07 Ocak 2016 19:42:07
      quote:

Orijinalden alıntı: obili

Alıntıları Göster

obili

teşekkür ederim dostum, harikasın :)
      |
      |

• Binbaşı
      1467 Mesaj
      07 Ocak 2016 22:42:01

Teşekkürler
      |
      |
      obili kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Citroen Berlingo Selection Modutop Beyaz 2012.
      Sony Xperia S 32Gb
      Sony Tablet S 16 Gb
    • Er
      4 Mesaj
      08 Ocak 2016 09:46:43
      quote:

Orijinalden alıntı: Rolet

rkadaşlar bir film var sürekli aklıma takıldı.

Daha çok ajan filmlerini anımsatan bir filmdi.

Filmin konusu şu:

Bir kadın var normal görevinde işe gidiyor. Sonrasında ertesi gün olduğunda işe gittiğinde kimse onu tanımıyor burada çalışmıyor vs

Kimliğini bile ele geçiyorlar.
      Sanki kadın hayatta yokmuş gibi. ama bu filmi bulamadım yardımcı olabilir misiniz ?

yok mu bilen
      |
      |

Vpoler
    • Yarbay
      2619 Mesaj
      08 Ocak 2016 10:14:14
      arkadaşlar 80 li yıllarda supermarket li bi komedi filmi vardı. ismini supermarket olarak hatırlıyorum ama hiçbişi bulamadım o isimle. fransız ya da yugoslav yapımı olabilir. bi kaç sahne hatırladığım
      - adam süpermarkette kabinde eşyalarını kaybediyordu sonra marketteki deterjanları köpürtüp vücuduna sürerek dışarı çıkıyordu
      - otobüse binmeye çalışıyorlardı otobüstekiler bunları geri atıyors-du bir iki denemeden sonra biniyorlardı o sırada otobüsün öbür tarafı yıkılıyordu insanlar ordan aşağıya düşüyordu
      - bi yere giriyorlardı yerde beyaz halılar vardı. girip bi kaç adımdan sonra ayakkabılarını çıkarıyorlardı ayakkabıyla bastıkları yerlerde iz yokken çorapla geçtikleri yerlerde simsiyah leker oluyordu
      |
      |

• Teğmen
      151 Mesaj
      08 Ocak 2016 19:37:07
      bi öğretmen vardı yeni gittiği sınıfında ilk baş kimse iplemiyordu daha sonra bütün sınıfa kendini sevdiriyodu eski polis gibi bişeydi galiba birde sınıfta bi uyuşturucu şebekesiyle iş yapan öğrenci vardı öğretmen bu şebekeyi çökertmeye çalışıyordu öğrencilere kendisininde eskiden çetelere üye olduğunu felan anlatıyordu acill yardım

• Teğmen
      110 Mesaj
      08 Ocak 2016 22:32:19
      umarım ki bulursunuz. bir çocuk var pısırık okulda arkadaşlarıylada baya alay konusu neyse gel zaman git zaman bu çocuğun babasını bir çete öldürüyor bu çocukta intikam almak için bir dövüş ustasının yanına gidiyor yalvarıyor kendisini eğitmeai için neyse adam en sonunda kabul ediyor çocuğu dağda şelalede falan zorlu eğitimlerden geçiriyor sonra çocuk dövüşçü olmaya hazır kıvama geliyor hatta bir arkadaşının doğum gününde adamları dövüyor herkes şaşırıyoe falan. daha sonra babasını öldüren çetenin liderini buluyor ve onunla bir turnuvada karşılaşabileceğini öğreniyor hatta filmin son sahnesinde adamla ringte kapışıyor adamı yeniyor. oyuncular asyalı film asyalı bi ülke yapımı. ve bu çocuk 18 yaşındamıydı neydi. adını bilen varsa çok rica ediyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sercan35666 -- 8 Ocak 2016; 22:34:15 >
      |
      |

• Teğmen
      110 Mesaj
      08 Ocak 2016 22:54:31

kardeş coolio - gangsta paradise şarkısının klibindeki filmmi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |
      asdef kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Teğmen
      110 Mesaj
      08 Ocak 2016 23:16:34
      arkadaşlar bir film daha yazacağım ama bunun bulunması mümkünmü bilmiyorum eski bir film 80ler sonu olabilir veya 90lae başı. çocukken izlemiştim. konusu : okulda dalga geçilen ve sanırım çaylak lakaplı gözlüklü süzme bir arkadaş var okulda bir kıza aşık tabi kızda okulun agasının manitası neyse bizim bu arkadaş gece yolda yürürken bie çöp kutusunun önünden geçiyor ve içine şişe atıyor sonra şişe çöpten çıkıyor. adam şaşırıyoe ve o attıkça, şişe çöpten çıkmaya devaö ediyor. meğer şişede cin var neyse adamla tanışıyolar falan. bi sahede araba isiiyo diğer bi sahnesinde adam cinden ufacık olup sevdiği kızın etek altına girmek istiyodu ve oluyoduda ama eteğin altındayken baya zorlanıyordu. kızda sınıfta derste. amerikan yapımı film.

|
      |

• Teğmen
      110 Mesaj
      08 Ocak 2016 23:36:41
      beyler bi tane daha. allahını seven bana kill bill in 80yapımını söylesin veya 70ti. çok iyi hatırlıyorum kill bill filminin tabiki aynı adlı değil 70 veya 80 lerde çekilmiş bi filmi daha var. benzeri yani. yine sarı takım elbise eşortman tarzı ve sarışın amerikalı kadın.

