Şimdi Ara

ADIM ADIM versiyon düşürme (DENENDİ-ÇALIŞIYOR) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
69
Cevap
7
Favori
41.811
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Shsh kaydım var fakat iPad 2 3G de bir türlü 4.3.3 e geri dönmemiyorum :S
  • quote:

Orijinalden alıntı: burak11

ifaith ile shsh kaydı aldım nasıl 4.3.3e döneceğim?

+1

iFaith ile ben de local bilgisayarıma 4.3.3 shsh kaydı aldım... bu durumda restore nasıl yapılıyor?

4.3.3 ten yine 4.3.3 e ve 5 ten 4.3.3 e yapılan restorelerde biraz farklılık var sanırım ?

@burak11 belki burası yardımcı olur ama ben de henüz denemedim
    http://iphoneism.com/2011/06/05/create-signed-ios-ipsw-using-ifaith-to-restore-iphone-without-cydia-server-or-tinyumbrella/

• quote:

Orijinalden alıntı: DoomBringér

quote:

+1

iFaith ile ben de local bilgisayarıma 4.3.3 shsh kaydı aldım... bu durumda restore nasıl yapılıyor?

4.3.3 ten yine 4.3.3 e ve 5 ten 4.3.3 e yapılan restorelerde biraz farklılık var sanırım ?

@burak11 belki burası yardımcı olur ama ben de henüz denemedim
    http://iphoneism.com/2011/06/05/create-signed-ios-ipsw-using-ifaith-to-restore-iphone-without-cydia-server-or-tinyumbrella/

Hocam hakikaten bu sitede süper anlatmış. Birisi denerse yorumlarını paylaşırsa seviniriz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Alpset

Shsh kaydim yok var ya da bilmiyorum heralde. Yani ben pcye bagladim hep bu kendini esledi. İlk aldigimda neydi bilmiyorum ama hep ayni pcde guncelledim, kendini esledi hep. Simdi sprum ipad2 mi nasil dondurevbilirim

Hocam benim cihazın SHSH kaydı vardı. SHSH kayıtsız nasıl olur pek bilgim yok.
    Fakat aşağıdaki sitede bir şeyler okumuştum. Belki denemek istersin.

http://www.limera1n.cc/2011/08/downgrade-435-to-433-without-shsh-blobs.html

Eğer denersen sonuçlarını bizimlede paylaşırsan sevinirim.

• quote:

Orijinalden alıntı: isikmuratim

quote:

Orijinalden alıntı: tahadutkuner

Ellerine saglik tam da aradigim konu olmus. Bi sorum simdi ben burdaki shsh kayitlarini indirsem benim telefon sorun cikarmaz dimi? Ayrica ben 4.3.3 um simlockluyum. Yine 4.3.3 e restore edicem baseband ile ilgili sorun yasar miyim?

Hocam benim telefonda simlock yok. O yüzden baseband ile ilgili bir sorun yaşarmısın bilmiyorum. Eğer denemeye karar verirsen, denedikten sonra bir sorun çıkmazsa bizide bilgilendirirsen sevinirim.

Aşağıdaki adreste SHSH kayıtsız düşürme ile ilgili bilgi var istersen bi gözat belki yardımcı olur.

http://www.limera1n.cc/2011/08/downgrade-435-to-433-without-shsh-blobs.html

• Ah birde ios 5.0.1 den downgrade olsa güzel olurdu...
  • Su anki versiyonum 4.3, ssh kaydım 4.3.5 e var. Su an bulunduğum sürüme ssh kaydı alabilirmiyim yada 4.3.3 e ?
  • Super konu eline saglik hocam ..
  • Shsh kaydi olmadan ipad 2 icinde olsaydi keske...
  • Bu arada denedim hata verdi, tekrar deniyorum.
  • Arkadaş eline sağlık, gerçekten iyi bir emek.. lakin, ben telefonu ya kıracağım yada zararına satacağım, konu sahibi arkadaştan başka deneyen olursa lütfen söylesin, hemen işleme koyacağım.
  • Yaptım millet, anlatım için teşekkürler..
  • Yahu iPad 2 3G için hiç mı kimse denemedi ya çıldırcam bn denedim hep recovery loopta :S
  • ipad 2 ile dönemezsiniz, wifi model olsa olurdu, ama 3g modelde işe yaramaz.
  • bi dk bu önemli.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dr. Vivera

ipad 2 ile dönemezsiniz, wifi model olsa olurdu, ama 3g modelde işe yaramaz.

Nasil yani? Biraz aciklayabilir misiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: MeTaLLicA_91

Arkadaş eline sağlık, gerçekten iyi bir emek.. lakin, ben telefonu ya kıracağım yada zararına satacağım, konu sahibi arkadaştan başka deneyen olursa lütfen söylesin, hemen işleme koyacağım.

Dr. Vivera ve uakoc nick isimli üye arkadaslar basarı ile yapmışlar. Aldığın hataları google de istersen bi arat. Hiç olmazsa kendine hiç virüs programı gibi şu başlangıçta çalışan programlardan yüklenmemiş bir bilgisayar bulsan belki olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sérd@r

Ah birde ios 5.0.1 den downgrade olsa güzel olurdu...

Eğer 4.3.3. de shsh kaydın varsa aynı işlemi uygularsan olur inşallah. Tabi eğer 5.0 a dönmek istiyorsan onu bilmiyorum. Kolay gelsin.
  • Bu isin 5.0 5.0.1 i yok, 4.3.3 shsh kaydınız varsa bu yöntemle donersiniz, restore bitmek üzereyken hata verince ireb veya konudaki fix recovery programiyla telefonu acarsınız..

Ek olarak Fix recovery programının düzgün calışması için dll dosyası ve programı programfiles/iTunes klasorune atın, ve yonetici olarak çalıştırın..

Son olarak İPad 2 3g modellerde geri dönüş olayı yok, ShSh olsa bile, wifi modellerde bazı durumlarda dönülse bile 3g modellerde hiç dönülmüyor. Cunku ipadin basebandi dusmuyor..Bende iPad de başaramadım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi It's My Life -- 30 Kasım 2011; 6:36:14 >
  • quote:

Burak11 ifaith shsh si geçerli kardesim ben o sekilde yaptım sıkıntı yok..
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.