Şimdi Ara

Adını Hatırlayamadığım Bir Strateji Oyunu

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
1
Favori
473
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 97-98 yıllarında oynadığım Command & Conquer tarzı çok güzel bir savaş & strateji oyunu vardı fakat oyunun adını sanını bir türlü hatırlıyamıyorum, bulamıyorum da. Onda da silo, radar vb. kurabiliyorduk fakat Command & Conquer değil kesinlikle (Comandos da değil). Eski bir oyun. Win98de oynardım. Age Of Empires 1 zamanlarıydı. Bilen, oynayan, hatırlayan arkadaşlar varsa yardımcı olabilirler mi? Teşekkürler... (Hatırlanamayan oyunlar bölümünü daha sonra farkettim kusura bakmayın)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi canerci -- 27 Şubat 2017; 6:30:48 >

• starcraft ?
  • Red alert 1 olabilir mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tibersun

• Total Annihilation
    Dark Reign
    Dune
  • quote:

Orijinalden alıntı: mert1905x

Tibersun

c&c'nin tüm versiyonlarına baktım. En çok Tibersun'a benziyor (sesler, komutlar falan) ama o değil. Uydu ve silo modelleri daha başkaydı diye hatırlıyorum. Yine görevli askerli bi strateji oyunuydu. Normal versiyonla, Tibersun arası bi versiyon da var mı ki acaba?

• Biraz oynayınca , zamanında oynadığım oyunun Command & Conquer'ın ilk versiyonu olduğunu anımsadım :). Yardımcı olan herkese teşekkürler...
  • ARSENAL olabilir mi? Enteresan bi şekilde bu oyunu kendimden başka kimse hatırlamıyor çünkü

https://www.youtube.com/watch?v=uILsBumwsiU
  • quote:

Orijinalden alıntı: gokhandisci

ARSENAL olabilir mi? Enteresan bi şekilde bu oyunu kendimden başka kimse hatırlamıyor çünkü

https://www.youtube.com/watch?v=uILsBumwsiU

Command & Conquer'ın ilk versiyonu idi oynadığım oyun. Teşekkürler...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.