|
      |

• Er
      13 Mesaj
      09 Ocak 2016 01:47:19

arkadaşlar çok uzun zamandır merak ettiğim ve bir türlü bulamadığım bir film var. sizlerin film bilgisine güveniyorum şöyle bir el atarsak çok güzel olur.

ikinci dünya savaşı sırasında ya da savaşın çıkmasından çok kısa bir süre önce almanya'da nazi partisi üyeleri, devlet adamları, önemli kişiler yahudi meselesi için bir çiftlik evinde toplanıyor. mesele yahudilerin akıbeti. hepsini öldürelim mi, yarım kan olanlar ne olacak, çeyrek kan olanlar ne olacak (dedesi yahudi olan, yahudi olmayıp yahudiyle evlenenler). bütün film zaten o köşkte geçiyor sanırım. işte nazi üniformalı adamlar, tıp uzmanları, führer'in sağ kolu bir masada bu meseleleri konuşuyor. hatta yahudi cemaatinden bir kişi de var toplantıda. o da mümkün mertebe cemaaatini kurtarmaya çalışıyor. kısırlaştıralım ama öldürmeyelim diyorlar. filmin sonunda toplantı dağılıyor ve ev sahibi bütün kayıtları imha edin emri veriyor. holokost'un felsefi ve teknik detaylarını, imha sürecinin çerçevesini bu toplantı çiziyor. zaten toplantı gerçek. tarihte gerçekten böyle bir toplantı olduğu biliniyor ama ben filmin ve toplantının ismini bir türlü bulamadım. lütfen yardımcı olun arkadaşlar ya.
      |
      |
      Bahsedilenler: obili

• Teğmen
      110 Mesaj
      09 Ocak 2016 11:18:15

2001 conspiracy

|
      |
      denihmar kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Teğmen
      212 Mesaj
      09 Ocak 2016 20:02:58

1.film
      zohana bulasma

|
      |
      tugberkguven kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Tupac Amaru Shakur
    • Yüzbaşı
      474 Mesaj
      09 Ocak 2016 21:23:00
      Merhaba arkadaşlar.

Benim aklıma takılan film büyük ihtimal 2014 yada 2015 yapımı yani yeni bir film. Sadece fragmanını izlemiştim. altyazısı gelince izlerim demiştim şimdilerde aklıma geldi ama bi türlü adını anımsayamadım.

Filmde elemanımız karlı bir yolda kamyonetini sürerken ufak bi çocukla karşılaşıyor ve onu alıp evine götürüyor, eve gidince kapyı açan (sanırım annesi) kardeşin nerede diye soruyor? O anda adam da şaşırıyor falan herneyse arıyorlar ama diğer çocuğu bulamıyorlar. Sonrasında bu ufak çocuğun büyümüş halini görüyoruz.

Fragmandan hatırladığım bunlardı malesef.

Edit:
      Aradım ve buldum:

"Every Thing Will Be Fine" mış.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hopeless1 -- 13 Ocak 2016; 0:22:41 >
      |
      |

• Yüzbaşı
      397 Mesaj
      09 Ocak 2016 22:57:30
      Filmi tam izlemedim sadece bir kaç sahnesini izlemiştim tv de heralde???
      Neyse aklımdakileri söyleyeyim,Öncelikle bir aşı geliştiriliyor,bu aşı insanların içindekilere göre(İyilik ve kötülüğe göre) onları ya kötü birer zombi yaratıklara çeviriyor,ya da onları ölümden geri getiriyor,çok daha güçlü ve refleksleri çok daha iyi olarak,aşı sadece bir kaç kişiye iyi yönde tesir etmiş.Neyse baş kahramanımız ağır yaralanıyor ve aşıyı kullanıyor,kötü olarak geleceğinden o kadar emin ki,ancak iyi ve daha güçlü olarak diriliyor.Sonra kamera açısı fps olarak devam ediyor birkaç sahne.Zombileri öldürüyor o sırada.Cs,cod,left 4 dead oynuyormuşsunuz gibi düşünün.Bu kadarını hatırlıyorum.

Livin La Vida Loca
    • Yarbay
      3844 Mesaj
      10 Ocak 2016 21:38:31
      quote:

Orijinalden alıntı: brightlord

Filmi tam izlemedim sadece bir kaç sahnesini izlemiştim tv de heralde???
      Neyse aklımdakileri söyleyeyim,Öncelikle bir aşı geliştiriliyor,bu aşı insanların içindekilere göre(İyilik ve kötülüğe göre) onları ya kötü birer zombi yaratıklara çeviriyor,ya da onları ölümden geri getiriyor,çok daha güçlü ve refleksleri çok daha iyi olarak,aşı sadece bir kaç kişiye iyi yönde tesir etmiş.Neyse baş kahramanımız ağır yaralanıyor ve aşıyı kullanıyor,kötü olarak geleceğinden o kadar emin ki,ancak iyi ve daha güçlü olarak diriliyor.Sonra kamera açısı fps olarak devam ediyor birkaç sahne.Zombileri öldürüyor o sırada.Cs,cod,left 4 dead oynuyormuşsunuz gibi düşünün.Bu kadarını hatırlıyorum.

Doom

• Yüzbaşı
      397 Mesaj
      10 Ocak 2016 21:59:33

teşekkürler.
      |
      |
      X kare kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Livin La Vida Loca

Reklamlar
SEO
modasor
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,922
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.