Şimdi Ara

Adieu Limon Kolonyası 400 Ml 4,95 TL(Stokta) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
3
Favori
5.647
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Bugün sabahtan market alışverişimi yapmak için çıktım birazda dolaştım, marketlerin hemen hepsinde bol bol kolonya var, a101de torku harmoni ve Marmara vardı, bimde farklı bir marka vardı, Akyurt markette bol bol Duru vardı 1 litre 26 liraydı. Torku markette 1 litre harmoni 29.90,1 litre dezenfektan 29.90. Yunus markette ve çağdaşta doruk ve eti vardı. İnternetten kolonya almaya ihtiyaç kalmamış açıkçası her yerde bolca var. Tamam 4.95 olan kolonyalar sanırım pek dağıtılmıyor alkol fiyatları sebebiyle ancak onun dışında tüm kolonyalarda bolca arz var.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1 taneye düşürmüşler alma sınırını güzel de 5 kiralık ürüne 7 lira kargo istiyorlar. eklesene şuna yakın şubeden ücretsiz teslimatı...
  • evyaptan duru almıştım 1 lt 26 küsüre gelmişti. daha önce de başka bi marka almıştım onu kullanıyordum. ama bim'in kolonyası pereja üretimi olmasına rağmen diğerlerine nazaran daha alt kalite gibi duruyor. mesela diğerlerinde limon kokusu daha keskinken bim'in kolonyasında alkol kokusu daha keskin alınıyor. ha bu günlerde zaten amaç kolonyanın tadını çıkartmak değil ama bu konulara takıntılı bir kaç yorum gördüğüm için ekleyeyim dedim. ayrıca çevrenizdeki bim, a101, şok gibi mağazaları mutlaka gezin birisinde yoksa diğerinde olabiliyor. hatta bu günlerde bol bol denk geldiğim oldu. evde 1,5 litre olduğundan almadım.

• Kolonyalar kargoya verildi.

• quote:

Orijinalden alıntı: crawlers

Artık dezenfektanı ve kolonyayı fırsat diye atmazsanız seviniriz.
    Bu adamı dinlemezseniz seviniriz.
  • Kolonyalar geldi teşekkürler.

• Bana da teslim edildi. Üstelik Pereja üretimi. Daha ne olsun. Haberdar eden arkadaşa teşekkürler.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Dün şoktan aldım. 1 lt. 9.95. Marmara Kolonya üretimi. Şok normalde pereja üretiyordu ama marmaraya geçmişler. Araştırdım kaliteli firma. Bayağı 1 lt gelmişti. Çok şükür para kaptırmadık bu süreçte şerefsizlere.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 400 mlyi 35 tlden satan fırsatçıları unutmayacağız sorsan müslümanız derler

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.